Skocz do zawartości

włóczęga po Francji


gajos

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że był wałkowany temat nawet milion razy.Ale czytając poważny magazyn, tematyczny bądź co bądź,a nie ogólny, mamy prawo co najmniej sie zastanowić nad informacjami w nim zawartymi. Wole żebyś mi dziś powiedział, Miodzio, że tam są dyletanci w redakcji niż żeby francuski policjant poinformował mnie, że np.od listopada 2013 zmieniły się przepisy. Dlatego też podałem dokładne źródło tej informacji celem potwierdzenia lub negacji.Niedawno zrobiłem prawko EB i ta informacja też mnie zdziwiła.Każdy policjant mówi, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania...więc lepiej chyba upubliczniać nawet zasłyszane rzeczy niż potem się przykro zdziwić.Zawsze ktoś mądrzejszy powie jak jest w rzeczywistości. Pozdrawiam Olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo temat uprawnień wałkowany był tysiące razy na forum.

Takie właśnie informacje i przypominania robią wielu osobom niepotrzebny stres i wodę w mózgu.

Mówienie, że kategoria B uprawnia kierującego do ciągnięcia przyczep o ciężarze nieprzekraczającym 750 kg jest bzdurą i kolejnym dowodem na to jak profesjonalni są tam redaktorzy.

Wykładnię przepisów dotyczących tego co możesz ciągnąć na prawo jazdy kategorii B znajdziesz w tym artykule.

 

Uważm, że w przypadku przepisów które szybko się zmieniają, należy wlasńie na bieżąco pytać na forum, bez względu czy było wczesniej "walkowane".

Co komu po przepisach "zminionego" okresu? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważm, że w przypadku przepisów które szybko się zmieniają, należy wlasńie na bieżąco pytać na forum, bez względu czy było wczesniej "walkowane".

Co komu po przepisach "zminionego" okresu? :)

Linkowany przeze mnie artykuł zawiera najnowszą wykładnię przepisów. Tego uczą policjantów z drogówki ich przełożeni. 

 

Wiem, że był wałkowany temat nawet milion razy.Ale czytając poważny magazyn, tematyczny bądź co bądź,a nie ogólny, mamy prawo co najmniej sie zastanowić nad informacjami w nim zawartymi. Wole żebyś mi dziś powiedział, Miodzio, że tam są dyletanci w redakcji niż żeby francuski policjant poinformował mnie, że np.od listopada 2013 zmieniły się przepisy. Dlatego też podałem dokładne źródło tej informacji celem potwierdzenia lub negacji.Niedawno zrobiłem prawko EB i ta informacja też mnie zdziwiła.Każdy policjant mówi, że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania...więc lepiej chyba upubliczniać nawet zasłyszane rzeczy niż potem się przykro zdziwić.Zawsze ktoś mądrzejszy powie jak jest w rzeczywistości. Pozdrawiam Olo

 

Olo sam sobie odpowiedziałeś na temat poważności tego magazynu, skoro niedawno robiłeś B+E, to wiesz, że wykładnia przepisów prezentowana przez PC jest niesłuszna.

Kończę ten OT.

Dalsze posty proszę pisać na temat włóczęgi po Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wydanie:

http://www.campingfrance.com/Guides-et-Magazines/Guides/Guide-Officiel-Camping-Caravaning

 

oraz po sezonie kartę campingowa ACSI wraz z przewodnikiem: (Wspomniał o tym wyzej Kajetan ) http://webshop.acsi.eu/en/campingcard-acsi.html

Koszt zakupu karty zwraca się błyskawicznie ;)

Po za zniżką, karta jest tez "dowodem tożsamości" na kempingu.

Edytowane przez Walko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.