Skocz do zawartości

Firma "Bracia Nowiccy" Wilamów


pawel_j

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z gościem co kupił u nich przyczepę. Był bardzo zadowolany z obsługi jak i z nabytku. Powiedział że można do nich jechać w ciemno bo napewno coś się wybierze. Sprzętu mają dużo i do tego w dobrej jakości.

Niestety trochę drogawo, ale za budkę w dobrym stanie można zapłacić nawt trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja u nich kupiłem przyczepę jestem średnio zadowolony tzn. więcej mówią niż robią, więcej bajerują co to nie zrobią aby przyczepa wyglądała super a rzeczywistość okazała się już w domu.Noga od stołu przyklejona zamiast przykręcona, po dojeżdzie do domu odpadła, lodówka mówili żę sprawna a ona była sprawna ale po mojej naprawie,kosz od butli przykręcony aby się jakoś trzymał, Srubami jakbym je odkuł z czegoś.Uważajcie na młodszego wspólnika bo niezły bajerant a na zwróconą uwagę że coś jest popsute to mi powiedział że przecież może pan sobie sam naprawić zachowywał się jakby łaskę robił że sprzedaje. Jedynie co można przyznać że była czysta na zewnątrz jak i wewnątrz.Jeżeli kogoś interesuje to jest jeszcze komis przyczep na trasie PABIANICE ŁASK to jest trasa Łódż Wrocław tyle żę nie dbają tam o czystość i przez to nie wyglądają tak efektownie. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich w komisie w Wilamowie pod koniec zeszłego roku. KOmis robi wrażenie . Mnóstwo przyczep do wyboru i sensownie poukładane w hangarze. Facet , który prezentował ofertę robił wrażenie kompetentnego( widać że jest przede wszystkim dobrym handlowcem). BYłem poważnie zainteresowany jedną z przyczep. Deklarowali kompletne sprawdzenie w mojej obecności tuż przed sprzedażą( nabiera się w ówczas zaufania). Zrezygnowałem jednak ponieważ oferta cenowa wydawała mi się wygórowana i znalazłem ciekawszą prywatną ofertę. Tak więc z usług BRACI ostatecznie nie skorzystałem, ale na etapie do którego dotarłem można być zadowolonym z ich " działu obsługi klienta". POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo wrażenie dopóki nie doszło do finalizacji wtedy byłó gorzej, tak jeden z nich ten starszy jest całkiem miły, gorzej jak się trafi na młodszego bardzo arogancki i nie miły taki jak pisałem wyżej a przecież to IM powinno zależeć na dobrej opini zresztą mój znajomy który u nich kupił przyczepę jak mówiłem co o nich myślę nie słuchał dopiero po zakupie i obejrzeniu przyznał MI rację też MU dużo obiecali i nic nie zrobili, teraz sam musi sobie z tym radzić i naprawiać ( ten sam problem lodówka nie działała mimo że zapewniali go żę jest OK ). :bukiet:

PAWEL można u nich kupić pod warunkiem że konsekwentnie będziesz pilnował i wymagał to co zauważysz bo jeżeli popuścisz jak mój znajomy to wady które zauważył musiał póżniej usuwać sam a cena była taka sama to coś nie tak,ŻYCZĘ POWODZENIA W ZAKUPIE opisz póżniej o wrażeniach z zakupu u nich będzie to dobrą reklamą lub antyreklamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.