Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłam plik z tekstem banalnego ,, Białego misia ,,. W takiej formie najlepiej wysyłać piosenki . Każdy sobie ściągnie i wydrukuje ! / Jeżeli będzie chciał ! /

BIAŁY MIŚ piosenka zlotowa.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiu ! Muzykiem to ja nie jestem, co to są te literki nad tekstem i po co ? A co do głośników to pomysł super, ciekawe czy udało by się gdzieś znaleźć taką komunistyczną "szczekaczkę" bo teraz to ludzie mają CB z "papugą" i tak nagłaśniają niestety moje radyjko nie ma tej funkcji, ale u kogoś napewno się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literki są dla instrumentalisty zamiast nut.. W prostym tłumaczeniu to : duże litery to akordy durowe / twarde /, a małe molowe / miękkie/ . Są jeszcze , dominantowe , septymowe.....itp. . Zapytaj córki to Ci wytłumaczy , o ile wiem to próbowała grać na gitarze . Tobie te znaczki nie są potrzebne i przed drukowaniem możesz je wymazać . Dla Ciebie nie ma znaczenia czy to jest np. akord dominantowo- nonowy z noną mała czy dużą . Ty możesz wysłać tekst bez tych bazgrołów . Jeżeli piosenka jest popularna to sobie poradzę . Ja jestem gitarzystą ogniskowym a nie klasycznym , zatopionym w utworach Pendereckiego .Takie nutki ,,LITERKI ,, w zupełności mi wystarczają

 

pozdróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka literka nad tekstem to układ palców na gryfie . Ryyyyyysiek tylko nie pytaj mnie co to jest gryf!? Odpowiem Ci od razu to taki kijek wystający z gitarowego rezonansowego pudła instrumentu Wysyłam poprawione bez gitarowych bazgrołów 2 następne piosenki !

 

pozdróweczka

JARZĘBINA piosenka.doc

LATO , lato piosenka.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiszonku ! Przyjacielu ! rosyjska ruletka przy Twojej grze to koci - łapci !!! . W ruletce jest mała szansa na przeżycie , ale jest , Tu najtwardszy zawodnik gdyby pił tylko H2O może dojść tylko parę pól do przodu . Gra i pomysł jest świetny , wymaga tylko małej korekty . Takich pół jak nr. 60 powinno być więcej . Gra nie musi się nazywać ,,ALKO,, , bardzo brzydko kojarzona z C2H5OH.

Nazwa nie ma znaczenia !? ............Gdybyśmy pili mleko i grali w tę grę w 40 załóg , duża mleczarnia musiała by dostarczyć dla nas całą dobową produkcje . Sokoły z pola 60 będą na dniach , na razie wysyłam 2 piosenki które idealnie pasują do atmosfery Twojej gry .

 

Tak jak większość z Was jestem po długim zwariowanym dniu pracy , nawet nie chce się bardzo wieczorem otwierać kompa . Ale widzę że na forum jest życie . Lepciakowi zawdzięczam że wysyła mi na skrzynkę zwariowane fotki i humorki Przepraszam że nie mogę sie zrewanżować ale nie mam po prostu czasu ! Ale zawsze znajdę czas NA FORUM aby wspólnie trochę odreagować snując plany na najbliższy zlot. Coś cicho siedzą : Leszek , Artur , Jurek , Zenio z Reginą , Wiesiek ...i reszta ferajny !

 

PS. myślałem o kieliszkach do tej gry . Poproszę Basię , zonę moją zresztą , aby zaszła do pasmanterii i znalazła Jakieś niewielkie ,,szkło ,, Przy większych formach nie mamy szans.! :)

4.GÓRALU CZY CI NIE ŻAL.doc

6. GŁEBOKA STUDZIENKA.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek ! Cały czas myślę co to za straszliwa zima Cię czeka . Podziel się z przyjaciółmi ! Toć chyba u Was w Rybniku węgla dostatek . Sam kupiłem 6 ton a daleko mi do kopalni . /a po ile to tylko :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.