Skocz do zawartości

Stelaż do namiotu


piterssss

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w gdańsku taki sklep w którym kupię nowy stelaż za 300-350 zł więc sprawa załatwiona :ok: ,a muszę dodać iż obsługa tego sklepu jest poprostu super na każde pytanie otrzymałem satysfakcjonującą odpowiedz ,a nie tak na odwal ,jest spory asortyment a jak nie ma ,to się sciągnie ,naprawde super i co najlepsze to to że mogę iśc prawie w kapciach tam ,tak blisko mam :ok:. A zdjęcia jeszcze nie wywołane ale napewno będą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Taki mam pomysl zeby złączyc dwa przedsionki z niewiadówek . :ok::]

 

Na długość czy na głębokość przyczepy .

 

P.S Sam to przerabiałem kilkanaście lat wstecz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może skąd wziąć markizę taką jak w kamperach mają, taka na korbkę, na zloty i krótkie wyjazdy bym kupił, może być stara.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,a nie prościej i taniej byłoby daszek letni kupić,to chwila moment i rozłożony.

Na allegro tanio można kupić używane.

 

http://moto.allegro.pl/item267040428_letnie_daszki_do_przedsionkow_tanio_.html

 

Ja kupowałem u niego przedsionek.Solidny sprzedawca i czasmi nówki się trafiają tak jak mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Taki mam pomysl zeby złączyc dwa przedsionki z niewiadówek . :ok::]

 

Na długość czy na głębokość przyczepy .

 

P.S Sam to przerabiałem kilkanaście lat wstecz :ok:

 

na długośc w strone dyszla, i tam bym wstawił potrzebne rzeczy do grill-a, dla córki rowewry itd. . a masz jakies foty z tamtych lat Maras...??? jak tak to przeslij na mail-a. serus@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, z moim przedsionkiem to było tak :

Jak kupiłem mojego Knausa to na pierwszy urlop pojechaliśmy z moją dziewczyną a teraz żoną bez przedsionka co okazało się wielką porażką :ok: .Po powrocie decyzja na nastepny wyjazd musi być przedsionek.W tamtych czasach kupienie przedsionka nawet używanego w dobrej cenie było prawie niemożliwe a nówki z niemiec wtedy za DM powalały na kolana.Więc wpadłem na genialny (tak mi się wydaje )pomysł aby kupić dwa przedsionki od Niewiadówki i je zszyć razem do kupy odpruwając jedną z bocznych scian .Sznurek do ręki i heja na najbliższe pole campingowe w mojej okolicy aby tylko stała Niewiadówka z przedsinkiem.Grzeczna rozmowa z rodzinką ze śląska i do pomiarów.(Fajnie się z nimi rozmawiało ten akcent :] .Po pomiarach wyszło mi ,że będzie pasowało :] .W sklepie sportowym pani poinformowała mnie ,że namioty to od ręki a przedsionek to na zamówienie cena pasi tylko -czas około 3-tyg. :] Czasu mało bo to zaraz wyjazd na urlop więc telefon do Legionowa pod Wa-wą do sklepu firmowego czy mają dwie sztuki w jednym kolorze ? są :]:ok: więc prośba o odłożenie .Nocna podróż samochodem minęła dość szybko i rano jestem zadowolony z posiadania nowych przedsionków tym bardziej ,że cena w Legionowie była dużo dużo niższa niż u mnie w sklepie.Przemiła Pani ekspedientka załatwiła mi nawet nici do zszycia :] .Przedsionek został zszyty na domowej maszynie do szycia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, z moim przedsionkiem to było tak :

Jak kupiłem mojego Knausa to na pierwszy urlop pojechaliśmy z moją dziewczyną a teraz żoną bez przedsionka co okazało się wielką porażką :ok: .Po powrocie decyzja na nastepny wyjazd musi być przedsionek.W tamtych czasach kupienie przedsionka nawet używanego w dobrej cenie było prawie niemożliwe a nówki z niemiec wtedy za DM powalały na kolana.Więc wpadłem na genialny (tak mi się wydaje )pomysł aby kupić dwa przedsionki od Niewiadówki i je zszyć razem do kupy odpruwając jedną z bocznych scian .Sznurek do ręki i heja na najbliższe pole campingowe w mojej okolicy aby tylko stała Niewiadówka z przedsinkiem.Grzeczna rozmowa z rodzinką ze ślązka i do pomiarów.(Fajnie się z nimi rozmawiało ten akcent :] .Po pomiarach wyszło mi ,że będzie pasowało :] .W sklepie sportowym pani poinformowała mnie ,że namioty to od ręki a przedsionek to na zamówienie cena pasi tylko -czas około 3-tyg. :] Czasu mało bo to zaraz wyjazd na urlop więc telefon do Legionowa pod Wa-wą do sklepu firmowego czy mają dwie sztuki w jednym kolorze ? są :]:ok: więc prośba o odłożenie .Nocna podróż samochodem minęła dość szybko i rano jestem zadowolony z posiadania nowych przedsionków tym bardziej ,że cena w Legionowie była dużo dużo niższa niż u mnie w sklepie.Przemiła Pani ekspedientka załatwiła mi nawet nici do zszycia :] .Przedsionek został zszyty na domowej maszynie do szycia .

 

No widzisz fajni ludzie sa z nas na tym śląsku co ...??? dobre to maiłes przygode którą fajknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sówka, dzięki za link, może i tak zrobię.

Tak sobie myślałem, że w razie czego do kamperka zostanie w przyszłości dalszej.

Ale fakt, na wiatr daszek lepszy od markizy, bo można lepiej przywiązać i nóg więcej ma.

 

Pozdro, Jacek.

 

Ps. A jak tam Milenka się chowa, no napisz koniecznie, bo ja to chłopaka mam, to nie wiem. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku elementy stelaża widziałem w sklepie w Katowicach /niedaleko Rybnika / www.tam.com.pl - tel. 032- 2028396 . Ostatecznie można takie łączniki zrobić samemu , jak ma się kawałek warsztatu i spawareczkę . Są to małe elementy i bardzo nie obciążą stelaża .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku elementy stelaża widziałem w sklepie w Katowicach /niedaleko Rybnika / www.tam.com.pl - tel. 032- 2028396 . Ostatecznie można takie łączniki zrobić samemu , jak ma się kawałek warsztatu i spawareczkę . Są to małe elementy i bardzo nie obciążą stelaża .

 

dokładnie tak rysiu podpowiedział mi to samo kolega z pracy i dostał fuche do zrobienia na zimowe wolne chwile w pracy . tylko jest maly problem przyczepa przykryta i sniegu na niej ujz jest 15 cm., a stelaż przedsionka mojego , jak i twojego jest w srodku . Nie pomyslałem zeby to wczesniej wyjac . No trudno jak troche stopnieje odrazu wyciagne potrzebujaca rzecz .

 

Pozdrawiam Cie cieplutko w te chlodne- snieżne poniedziałkowe poludnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.