Skocz do zawartości

Koncert DEPECHE MODE


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!

 

Depeche Mode to jeden z moich ulubionych artystów ever! Niestety nie dane było i tym razem ich zobaczyć na żywo. Nastawiam się na Łódź 2014! Live są naprawdę dobrzy! Z tego co widziałem set lista też naprawdę w dechę. Zagrali chyba tylko ze 4 potworki z nowego albumu ;) Nie odsłuchiwałem jeszcze żadnych wstawek z Warszawy.

 

>>> Commander Jak forma Gahana, Gora i spółki? Jak nagłośnienie? Szczerze Ci zazdroszczę tego koncertu!

 

Pozdrawiam!

 

Kuba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pod Brzozami, przepraszam Cię bardzo ale raczej nie da się tego opisać słowami. Na stadionie było ok.59 tysiecy ludzi (2 razy dodrukowali bilety). Wszyscy super, super się bawili. Spiew fanów momentami był tak głośny, że Dave przestawał śpiewać i wraz z Martinem stali wzruszeni. Nonstop cały stadnion machał rękami albo klaskał. W życiu nie było takiej atmosfery (ktoś w necie napisał, że był w Niemczech, a tam tzw. fani siedzą i żłopia piwo na koncercie).

Z nowej płyty poszły tylko 3 albo 4 kawałki jak zobaczyli jak fani reagują na stare utwory. Momentami zaczynali utwory zmieniajac ich aranżację i ludzie stali zdezorientowani. Nagle Ci żartownisie wrzucali znajomy akord i na stadione robiło sie coś na wzór gola z Polska-Rosja. Tak było np przy Personal Jesus kiedy gitarowe "wygłupy" Martina i perkusisty przerwało nagle niezapomniane "fufu szusz fufu szsz". Cała brać wtedy zwariowała. Pęknie też wyglądało ze 40 000 zapalniczek i świecących się telefonów na niektórych szlagierach. Do teraz zastanawiam się kto był bardziej wzruszony Depeche Mode czy fani zespołu. Koncert miał trwać 1,40h a trwał 2,25h. Na dodatek zaskakując wszystkich zaczęli 15 minut przed czasem. I najważniejsze, to oni byli gwiazdami a nie telebimy czy oświetlenie co niestety teraz staje się standardem (jak u Madonny, gdzie % Madonny w Madonnie jest niewielki, wiem bo też byłem rok temu i się rozczarowałem bardzo).

Powiem tak Na koncercie wszystkim ubyło 20 lat i zespołowi też. To co wywijał D.G. ze stojakim do mikrofonu stawia go w pierwszym rzędzie wśródf najlepszych frontmenów świata. Acha średnia wieku publiczności to 35-40 lat (byli też starsi) co zrobiło niesamowitą atmosferę, Wszyscy spogladami na siebie po koncercie z uśmiechem a w oczach widac było wzruszenie i błysk depeszowych szleństw z młodości.

W życiu nie byłem na takim koncercie (nie mylić z tzw. SHOW). Mam wrażenie że nas bardzo lubią i dlatego wracają w lutym. Tak też się z nami pożegnali...

Już teraz chce mi się tam jechać. Wieczorem wkleję parę zdjęć, chciaż nie było czasu żeby je robić. Myślałem że wczoraj "zakwasy" mnie zabiją...

Pozdrawiam.

 

Ps. Bilety do Łodzi ponoc się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witaj Commander.

To że wybieram się na koncert do Łodzi to głównie Twoja zasługa.Konkretnie to Twoja recenzja z koncertu lipcowego przekonała mnie do wyjazdu.Ceny biletów chyba najdroższe na tę część trasy, ale myślę że warto chociaż raz zobaczyć D.M. na żywo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dopiero teraz opuściła mnie "depresja pokoncertowa".Commander było tak jak ty opisywałeś.Jestem daleki od licytacji typu Waraszawa (koncertowo)

lepsza niż Łódź i odwrotnie.Jechałem na poniedziałkowy koncert z nastawieniem że D.M. nie może  zagrać lepszego koncertu niż mój

ulubiony CURE.Mam odwagę przyznać że to poniedziałkowy koncert przestawił nieco moje osobiste rankingi jeśli mówimy o graniu "na

żywo". To co najlepsze oprócz muzyki D.M. na żywo , to ludzie którzy przyjechali na koncert. podobnie jak w ukochanym karavaningu -

chyba ? zero przypadkowości (mam nadzieję).

Pozdrawiam wszystkich " depeszowych (i innych pozytywnie nakręconych)

karawaningowców"

 

Zdjęcia słabej jakości, bo i miejsce dalekie i telefon daleki od ideału.

post-12638-0-87186800-1393444238_thumb.jpgpost-12638-0-53026300-1393444387_thumb.jpgpost-12638-0-04474300-1393444415_thumb.jpgpost-12638-0-79647700-1393444440_thumb.jpgpost-12638-0-55996500-1393444462_thumb.jpgpost-12638-0-36090100-1393444497_thumb.jpgpost-12638-0-88711100-1393444527_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.