Skocz do zawartości

Odznaczenia dla weteranów zlotowych


Janusz s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też myślę że Rysiaczkowi chodziło o zloty na rozpoczęcie i zakończenie sezonu.

Moim zdaniem można doliczać zloty alternatywne ale odbywające się w tych terminach.

Jeżeli będziemy liczyć wszystkie zloty to licząc naklejki zdobiące mój samochód to doliczyłem się 30 zlotów.

a formalnie dopiero wiosenny będzie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że powinny się liczyć tylko Zloty (majowy i wrześniowy) i basta

Edziku - szczerze mówiąc ja też tak uważam ale ostatecznie niech się wypowie pomysłodawca, czyli Rysiaczek nasz Kochany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na każdym certyfikacie napisane jest które spotkanie zalicza się do stażu:

- 14 zlotów karawaning.pl

- numerowane coroczne zloty niewiadówek

- jednoczesne ze zlotami karawaning.pl - zloty w Sławie

 

tytuł a zarazem odznakę ,, KOMANDOR ZLOTOWY ,, moze uzyskac każdy kto uczestniczył w 10  imprezach jak wyżej . Komandor nie jest także pasowany !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pogrążyłeś Edziu:(

Myślałem, ze się załapię na cichociemego weterana:(

Kurcze, brak mi Ciebie, nie mogę doczekać się zlotu, pewnie to przy ognisku przedyskutujemy:)

A c o myślisz że mnie nie,,,,,,,,,,,,,,, my już meldujemy się we wtorek. Ale dalej obstaję przy swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pamiętliwych i tych mniej pamiętliwych czyli najaktywniejszych inaczej przesyłam ściagawkę:

ab7b634b0ef16ba1med.jpg

Posty wskazują na to, ze najbardziej aktywni nie mogą sobie niczego przypomnieć. Jak to się kiedyś w szkole mówiło - obecny nieprzytomny. 

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.