Skocz do zawartości

Chorwacja 2013 - Trogir, Split, Ciovo, Prapratno, Ston, Dubrovnik, Korcula, Mokalo ...


Rekomendowane odpowiedzi

... rozumiem, że chcesz się ich szybko pozbyć i następnym razem mamy zorganizować spotkanie ? ;)

 

Ja jestem informatykiem i kilkanaście lat trzymałem laptopa na kolanach, wielu kolegów z pracy ma córki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Swatanie na Forum.... w jakim kierunku ten świat idzie....  :hmm:

 

A wesele na kempingu, wszyscy Forumowicze zaproszeni, kaplica polowa, a podróż poślubna kamperem dookoła Europy... :D

 

Oczywiście obie pary w jednym kamperze, żeby było weselej... :>

 

:lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba temat mi się mocno rozjechał.

 

Wracam do relacji. Labadusa miała być planem awaryjnym, a bardzo nam się spodobała. Wieczorki spokojne o 23 praktycznie wszyscy już w swoich namiocikach, przed 24 nastaje ciemność bo wyłączają prąd (pojawi się dopiero przed 8 rano). Strona Internetowa Labadusy sugeruje, że camping to patelnia. Nie do końca - im wyższe tarasy tym więcej drzewek. Na niższych tarasikach łatwo upolować sobie parasol wielkości potężnej markizy. Słońce po 17 ustawia się za campingiem więc camping dosyć szybko jest w cieniu. Żeby podziwiać zachód słońca robimy sobie spacery za camping w kierunku fajnej Konoby kilkanaście metrów za recepcją. 

 

post-373-0-84792600-1375382211_thumb.jpg

post-373-0-64702100-1375382216_thumb.jpg

post-373-0-05849400-1375382222_thumb.jpg

 

Rano dowożą na camping pieczywo i bułki bo nie ma tu sklepu - do najbliższego trzeba jechać ze 4 km. Ma to dobre strony - nie ma właściwie na co wydawać pieniędzy. Aha na większe zakupy warto skoczyć do Lidla w Trogirze. Ceny prawie jak w Polsce, mięsko pyszne, buty do pływania dla dzieci po 14 kn a nie po 40 jak na targu. Co nie upchniemy w przyczepie ładujemy do bezpłatnych lodówek lub zamrażarki na campingu. Naładowaliśmy akumulatory napraliśmy sił i ochoty do dalszej drogi. W dniu wyjazdu pobudka wczesnym rankiem. Udaje nam się wstać ok 8 rano ! Planujemy ok 9 uciekać bo boję spotkać się z inną przyczepą żeby nie spotkać się na wąskich szutrowych drogach dojazdowych. Wszystko zgodnie z planem, mały korek do mostu w Trogirze i jesteśmy na Jadrance. Kierunek półwysep Peljesac. Nigdy nie byliśmy poniżej Splitu, wybieramy więc bezpłatny dojazd wybrzeżem żeby podziwiać widoki. Warto cała droga robi wrażenie, jedzie się wolniej ale widoki zapierają dech w piersiach.

 

post-373-0-00017700-1375382699_thumb.jpg

post-373-0-34682700-1375382708_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ????

 

Zaparło dech w piersiach i nie ma jak pisać, czy swataniem się zajęliście na PW ??? :zolta:  ( ja mam również 2 kandydatów dla młodszej córeczki :wub:  )

 

A tak na serio to "dół" Chorwacji mamy jeszcze do zobaczenia i błędnym byłoby myśleć ,że Twojej relacji nikt nie czyta :piwo: .

 

Czekamy więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie ... z urlopu wpadłem na głęboką wodę w pracy, plus te upały nie sprzyjają pisaniu. Wrócę do relacji ! Mam nadzieję, że na tyle szybko żeby nie zapomnieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie ... z urlopu wpadłem na głęboką wodę w pracy, plus te upały nie sprzyjają pisaniu. Wrócę do relacji ! Mam nadzieję, że na tyle szybko żeby nie zapomnieć ;)

a na dodatek ja jeszcze mu zawracam głowę szukaniem bankomatu Euronetu w Knurowie City  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie, będzie ... z urlopu wpadłem na głęboką wodę w pracy, plus te upały nie sprzyjają pisaniu. Wrócę do relacji ! Mam nadzieję, że na tyle szybko żeby nie zapomnieć ;)

i zapomniałeś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.