Skocz do zawartości

Konserwować czy jest ok ? (foto)


COLLINS18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poniżej przedstawiam zdjęcia mojej podłogi. Chciałem ją zakonserwować bitexem bo pokostem lnianym pewnie sie nie da ze względu czarnej podłogi.

Moje pytanie; czy konserwować podłogę ??? na foto i sprawdzając podłogę wygląda naprawdę dobrze.

Czy lepiej profilaktycznie zakonserwować bitexem ???

 

 

post-10109-0-73803900-1378373229_thumb.jpg

post-10109-0-65570800-1378373232_thumb.jpg

post-10109-0-99043300-1378373234_thumb.jpg

post-10109-0-00034500-1378373239_thumb.jpg

post-10109-0-26041200-1378373240_thumb.jpg

post-10109-0-78787200-1378373242_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Jak chcesz z tą budką pojeździć dłużej niż rok- dwa to znawcy tematu zalecają jej zabezpieczenie. Prewencja zawsze mniej kosztuje niż ewentualny REMONCIK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze właśnie będę montował jeszcze we wrześniu :)

Ale chyba sobie sam je dorobie z jakiejś gumy wtedy dopasuje długość.

Chyba, że macie jakieś sprawdzone patenty :D to proszę o poradę :)

Edytowane przez COLLINS18 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze właśnie będę montował jeszcze we wrześniu :)

Ale chyba sobie sam je dorobie z jakiejś gumy wtedy dopasuje długość.

Chyba, że macie jakieś sprawdzone patenty :D to proszę o poradę :)

 

chlapacze za grosze kupisz w sklepie moto, tylko takim co ma części dla rolników ;)

http://allegro.pl/czesci-do-innych-pojazdow-18553?order=p&string=chlapacze

 

też myślałem o docięciu, ale w tej cenie IMO nie ma sensu się bawić

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Badając szczegułowo swoją podłogę w cepce okazało się, że są miejsca gdzie konserwacja się kruszy. Decyzja zapadła o konserwacji :) Teraz podłoga wygląda naprawdę dobrze :) na wiosnę chlapacze i będzie ok

 

mój zestaw do konserwacji itp :)

 

 

 

abab1e.jpg

 

podłoga po konserwacji 

 

f7d70d.jpg       d31399.jpg

 

przy okazji zakonserwowałem podłogę od bakisty od spodu a od wewnątrz drewnochronem. Mam nadzieję, że na chwilę bedę miał spokój :)

Edytowane przez COLLINS18 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi collins18 jakiego srodka uzywałes bo mnie czeka tez to samo jedni pisza ze pokostem drudzy ze bitexem juz zglupialem a w moim przypadku podloge ktos z tylu i po bokach konserwowal czyms czrnym a srodek czerwona chyba jakas minią a kolo odcieku z zlewozmywaka na zewnątrz widac sklejke luszczy sie to"cos" czarnego za pomoc bede wdzieczny :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja podłoga była też pomalowana czyms czarnym i miejscami tak jak pisałem łuszczyło się. Pokostem nie robiłem, ze wzgledu na poprzednią konserwację. Konserwowałem srodkiem do podwozi samiochodów i powiem Ci, że fajnie to wyszło- jestem zadowolony. Tylko nie kupuj w sprayu!!! Miałem srodek firmy BOLL w garażu i strasznie cieńko nakłada się konserwacja, a wydajność pozostawia wiele do  życznia. Kupiłem pistolet do konserwacji i środek APP U200+ sprężarka i naprawdę aż miło się pracowało ;) troche to śmierdzi nitro ale 2 dni i wywietrzało.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.