Skocz do zawartości

Opisy z wakacji 2007 ?


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Bardzo pięknie spędziliście Swoje wakacje :bzik:

Czy moglibyście napisać info dotyczące polecanych miejsc gdzie się zatrzymywaliście :bzik: Można pisać na priv lub e-mail.

Wajaśniam jeszcze, że dane te zasilą bazę polecanych kempingów. Plik jest do pobrania

np. tu :

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1906

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Kochani Robinie coś słabo wczytałeś się w zaległe tematy. Musisz częściej odwiedzać Kolegów. :bzik:

Tak na poważnie to dane te lądują nastepnie w pliku gdzie znajduje sie zapoczątkowana baza polecanych kempingów, do pobrania z Forum, np.:

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1906

 

Pozdrawiam

 

PS Jako doświadczony Turystyta, przez duże T mógłbyś podzielić się także taką informacją dla dobra krzewienia tej formy wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No cóż, przynajmniej w dwóch miejscach poruszałem ten temat, odświeżałem go, sądziłem, że jasno określiłem powody zbierania danych przeze mnie. Oczywiście nie wziąłem pod uwagę, że nie wszyscy tam zaglądną (gapa ze mnie), w związku z tym poprawiłem post, oraz napisałem kolejny wyjaśniając w czym rzecz. Myślę, że już wszystko jasne.

Dziękuje za rzeczowe zwrócenie mi uwagi i na przyszłość postaram się nie popełniać błędów.

 

Pozdrawiam

 

PS Myślę, że "oponenci" przyłączą się także do zbudowania takiej bazy danych. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

W związku z tym, że jeden z Kolegów zwrócił mi uwagę, że niezbyt fortunnie użyłem słowa "oponenci" spieszę z wyjaśnieniem. Celowo użyłem cudźysłowia i emotikonki śmiejącej w celu podkreślenia braku jakichkolwiek złych intencji. Moim celem było przyrównanie w/w słowa w cudźysłowiu ze słowem adwersarz. Jeśli ktoś poczuł się urażony - niech wybaczy. Jesteśmy tylko ludźmi i niestety dane nam się jest mylić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk:

Myślę, że "oponenci" przyłączą się także

Wyrażenie oponenci zostało użyte właściwie, nikogo nie obraża i nikogo się nie czepia. To słowo w ogóle nie jest obraźliwe!

Być może nie wszystkim znany jest ten wyraz więc niedowiarków (to słowo również nie jest obraźliwe) zapraszam do "Słownika wyrazów obcych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to miałem zrezygnować z opisu wyjazdu ,już raz to opisałem i zamiast wyślij to wszystko niechcący skasowałem,ciężko mi to idzie ale pochwalę się jak to było:

6.09.2007r rano wyjechaliśmy do Chorwacji w dwie przyczepy ja+Żona+wnuk 8lat ,oraz Wojtek+Żona+Córka 18lat. Trasa super same autostrady Berlin - Monachium- Salzburg, prędkość 110-130 km. spalanie 12-14 l.Wieczorem na terenie Austri temp. spadła do 0 stopni ,śnieg walił jak w najlepsze, Zjechaliśmy na parking Landzeit - duży ,po rozstawieniu przyczep i zjedzeniu kolacji z drinkami w dłoniach zastanawialiśmy się czy zostać na narty czy jechać nad ciepłe morze -Wojtek nie jeździ na nartach-zwyciężyła Chorwacja. Ranek na dworze biało - autostrady oczyszczone tylko na poboczach wałki śniegu jedziemy do Postojne Jamy i Prediamski Zamek.

Przejazd przez Ljublianę wymagał od nas wielkiej cierpliwości ,korki po ...

Postojna i Prediam coś pięknego - to trzeba zobaczyć tego się nie da opisać ,najlepszy numer w czasie zwiedzania grot - wszędzie wiszą tablice informujące o zakazie fotografowania oraz informują o tym przewodnicy , myślicie że ktoś tego przestrzegał, nikt wszyscy strzelali zdjęcia,nawet zdyscyplinowani niemcy. Po południu wjechaliśmy do Chorwacji - mój wnuk dostał pierwszą pieczątkę w paszporcie - nawigacja zaczęła wariować . Po minięciu Rijeki popieprzyły się drogi(drogowskazy z nawigacją) jechaliśmy co prawda drogami asfaltowymi ale o szer.2,5m. Późno w nocy trafiliśmy do Crikvenicy na kęping-kolacja tradycyjny łamaniec jeszcze zapasy Polskie, spać.Rano wyjazd do Zadar - Zaton. Już jedziemy dobrą trasą E-65, 8, podziwiając widoki tak dojechaliśmy do miejscowości Starigrad, duży wygodny parking ,bankomat - wymiana kasy .sklepik -pierwsze zakupy pieczywo,itp.oraz coś do picia (kiedyś w Polsce był Badel jak zobaczyłem to kupiłem.)Po krótkiej wymianie uwag co do dalszej trasy -jedziemy. Wyjazd z miasta dosyć długi ,zakręty,lekko z górki - no i co - jak u Rosiewicza : za zakrętem stali i na radar łapali.-------- Przepraszam ,muszę dbać o własny interes, kogo to interesuje o ile zasiliłem budżet Chorwacji zapraszam na stronkę www.simen.nazwa.pl/caravaning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fest2

kiedyś w Polsce był Badel jak zobaczyłem to kupiłem.)

Jeżeli Badela nie wypiłeś to przywieź go na zlot. Jeżeli butelka pusta to na zlocie wyeksponuj nalepkę - na pewno się zjawię. Młodzi i tak nie zrozumieją o co chodzi a my spędzimy ekstra wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.