Skocz do zawartości

proszę o pomoc dla nowicjusza w ocenie przyczepki


olo1

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek26...aleś mi pojechał...ale dzielnie PRZYJMUJE NA KLATE !. ale w sumie dzięki..po przeczytaniu waszych postów...wniosek jest TYLKO JEDEN !!

albo legal albo nic. :( .... Wiecie jak to jest ...człowiek jest napalony jak źróbek na wiosne to i skłonny jest zrobić różne dziwne rzeczy...chociaż 4ka z przodu  w kalendarzu już jest :)  DZIĘKI za głos rozsądku..!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JEST JEST JEST...Qrnia ..ale wielka.. Bardzo obawiałem się stanu "na żywo" a okazuje się,że chyba trafił mi się fart jaki czasem nowicjuszom się zdarza :) .

Lucek26 - jeszcze raz dzięki za sprowadzenie na ziemie :) . przyczepe przywiózł mi kolega - kierowca ze wszystkimi możliwymi pieczątkami w prawku :).jednak resztka rozsądku gdzieś tam pozostała! :). ps.teraz jak siedzę sobie w środku..to dopiero mam milion pytań...ale chyba przerabialiście to nie raz :) . pozdrawiam Olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze przyczepka super ale...ogołocona z wszelkiego wyposażenia.(oczywiście dodatkowego)..nawet korby do podpór brak. robię więc liste niezbędnego wyposażenia na tak zwany "start" :) ...i skończyła się już strona,a ciągle coś nowego dochodzi .a to rzeczy które MNIE-laikowi przychodzą do głowy..aż boje się WAS-weteranów zapytać co jeszcze..bo..chyba zwariuje..a na pewno wcześniej zbankrutuje :)) . Na szczęcie do wiosny jeszcze kawałek...więc mam troche czasu :).

A tak przy okazji jak kiedyś się kupowało np.auto od Niemca czy Holendra to jak miał do niego dodatkową wycieraczke to była w bagażniku. A dziś...jak tylko się da coś zabrać to zabiorą...Albo kryzys..albo upadek obyczajów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kolego poprostu trafiłes na mało rzetelnego i ucziwego sprzedawce, który chce nie tylko zarobić na sprzedanej przyczepcze lecz tez na wszystkim co da się z niej wyjąć i zarobić dodatkowy grosz, mam nadzieje ze chociaż przedsionek dostałes dlatego ja szukam cierpliwie i pomału, czekamy na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam ogromną prośbe.ponieważ nie mam możliwości ani dziś ani jutro podjechać do przyczepki i zrobić pomiar ,a muszę się do jutra zdecydować na zarezerwowany przedsionek,bardzo proszę o informację o rozmiarze przedsionka tj.o długości tej mierzonej po zarysie przyczepki(wg.rysunku u Pani Basi na stronie).Będe wdzięczny ogromnie wszystkim posiadaczom Hobby 540 (moja excellent 99r ) jak również wszystkim innym posiadającym takową informacje!.Dzięki.

 

jarobaro - wiesz,nie wiem kto "oczyścił" tak dokładnie przyczepke.może poprzedni właściciel,może ktoś w ubezpieczalni,a może rzeczywiście w miejscu gdzie ja kupowałem.chociaż osobiście mam pozytywne doświadczenia ze sprzedawcą gdyż w przeszłości ze trzy razy już tam kupowałem pojazdy..ale ręki nie dam uciąć.skłaniałbym się nawet do tego,że to poprzedni właściciel oddając do ubezpieczalni zabrał wszystko co ruchome bo dosłownie nie ma nic!!..ani korby ani koła zapasowego,że nie wspomne o aku czy przedsionku.wygląda jakby ktoś oddając do ubezpieczalni wziął wszystko co się da!. gdyby nie stan to bankowo bym bym wkurzony :( ,a pewnie i bym nie nabył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.