Skocz do zawartości

FOTO RELACJA z XIV zlotu Suchedniów


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Relacja świetna :ok:

Szkoda jedynie, że zamieszczona na obcym forum a na forum, które organizowało Zlot dajesz tylko odnośnik.

Dzięki za dobre słowo o relacji.

Zamieściłem relację na forum karawaningowcu z dwoch powodów:

1 najważniejszy - ponieważ w relacji było sporo o obiektach i miejscach kultu religijnego, wiedząc iż na karawaningu.pl jest sporo osób dostających białej gorączki na widok krzyża, ołtarza, kościoła i jakichkolwiek wypowiedzi o religii, nie chciałem burzyć spokoju na forum, jaki zapanowal po nie tak dawnej burzy w związku z ogłoszeniem przez ludzi z forum Karawanierów zlotu na zakończenie lata,

2 też niebanalny - jestem także użytkownikiem forum Karawaningowca i na nim mogłem bez obawy o pomówienie o klerykalizowaniu forum zamieścić inkryminowaną relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłem relację na forum karawaningowcu z dwoch powodów:

1 najważniejszy - ponieważ w relacji było sporo o obiektach i miejscach kultu religijnego, wiedząc iż na karawaningu.pl jest sporo osób dostających białej gorączki na widok krzyża

2 też niebanalny - jestem także użytkownikiem forum Karawaningowca i na nim mogłem bez obawy o pomówienie o klerykalizowaniu forum zamieścić inkryminowaną relację.

Nie przesadzajmy:)

Napisałeś piękną relację i dałeś fajne foty. Relacja jednak powinna się znaleźć moim zdaniem na tym forum, ponieważ tu są organizatorzy zlotu. Nawet przez szacunek dla nich byłoby to dobrze widziane:)

 

Jest sprawą oczywistą, że takie obiekty jak Święty Krzyż są perełkami w architekturze. Są też związane z historią naszego kraju. Nie ma też niczego dziwnego w tym, że wiele obiektów sakralnych jest celem wycieczek osób, które nie są szczególnie związane z hierarchią kościoła.

 

Pięknie pokazałeś też osadę średniowieczną. Chyba nie chcesz nam zasugerować, że to też ma coś wspólnego z klerykalizmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wrzucamy TYLKO !!!!  FOTY ze Zlotu !  Żadnych : BLE ,  BLE ................

 

:krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz: :krzykacz:

 

:blagac:  nie zaczynajcie znowu!!!

Edytowane przez Kocer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...).

 

Pięknie pokazałeś też osadę średniowieczną. Chyba nie chcesz nam zasugerować, że to też ma coś wspólnego z klerykalizmem?

A juści, ma i to spore.

Wszak w annałach sporo napisano o mrokach średniowiecza - palenie czarownic, krucjaty, panująca wśrod wieśniaków bogobojność, zabobony, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 najważniejszy - ponieważ w relacji było sporo o obiektach i miejscach kultu religijnego, wiedząc iż na karawaningu.pl jest sporo osób dostających białej gorączki na widok krzyża, ołtarza, kościoła i jakichkolwiek wypowiedzi o religii, nie chciałem burzyć spokoju na forum, jaki zapanowal po nie tak dawnej burzy w związku z ogłoszeniem przez ludzi z forum Karawanierów zlotu na zakończenie lata,

2 też niebanalny - jestem także użytkownikiem forum Karawaningowca i na nim mogłem bez obawy o pomówienie o klerykalizowaniu forum zamieścić inkryminowaną relację.

 

powolniak, chyba nie sugerujesz cenzury na tym forum? Nie pamiętam, aby ktokolwiek krytykował za opisy miejsc sakralnych, albo co gorsza takie posty piętnował. Dlatego Twoje tłumaczenie nie bardzo do mnie przemawia. To Twoja relacja i masz prawo zrobić z nią co zechcesz. Faktem jest, że świetnie ją napisałeś. Natomiast nie powinieneś kręcić tylko od razu powiedzieć, że chodzi o promocję karawaningowca na większym forum. Mało tego na forum, które zlot zorganizowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam Twoje tłumaczenie za pewnego rodzaju wykręt.

Słyszałem od innych uczestników Zlotu, że jesteś super gość i mimo, że nie mieliśmy okazji się poznać jestem tego samego zdania. Niestety nadal uważam, że zamieszczenie relacji (świetnej) było nie fair w stosunku do Organizatorów i nas wszystkich.

Wierzę jednak, że nie zrobiłeś tego celowo w celach reklamowych, a jedynie przypadkowo z powodu pozlotowego zmęczenia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się czym cieszyć Michałku ! Tańczy z jakims lumpikiem ! Miałem wrzucić następne fotki ale naruszono to o co prosiłem .

Wiecej nie będzie ! A zostało jeszcze sporo .

Nieliczni przegrali fotki z mojego dysku. Nadmieniam ze posiadam dysk z fotami z wielu naszych spotkań a ze zlotów ,,karawaning.pl,,wszystkie ! Zawsze staram sie udostepniać archiwa dla wszystkich którzy o to poproszą .

Chciałbym zakończyc dyskusję z linkiem Powolniaka , gdyz mówiąc kolokwialnie w ,,PALE MI SIĘ NIE MIEŚCI I ,, o co chodzi . Kazdy może wrzucac swoje fotko na ,,FOTOSIKU ,, YOU TUBIE ,, Niewiadówkach lub  innych fotograficznych forach. TO SĄ JEGO FOTY ........PRYWATNE ...

Niech reklamują swoją stronę , zwłaszcza że spotykamy sie na wspólnych zlotach a Mirkowi przekazałem nasz namiot ,,karawaning,pl,, i wozi go na wszystkie spotkania reklamując nasze forum . Jestem zalogowany w Campertimie I w Fanklubniewidówek , TO CO .........ZLOT CZAROWNIC . A co tak trudno kliknąć na linka !

A tak naprawdę to się u nich zaloguje aby posłuchac , co sie dzieje, nie u wrogów a wśród przyjaciół .

1/4 ZLOTU W Suchedniwie :lol:  :lol:  :lol: to członkowie tych OBCYCH .

Jeszcze nie ma zimy , nie kombinujcie . Ja planuje w tym roku jeszcza jeden zlot ! GRZYBOBRANIE !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem wrzucić następne fotki ale naruszono to o co prosiłem .

Wiecej nie będzie !

 

Czekaj, czekaj... jak to się w wojsku mówiło ? :hmm:   Bodajże "kara" :blagac:

Ok. Skoro taka Twa decyzja...

 

Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi...

No cóż. Pozwolisz, że się z nią nie zgodzę (oczywiście nie mam na myśli grzybobrania i zamieszczania fotek na YT).

Ode mnie to wszystko w tym temacie :ok:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.