Skocz do zawartości

Pochwalmy sie troche


bikers

Rekomendowane odpowiedzi

tak przegladam forum i nie zauwazylem takiego tematu (byc moze przegapilem) koledzy pochwalmy sie co kto jak po przerabial co pododawal do swoich przyczepek moze ktorys z nas skorzysta z pomyslow innego uzytkownika to moze byc ciekawe ja np mam adrie unice b502 skonstruowalm do niej auto mower na bazie rozrusznikow samochodowych super sprawa przy parkowaniu przyczepy mam juz to 2 lata i sprawuje sie super przerobile rowniez klimatyator typu monoblock taki z castoramy za 700 zl skraplacz jest w kufsze a parownik z przewodami rozprowadzojacymi zimno w przyczepie niestety jeszcze nie mialek okazji wyprubowac ale wszystko wskazuje na to ze bedzie super smigac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może być niegłupie. Dopisuję się do prośby Jule. A ja u siebie wielu przeróbek nie robiłem. Zamontowałem tylko solara na dachu i oświetlenie diodowe, żeby aku nie padł, bo wiadomo, że ze słońcem to róznie bywa i oświetlenia halogenowego, albo z żarówek samochodowych mógłby nie pociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie jest bez przewodowe wykorzystalem do tego zestwy takie do samodzielnego montazy pilot plus odbiornik 12v tylko zastosowalem duzo mocniejsze przkazniki jednak prad jest duo wiekszy bodaj ze taki sklep juz nie bardzo pamieta ale chyba www.jabel.com.pl orginalny mover ma funkcje troche lepze od mojego gdyz muj jezdzi tylko do przodu i do tylu skreca lew prawo a nie mozn np wlaczyc jednego silnik do przodu a drugiego do tylu jak to jeswt w orginale ale i tak jest super calosc kosztowala mnie okolo 800 zl rozruszniki planetarne od vw golfa diesla tylko je troche odchudzilem pozbawiajac ich bedixow a dorobilem oske z przekladnai slimakowa co je dosc spowolnilo a nadalo jeszcze wiekszej mocy dalej jest zebatka przystawiona do slimaka wrz z walkim napedowym calosc to zrobilem na specjalnych uchwytach takich juz podpatrzonych z orginalnego mowera calosc dostawia sie do kooa kluczem do zmiany kol troche pracy i 6500 zl w kieszenei jak cos sluze rada pomoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, ciekawie to sie czyta ... tez bym foty poprosila jesli jest mozliwosc zrobienia takowych. Ja znalazlam w Obelink czy jak to tam sie nazywa - Holandia za 800 iles tam euronow, takiego ich firmowego, Reich licza ponad 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poważnym usprawnieniem to monitoring tyłu przyczepy, bezprzewodowy. Opisywałem na forum - nazwałem to elektroniczne lusterko wsteczne.

O mover'ze nie raz myślałem, ale cena powala :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.