Skocz do zawartości
Robak

HOBBY 460 classic i dłubanie paluchem.

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, dokładnie taki mam zamiar :), tylko otwór może troszkę większy aby 200ml weszło ;). Zawsze przyda się pod ręką jak będę komuś coś w bakiście pokazywał :P

Lastomera będę kupował bo kupiłem jeszcze nowe okno dachowe Fiama Vent i założę w WC zamiast "MPK" a i myślę o dodatkowym luku (tylko nigdzie nie mogę znaleźć takiego jaki już jest na tej ścianie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 99% podciekają obrysówki. Jak uszczelnisz i zrobisz ten barek na kaczuszkę to spróbuj może zapodac tam gorącego powietrza z jakiej farelki. Może wystarczy wysuszyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robak, oczywiście, farela będzie robić swoje :).

Ja powiem więcej, to samo z siebie wyschło na wiór tylko od tego, że zostało uchylone.

Endoskop już jest, jutro albo w nowy rok będzie inspekcja, zobaczymy co i czy coś pokarze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadchodzi chwila rozstania. 17 sierpnia wracamy z urlopu i z powodu wymiany na kampera będziemy sprzedawać. Ofertę wystawię najpierw na naszym Forum. Sprzedajemy wszytko co jest w środku, z wyjątkiem oczywiście osobistych gaci :) Oglądać będzie można to cudo po 18 sierpnia. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę przeczytać cały temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez gaci nie biore :)

Fajnie że awansujesz na kampera, ja jeszcze do tego nie dorosłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda :( Ale w ramach promocji mogę coś znaleźć!

To nie jest żaden awans. Sercem zawsze będę na tym forum i nigdzie się nie wybieram.

Edytowane przez Robak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda :( Ale w ramach promocji mogę coś znaleźć!

To nie jest żaden awans. Sercem zawsze będę na tym forum i nigdzie się nie wybieram.

Czyli kamper już jest? Pochwal się :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow!!! Adam gratki!!! Co Cię natchnęło???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz, zaraz :) Jakie gratki :) Za kamperem przemawia większa swoboda przemieszczania, tylko tyle, a plan kiełkował już od pewnego czasu. Tylko żeby go zrealizować trzeba najpierw zrobić miejsce w parku maszyn :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:]  Ach .. No gratki , bo niezwykle jestem podjarana zbliżającą się pierwszą podróżą  moim Gonzem.  Dla mnie aktualnie - kamper  to szczyt szczęścia toteż - gratki. No i oczywiście powodzonka w sprzedaży , a potem poszukiwaniach :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi