Skocz do zawartości

mover Raich - gdzie pytać o części?


Misio

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/mover-przyczepa-kempingowa-naped-CID5-IDiKsA5.html

Napęd jest bez centrali i okablowania. Z uchwytami nie wiem.

Jak dostanę zdjęcia i okaże się że jest wart zainteresowania to będę dalej drążył temat.

Póki co odpuszczam.

 

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 lata później...

Nie tworząc nowego tematu.

Poszukuję gumek/osłon na silniki movera. Nie mogę znaleźć w internecie żadnych, nawet innych. Podejrzewam że wiele moverów ma identyczne wymiary.

Oryginalne miały wycięcie na podłączenie przewodów. Na zdjęciu mój mój mover powrtouch z wiszącymi jeszcze przewodami. Proszę o pomoc w znalezieniu tych koszulek/kapturów/osłonek.

IMG_20190416_192858.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W karawaningu jest gorzej. Silniczek do trumy TEB 12V, trochę większy od silnika w dziecinnej zabawce - cirka 400 zeta. Kupiłem 

29 euro za aż 2 (cały komplet przecież) oryginalnych i markowych osłon do tak ekskluzywnego urządzenia, jakim jest mover, tym bardziej że jest to do przyczepy, to bardzo umiarkowana cena. Niemal po kosztach. Jak coś jest dedykowane do karawaningu, to ceny są z kosmosu. Norma.

Może długo jesteś wędkarzem, ale z przyczepami nie masz chyba za długo do czynienia. Przy częściach do przyczep/kamperów, taki PZW i składki/opłaty okręgowe to wzór cnót i umiarkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czyś napisał:

Może długo jesteś wędkarzem, ale z przyczepami nie masz chyba za długo do czynienia. Przy częściach do przyczep/kamperów, taki PZW i składki/opłaty okręgowe to wzór cnót i umiarkowania. 

Wędkarzem jestem dość długo żeby stwierdzić, że opłaty PZW to jak przegląd i OC przyczepy. Później zaczyna się zabawa. 500m plecionki (żyłka przypominająca nić) do połowu sumów budżetowego producenta min. 180 PLN. Ot, taki przykład.

Znam ceny w karawaningu. Miałem przyczepy, wszystkie UK, sztuk naście. Wszystko czego nie udało się zrobić samemu, na czym ucierpiało by moje poczucie estetyki trzeba było kupić. To grzałka lodówki thetford, pompka, okno, siłownik okna, zabezpieczenie drzwi fiamma , bateria umywalkowa ori( nie naśladując kapitana przyczepy) etc. 

Dla mnie to jedno i drugie kosztowne jeśli chce się trzymać pewien poziom. Najgorzej to że tak jak od wędkarstwa jak i karawaningu jestem uzależniony. Zawsze staram się uprawiając jedno, robić również i to drugie ?

Przepraszam za oft.

IMG_20190417_190620.jpg

Edytowane przez Skalniak71 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak jest, tanio będzie jak byle czym byle co, na zasadzie wyjść i pomoczyć kija dla relaksu. A jeśli to potraktować poważniej (konkretna duża ryba jak sum), koszty idą w kosmos za w miarę klasowy sprzęt.

A że mover markowy, to masz i osłony w konkretnym koszcie, z  pocałowaniem ręki, bo mogłoby w ogóle nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.