Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że na forum podane są daty urodzenia . Wiadomo kto będzie zapychał po napoje ! Jak znam życie znów będzie ankieta i od niej dwie jeszcze ankiety do ankiety i zdechniemy z pragnienia . Lepiej więc od razu zadeklarujmy dostawę .

Mój nowy sprzęt bardzo dobrze odtwarza Ellingtona a przy Louisie Armstrongu nie chce odtwarzać trąbki .

Wybiórczo traktuje muzykę !?!? Basia /znaczy się żona ...../ mojej nowej tajemniczej kochance w czarnym uniformie udostępniła pokój córki .

 


gra co chce ale w dobrym stylu

post-28889-imported-cf4465f7-75d0-43c5-b2c9-7ae30f408fa5_thumb.jpg

 

Twarz tej księżniczki ujrzycie dopiero na zlocie Wymaga przebudzenia przez pocałunek . Nie pytajcie w co i gdzie . To nasza tajemnica ......Dostała swój pokój w pobliżu toalety .

post-28889-imported-83e1c123-4431-4b39-ac70-6923bed27c34_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotrze to prezent dla Ciebie abyś nie dźwigał namiotu . Teraz będziesz dźwigał i namiot i wózeczek !

 

Rozumiem, że masz na myśli moją przenośną przyczepę namiotową?? No to takie kółka do niej gites :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnego grajdziołka ześ Rysiu zanabył :hop1: A tak na poważnie też zamieżam zradiofonizować moją cycepkę i może nawet zrobić wyjście na jakiś głośnik zewnętrzny coby można było nagłośnienie na zlotach porobić. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon:

może nawet zrobić wyjście na jakiś głośnik zewnętrzny coby można było nagłośnienie na zlotach porobić.

Zanim zrobisz to wyjście to zrób wejście na mikrofon

coby można było nagłośnienie na zlotach porobić.

niezbędne do śpiewania zlotowych piosenek przy ognisku.

jacek l też walczy z aparatutą nagłaśniającą więc więcej o ten rodzaj sprzętu martwić się nie musimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak teraz pozdrawia nasz przyjaciel Effendi . Gada coś o podziemnej pomarańczy . Mają łeb te Poznaniaki . Nie tylko sok można wycisnąć a i do ogniska ciepnąć . Effendi ! głęboko rosną te wynalazki ? :-]:hop1::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazane różne poważne nakrycia głowy

 

Myślę,że to nada się doskonale,szczególnie ładnie komponowało będzie z gumiakami.

 

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20071015.p.Czapka

 

da2e058bc88e7d33.jpg

 

"Prosimy zwrócić uwagę, iż mimo starannie zaplanowanych zapasów istnieje możliwość szybkiej wyprzedaży niniejszego artykułu."

 

Dla wszystkich może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowa_77 prezentowane przez Ciebie nakrycia głowy przypominają czapkę pijanego murarza z czasów komuny zwłaszcza kiedy podniesie się boki do góry i ustawi na "gapę" oraz obróci na głowie o jakieś 30 stopni w poziomie. Czy moje skojarzenia poszly we właściwym kierunku? Czy do kompletu mam zabezpieczyć jeszcze kufajkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko sok można wycisnąć a i do ogniska ciepnąć . Effendi ! głęboko rosną te wynalazki ? :):):)

 

hmm... czy myslimy o tym samym "soku" ?? :):):)

po trzech destylacjach to do ogniska to sie zapenie nie nada :):):)

 

no jakieś 10 - 20 cm pod ziemia :) jesli umiesz fachowo robic radlonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak ! na rany Julek .. a po diabła Ci mikrofon ?????? Będąc na kempingu na d jeziorem Czorsztyńskim , mieliśmy za płotem psa który do znudzenia ujadał całą noc . Na drugi dzień wieczorem nastroiłem gitarę i zaintonowałem pieśń z górnego ,,C,, Straty to : pies z budą w polach , urwany kawał chlewika o drzwiach do stodoły nie wspomnę . Przez stodołę miał w pola bliżej. Jak bym miał mikrofon to wszystkie gminne psy by krążyły po lasach z budami u szyi.

 

Druga sprawa którą poruszasz dotyczy przedstawionych przez Sowę eleganckich czapeczek . Ciebie to chyba nie dotyczy . Do tych białych gumiaczków i stringów z CEKINAMI w Twoim przypadku pasuje tylko jedno nakrycie głowy . Krysieńka musi Ci na głowie wymodelować blond ,,irokezika ,, na żelatynce . Okulary to wiadomo a,la ELVIS .

 

Moje gatki w misie to banał ! Muszę coś wymyślić aby nie wypaść gorzej od Ciebie !

 

Tomekk ! Jak juz załapałeś , to Ci dam jeszcze jedno do myślenia ? Te radlonki kopie sie na drzewach . Tam rosną pomarańcze !!!! :):):)

 

Yabulonku ! Mam dla Ciebie propozycje odnośnie głośników . Rozumiem że ma to byc duża forma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stringów z CEKINAMI
No to musi być piękne. Te cekiny błyszcżace w oczch misów na czerwonych stringach. Ktoś chyba musi zrobić takie na zamówienie razem ze zlotowymi koszulkami. Proponuję jeszcze, żeby każdy miał podpisane swoją ksywką z forum. :)
Yabulonku ! Mam dla Ciebie propozycje odnośnie głośników . Rozumiem że ma to byc duża forma ?
Jaką ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYSIU ! Myślałem o takich głośnikach z czasów II wojny . Fajne mieli amerykanie na czołgach w filmie ,, Złoto dla zuchwałych ,,.

 

Myślę że każdy zaopatrzy sie w identyfikator zlotowy . Na górze imię , pod spodem ksywka z forum , na dole miasto lub miejscowość . Uważam że zwierzątka uczestniczące w zlocie także powinny mieć swoje ,,logo ,,

 

Na końcu zlotu przegramy zdjęcia ze wszystkich aparatów zlotowych na jedną płytkę DVD / tak jak to było w Kozienicach /

 

Ci co wezmą pierwszy raz udział w zlocie , będą pasowani / chyba mieczem / na ZLOTOWCA . Przy pasowaniu muszą wypić specjalną miksturę / bez konserwantów / przygotowaną przez starych zlotowców . / / Dla tych co nie mają 19 lat będzie osobny napój / . ABY starszyźnie nie było żal też będzie musiała skosztować :)

 

Wskazane przygotowanie piosenek zlotowych . Każdy chociaż po dwie . Należy skopiować w min. 15 egzemplarzach aby wszyscy mogli śpiewać . Wskazane przy tekście akordy / funkcje/ jeżeli jest to piosenka mniej wszystkim znana . Czekam na propozycje piosenek . Można wstawiać w plikach World . Myślę że wymyślimy hymn zlotowy ?! na melodie znanej piosenki .

 

Piszcie o szalonych pomysłach . Będzie czas na przygotowania !

WIZYTKI ZLOTOWE 1.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.