Skocz do zawartości

Koncert DEPECHE MODE


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie.

Biletów na luty nie było już 2 tygodnie po koncercie w Warszawie...

Fajnie że jesteś zadowolony i cieszę sie że znów dali czadu.

Po koncercie w Warszawie gdzie miałem bilety na płytę wiem, że miejsca siedzące to trochę nieporozumienie przy takim zespole, ale jakoś ludziska muszą przecież poupychać.

Z tego co wiem to Atlas Arena zbiera bardzo dobre opinie za akustyke. W lecie wszyscy obawiali się czy da sie nagłosnić Narodowy na przyzwoitym poziomie, ale sie udało...

bo ciary po plecach latały.

Pozdrawim goraco wszystkich sympatyków DM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć.

Powiem tak. Było super, ale poprzedni koncert oceniam ciut lepiej.

Publika była rewelacyjna. Nikt nie siedział. Wszyscy skakali, klaskali. Widać było ze ekipa DM była wzruszona. Kilka razy padło...jesteście najlepsi.

To co lubię! Zaczęli punktualnie i grali 2 godz. 25 min. Ale bisów nie było... Lało się z nich strasznie więc chyba zwyczajnie nie dali rady.

Co do nagłośnienia... Było na 4. Kawałki solowe słychać było rewelacyjnie np. Somebody. Ale I feel you trochę się rozmazywało dzwiękowo. Starsze kawałki bez perkusji i gitary były lepiej słyszalne. Co nie znaczy że było żle.

Publika bomba! Byli ludzie i pod 60 . Średnia to tak koło 40. Trochę młodzieży też było. Super kultura, żadnych pijusów albo hamstwa.

 

Wieczorę powklejam jakieś filmiki. Skakałem na płycie więc nie mam ich za dużo bo nie było kiedy kręcić.

Zacząłem już żebrać o bilety na halę w Krakowie. Tu dźwięk będzie boski.

Tak! Dziadki dają radę, a ich perkusista chyba się tydzień moczył w redbulu

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publika bomba! Byli ludzie i pod 60 . Średnia to tak koło 40. Trochę młodzieży też było. Super kultura, żadnych pijusów albo hamstwa.

 

Chyba mamy najlepszą publikę na świecie. Tego typu zespoły, artyści przyciągają najwierniejszych fanów. Tu nie ma miejsca na "festyniarstwo" i związane z tym często  negatywne zachowania. Czekamy na fotki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem :) nagłośnienie na Narodowym dało radę. Najbardziej lubię 'Home' i cieszę się bardzo, że nie tylko moim zdaniem to był jeden z najlepszych momentów całego show - gdy 50 tysięcy razem intonowało motyw z tego kawałka. Trochę nagrywałem:polecam ten moment tu: https://youtu.be/yGc5hTn0BfY

Edytowane przez adicom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.