Skocz do zawartości

[Relacja] Szwędaczka po wyspie Pag - a było to tak!!!


Rekomendowane odpowiedzi

12 i 10 lat. Nie muszę chyba dodwać, że zwiedzanie nie jest ich ulubioną formą rozrywki :ee:

Pag polecam z całego serca nawet dla rodzin z dziećmi 10 i mniej lat :). Zwróćcie uwagę, że nasze szwędanie po Pagu ukierunkowane było właśnie na poszukiwanie niezaludnionych i pięknych plaż, a więc  

... ciepa woda, nurkowanie z rurką i znowu ciepła woda...

 

Na każdej z plaż był dogodny dla dzieci dostęp do wody.  Kłopotliwe dla maluchów może być dotarcie na Beritnicę za Metajną ale już raczej każdy 7 latek i starszy da radę. Przemieszczanie po Pagu i dostęp do urokliwych zatoczek nie jest kłopotliwy. Po wyspie łatwo i szybko się podróżuje.  

 

Tych wypadów nieplażowych mieliśmy dosłownie kilka - raz wyskoczyliśmy  na pobliską wyspę Rab gdzie w sumie poza spacerem na starówce było też plażowanie u jej stóp. Myślę że dzieci nie pogardzą okazją przepłynięcia się statkiem :) troszkę pochodzą z rodzicami a potem plaża.

Drugi wypad był właśnie do Ninu i Zadaru - późnym popołudniem, wcześniej było plażowanie. Trzeci wypad nad Kanion Zrmanja a plaża była po powrocie. Opowieść o Indjaninie powinna pomóc w przełamaniu oporów :D

Fish Picnic jest rejsem całodniowym i to może być nudne dla dzieci, chyba że uwielbiają skoki do wody. Razem z nami płynęło kilka rodzin z dziećmi, które tak brykały do wody że byłam w szoku.

 

Także uważam, że da się połączyć wszystko tak aby dzieci i rodzice wynieśli z wakacji coś dla siebie :)

 

Powodzenia  :yes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja wracam do tego kemu bez prądu na Pagu nam to odpowiada,dzieciakom również :), kochamy takie miejsca  

tak wiem zapewnienie atrakcji dzieciom w czasie wakacji to więcej "swobody" dla nas

ale ja ( z małżonką ) za dużo pracujemy i właśnie w wakacje chcemy pobyć z dziećmi dopóki One jeszcze chcą być z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A wczoraj na Pagu taka sytuacja  :look:

post-7016-0-50488800-1440015567_thumb.jpgpost-7016-0-70020400-1440015566_thumb.jpgpost-7016-0-35883100-1440015568_thumb.jpg

Źródło: ​https://www.facebook.com/vrijeme.prognoza Fot.  Domagoj Mackovic!

 

Z podobną mieliśmy do czynienia w ubiegłym roku na Peljesacu.

Za to w tym roku wyłącznie  :zarowka:  :ok: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj na Pagu taka sytuacja :look:

{style_image_url}/attachicon.gif 4_n.jpg{style_image_url}/attachicon.gif 34_n.jpg{style_image_url}/attachicon.gif 21_n.jpg

Źródło: ​https://www.facebook.com/vrijeme.prognoza Fot. Domagoj Mackovic!

Z podobną mieliśmy do czynienia w ubiegłym roku na Peljesacu.

Za to w tym roku wyłącznie :zarowka: :ok:

Ładne to .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to .. ;)

Prawda? :)

 

Apropo Pagu - pojawił się nowy kemping Kanić w północno - zachodniej części wyspy, kawałeczek za Novalija. Wygląda na kameralny i przyjemny :) Ciekawe tylko czy dojazd taki sam jak na Drazice? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kotleta odgrzewam ale, jakże soczystego. Baby są jakieś inne- gusia i bardzo dobrze. Dzięki za opowieść :)

Tęskno mi za tym Pagiem ale chyba tegoroczny Krk mu dorównał a może i przebił, relacja jeszcze nie powstała ... :)

 

Zapraszam do pozostałych ... 

Peljesac

Istria

Lefkada

 

i rodzime:

Kazio,

żeglarsko - karawaningowe Mazury 

 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tęskno mi za tym Pagiem ale chyba tegoroczny Krk mu dorównał a może i przebił, relacja jeszcze nie powstała ... :)

 

Chyba czas edytować ;) akcja się toczy od jakiegoś czasu ...

Przez 2 wiolonczele ... Krk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
W dniu 27.12.2016 o 08:12, gusia-s napisał:

Zapraszam do pozostałych ... 

Peljesac

Istria

Lefkada

 

i rodzime:

Kazio,

żeglarsko - karawaningowe Mazury 

:)

 

Ponieważ to była pierwsza relacja tak sobie wymyśliłam, że w niej będzie spis treści do pozostałych.

Czyli dokładam ...

W dniu 4.03.2017 o 23:40, gusia-s napisał:

I następna

HiFi Supe(rs)tar super hit! ... wyspa Brač.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.