Skocz do zawartości

kempingi czynne poza sezonem


CamperDiem

Rekomendowane odpowiedzi

większość kempingów otwiera swoje podwoje w maju i zamyka z końcem sierpnia lub września.

proponuję w tym miejscu wskazanie kempingów czynnych poza sezonem.

 

w połowie października wybieram się na Półwysep (Hel), podobno kemping www.malemorze.pl jest czynny cały rok, niestety nie odpowiadają na email. czy znacie inny kemping w okolicy czynny w październiku? (gdyby ten jednak nie wypalił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie masz daleko i w razie co możesz podjechać i zobaczyć.Przynajmniej tak wynika z Twojej lokalizacji.

Ja wybieram się na drugi koniec Polski pod koniec listopada i kempingami sobie głowy nie zaprzątam-jak cos po drodze znajde to dobrze,jak nie to też nie będę narzekał.Może ktoś z forumowiczów mnie "przygarnie" na podwórko na jedną noc? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko nie mam bo jakieś 70-80 km, ale nie chcę z małymi dziećmi szukać miejsca tylko postawić przyczepę i cieszyć się w pełni wolnymi chwilami :ok:

a to chyba oczywiste, że wolę w bezpiecznym miejscu typu kemping, a nie gdzie bądź :ok:

 

nadal liczę, że ktoś odpisze na temat :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie masz daleko i w razie co możesz podjechać i zobaczyć.Przynajmniej tak wynika z Twojej lokalizacji.

Ja wybieram się na drugi koniec Polski pod koniec listopada i kempingami sobie głowy nie zaprzątam-jak cos po drodze znajde to dobrze,jak nie to też nie będę narzekał.Może ktoś z forumowiczów mnie "przygarnie" na podwórko na jedną noc? :ok:

Ja Przygarnę Cię z całą załogą na ile nocy zechcesz i jeszcze zapewnię atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko-ja się nie martwię-tak tylko napisałem,że jak była by możliwość to czemu nie.A gdzie dokładnie będę jechał to jeszcze nie wiem.Na pewno Szklarska Poręba-chcę zrobić rekonesans kempingu "Pod Klonem",Góry Sowie-Bielawa,może też wyskoczę do Świeradowa,Góry Stołowe-Szczeliniec ,.............reszta to wielka niewiadoma :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarska Poręba-chcę zrobić rekonesans kempingu "Pod Klonem",Góry Sowie-Bielawa,może też wyskoczę do Świeradowa,Góry Stołowe-Szczeliniec

 

interesowało by mnie- o ile tam dojedziesz- żebyś określił dokąd komfortowo można dojechać słabym autem z dość dużą przyczepą- tak na oko widząc jak trudne są podjazdy i zjazdy :-]

chcemy wiosną pojechać w Góry Sowie i Stołowe, i zastanawiamy się gdzie bezpiecznie uda nam się dojechać... tak więc o ile będziesz w stanie pomóc to z góry dziękuję :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma sprawy.Na pewno nie będę się pchał na siłę tam gdzie nie będzie takiej możliwości.Staram się realnie podchodzić do napotkanych warunków pogodowych i może się okazać,że moje plany radykalnie się zmienią.Taka niepewność najbardziej mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie wróciliśmy z urlopu,ale dokładniejszy opis oraz odpowiedzi na Twoje pytania podam jutro w nowym temacie,żeby nie zaśmiecać tego.Musimy trochę odpocząć :)

 

 

Affa podaj jakie masz auto i w jakim terminie chcesz jechać bo to ma duże znaczenie jeśli chodzi o góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.