Skocz do zawartości

Nietypowy camper


MILUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

Przeglądam nasze forum wszesz i wzdłuż i nie mogę znależć innego właściciela samochodu podobnego do mojego :):):) . Nie tyle chodzi mi o markę czy model ile o jego konstrukcję i zastosowanie. Bo mój "camper" /celowo tak piszę by nie drażnić posiadaczy prawdziwych camperów/ jest nietypowy ;staje się nim w okresie wakacji . Cała zabudowa jest demontowalna i na codzień autko pełni cywilna rolę. W okresie urlopu wciągu godziny przebudowuję go i camperujemy sobie po Europie.Zabudowę od trzech lat powiększam i unowocześniam; w tym jesienno-zimowym okresie zamierzam rozbudować go wzwyż Stąd moje pytanie czy jest jeszcze tu ktoś kto ma tak szalone pomysły i wykorzystuje cywilny swój samochód do takich celów ? :niewiem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MILUŚ, ja tak mialem T2 zrobiona przez wiele lat i chyba fajna byla, bo mi ja ukradli, mam gdzies zdjecia ale nie wiem gdzie, wszystkie mebelki byly wlasnej konstrukcji, zapinane do wnetrza na kardahany, "przebudowa" zajmowala 20 minut, to bylo to!!!

teraz daze do podobnej idei z landrynka ale rodzina wymusza inne rozwiazania a i trasy inne w planie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

Przeglądam nasze forum wszesz i wzdłuż i nie mogę znależć innego właściciela samochodu podobnego do mojego :]:]:ok: . Nie tyle chodzi mi o markę czy model ile o jego konstrukcję i zastosowanie. Bo mój "camper" /celowo tak piszę by nie drażnić posiadaczy prawdziwych camperów/ jest nietypowy ;staje się nim w okresie wakacji . Cała zabudowa jest demontowalna i na codzień autko pełni cywilna rolę. W okresie urlopu wciągu godziny przebudowuję go i camperujemy sobie po Europie.Zabudowę od trzech lat powiększam i unowocześniam; w tym jesienno-zimowym okresie zamierzam rozbudować go wzwyż Stąd moje pytanie czy jest jeszcze tu ktoś kto ma tak szalone pomysły i wykorzystuje cywilny swój samochód do takich celów ? :niewiem :]:]

 

Ależ oczywiście, że jest :]:]

 

 

widokogolny.jpg

wnetrze.jpg

prawiegotowe4.jpg

prawiegotowe5.jpg

spanko.jpg

 

Autko co prawda nieco mniejsze, ale dla dwóch osób miejsca wystarczająco. :niewiem:

Moja zabudowa (jak na razie tylko "pozioma") jest demontowalna w ciągu 5 minut łącznie z wstawieniem na powrót tylnej kanapy (3 zaczepy beż żadnych śrub) :]

 

P.S. Jeżeli zatem jest nas już dwóch, to może jakaś podsekcja minicamperów :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.