Skocz do zawartości

Zadaszenie


Kogut

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zrobić zadaszenie przed przyczepą aby nie było trzeba wozić przedsionka, ale aby to zrobić potrzebyje "gumowy wałek" który się mieści w prowadnicę na przyczepie. Czy ktoś się orientuje gdzie i ile to może kosztować ???

Byłbym wdzięczny za jakiegoś linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak nie dostaniesz tego wałka to w zastępstwie można wszyć przewód anteny satelitarnej lub zwykły koncentryk, choć od satelitki jest trochę grubszy. Zrobiłem tak dokładając boczne ściany do mojego daszku.

post-5536-0-17182000-1377109004_thumb.jpg

Boczne ściany dołożyłem a w kedrę wchodzi materiał z wszytym kablem antenowym

Edytowane przez RobiBona (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić nowy ze wszystkim, rurki, linki, śledzie :niewiem:

Tutaj jest temat

http://forum.karawaning.pl/topic/14070-zakup-daszku-do-przedsionka/

pewnie, że lepiej. Sam to przerabiałem - jak chciałem uszyć dobry to za materiał, kedre, kuśnierza i przesyłki  zapłaciłem około  200zł i aby ograniczyć koszty pomyślałem, że nie muszę kupować rurek bo wykorzystam te z przedsionka - nic bardziej mylnego - nie regulują się na wysokość więc na nierównym terenie ciężko ustawić a jak pada to basen gwarantowany. 

 

aaa wymyśliłem też, że skoro szyje to uszyje głęboki na 3 metry - kurde ledwo to naciągnęliśmy 

 a jak widać śledzie były konkretne :)

post-3957-0-47679100-1377113977_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Ten z JULI to gotowiec i całkiem nieźle się trzyma.

Z ciekawości, możecie pokazać który macie na myśli ??

 

Witus, między innymi wzorując się Twoimi wyprawami, postanowiłem nie ciągnąć ze sobą dodatkowego balastu w postaci przedsionka.

Dlatego chciałem sobie zrobić alternatywę taniego, lekkiego i szybkiego w mont/demontażu miejsca na posiłek. :)

 

A tak dokładniej to jako bazę mam na myśli najprostszą i najlżejszą plandekę dostępną na rynku, oby tylko przed słońcem i deszczem się schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę marketu Jula, faktycznie mają sporo akcesoriów. Fajnie macie mając takie problemy, ja mam puste miejsce po przyczepie i depresję posprzedażową. Czasu mało na poszukiwania nowej. Same duże, ciężkie i z przedsionkami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę marketu Jula, faktycznie mają sporo akcesoriów. Fajnie macie mając takie problemy, ja mam puste miejsce po przyczepie i depresję posprzedażową. Czasu mało na poszukiwania nowej. Same duże, ciężkie i z przedsionkami :(

Bo najpierw się kupuje a potem sprzedaje :]   :]   :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, możecie pokazać który macie na myśli ??

 

Witus, między innymi wzorując się Twoimi wyprawami, postanowiłem nie ciągnąć ze sobą dodatkowego balastu w postaci przedsionka.

Dlatego chciałem sobie zrobić alternatywę taniego, lekkiego i szybkiego w mont/demontażu miejsca na posiłek. :)

 

A tak dokładniej to jako bazę mam na myśli najprostszą i najlżejszą plandekę dostępną na rynku, oby tylko przed słońcem i deszczem się schować.

plandeka szelesci na wietrze, wiec średnio sie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plandeka szelesci na wietrze, wiec średnio sie nadaje

Tak ale ja ją potrzebuje tylko na spożycie posiłku ;)

 

Witus twój problem to .... naprawdę problem ;D patrząc na Twoje wyprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.