Skocz do zawartości

Lista holowników nadających się do ciągania


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro dość dużo jeździcie w dodatku z całą familią to ja bym Ci proponował przejście na coś większego czyli Multivana. Małżonka z frajdą prowadziła kamper, to i multivana opanuje.. Żadna przyczepa mu nie straszna, a w środku tyle miejsca że mógłbyś myśleć o powiększeniu rodziny :)  Unikaj jedynie wersji 2,5 TDI od 150km, musiałbyś poszukać 2.0 TDI..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ja ciągnę przyczepę outlanderem 7 osobowym i nie mogę narzekać jak na razie jeśli będziesz kiedyś w pobliżu Katowic możemy się spotkać pozdrawiam leszek

 

Dzięki wielkie za opinię. Mam siostrę w Piekarach ale zanim tam dotrę (w drugiej połowie lipca w drodze z urlopu) to muszę podjąć decyzje. W każdym bądź razie dzięki. Pozdrawiam. Heniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dość dużo jeździcie w dodatku z całą familią to ja bym Ci proponował przejście na coś większego czyli Multivana.

 

No ale w tym wypadku przejście na nowsze auto to wydatek dwukrotnie większych pieniędzy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie moze Audi A6 quattro? Unikaj jak ognia aut ze skrzynia DSG: Mozesz znalezc paroletnie auta w rozsadnej jak na Norwegie cenie. Ma duzo miejsca w srodku, jest duzo mocnych diesli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojeździliśmy Mitsubishi Outlander-em i powiem Ci, że całkiem nieźle się spisywał - dużo lepiej niż go pamiętam z wcześniejszych testów kilka lat temu.

No nic pomyślimy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie moze Audi A6 quattro? Unikaj jak ognia aut ze skrzynia DSG: Mozesz znalezc paroletnie auta w rozsadnej jak na Norwegie cenie. Ma duzo miejsca w srodku, jest duzo mocnych diesli.

A dlaczego unikać skrzyń DSG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem niedawno samochodu z automatem dla mojego taty - miał wypadek w wyniku którego może jeździć tylko automatem ( niesprawna lewa stopa). Szukaliśmy aut głównie z koncernu VAG, właśnie ze skrzynią DSG - mój znajomy ma ją w Golfie V Gti i jeździ się tym autem bajecznie.. W trakcie poszukiwań radziliśmy się serwisów zajmujących się automatami i wszyscy jak jeden mąż przestrzegali przed DSG ze względu na krótką żywotność tej skrzyni.. Nie wiem czy jest to do końca prawdą bo sam nie umiałem takiego samochodu, ale wierzę statystykę :)

 

W necie jest sporo artykułów na temat żywotności DSG:
 

http://autokult.pl/2013/04/08/skrzynia-dsg-usterki-trwalosc-koszty-eksploatacji

 

http://moto.onet.pl/aktualnosci/skrzynia-dsg-wiecej-znaczy-lepiej/4wsxl

 

http://moto.wp.pl/kat,15953,title,DSG-automatyczny-problem,wid,15738960,wiadomosc.html?ticaid=112b25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.