Skocz do zawartości

JUŻ MAM, JEST , JEST , JEST !!! - DZIĘKI KOCHANI FORUMOWICZE


MyBlue

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wohnwagen-forum.de/forum/board.php?boardid=33

 

to tu masz linka...

 

a tu masz jeszcze jednego, szczegolowo go przeczytaj... pisza tam o niedorobce w nowych Hobby, na co zwrocic uwage i jak temu zapobiec.

Ogolnie poogladaj swoje malenstwo, kup sikaflex do uszczelniania i uszczelniaj gdzie mozna. Dokrecac srubki przy meblach, drzwiach, polkach itp bedziesz musial robic po kazdym sezonie. Tak przynajmniej pisza uzytkownicy Hobby.

 

http://basicamp.de/board/thread.php?threadid=11405

 

Co do drzwi, to pisalam juz w Twoim innym topiku. U mnie zaslonki miedzy brodzikiem a wc i zaslaniajace drzwi byly seryjnie.... jezeli u Ciebie nie ma, to nie ma problemu zrobic. Przykrecisz szyne do sufitu i zawiesisz plastikowa zaslonke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu !

Co do Hobby.

Od dwu sezonów eksploatuję 495 Ufe. Generalnie jestem bardzo zadowolony.

Łazienka - u mnie ma inny rozkład (osobno umywalka, osobno brodzik z wc) jest zasłona, słuchawka i prysznic wydaje sie możliwy. Inny problem to jak grzać wodę poza siecią 220V. Nowe trumy (mam taką w camperze) to wspólny boiler 10 litrów na wodę użytkową i jednocześnie piec centralnego ogrzewania. Jest jednak sporo większy od tych instalowanych w przyczepach.

Poprawki - pierwszy wyjazd to dwa dni dokręcania wszystkiego. Co jednak nie zamyka tematu, bo , każdy kolejny, to kolejne poluzowane śruby. Niestety nasze drogi demolują sprzęt.

Ale, są dwa patenty. Nakrętki z podkładką sprężynową lub z teflonem. Wkręty do płyt wiórowych wkręcamy na silikonie lub innym kleju (używałem żywicy).

Co do regulacji szafek - pamiętajmy, że w zależności od wilgotności i ustawienia przyczepy szczeliny się zmieniają i coś co w ziemie nie ociera, nagle na wakacjach zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa w środku pachnie jeszcze nowością,ale dach i boczna ściana jest pokaleczona od gałęzi ( prawdopodobnie podczas parkowania pod drzewem na campingu)
.

Sprawdź dokładnie dach czy nie ma jakiejś dziurki od tych gałęzi-ja miałem podobnie ze swoją i dopiero przy myciu dachu zauważyłem małą dziurkę.

Pozdrawiam-Hobby bardzo ładna- warta tych pieniędzy, niech Wam dobrze służy.

Do zobaczenia na szlaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.