Skocz do zawartości

NIEWIADÓW N126.....


gino

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z żalem oddałem swoją niewiadówkę . Niestety kierował mną tylko brak miejsca w ogródku. To moja trzecia Niewiadówka i z tą akurat było mi bardzo ciężko się rozstać. Osiem lat wspaniałych przygód i wspomnień .

post-258-0-54256200-1394953605_thumb.jpg

post-258-0-74490800-1394953672_thumb.jpg

post-258-0-46130300-1394953702_thumb.jpg

post-258-0-38221000-1394953719_thumb.jpg

post-258-0-48796800-1394953738_thumb.jpg

post-258-0-57564400-1394953800_thumb.jpg

post-258-0-00899100-1394953818_thumb.jpg

post-258-0-11093400-1394953834_thumb.jpg

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek - odważne "malowanie" Twa cepka miała :):] , może dla kit-a by pomysł na pomalowanie jego Qek-a podsunąć :) (al'cult style :miga: )

 

Nie raz miałem okazje oglądać Rysia budke i trzeba przyznać że była wyjątkowa :ok:  ale ja na tyle odważny nie jestem ... ze mnie szary człek i budka chyba odcienie szarości dostanie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz miałem okazje oglądać Rysia budke i trzeba przyznać że była wyjątkowa :ok:  ale ja na tyle odważny nie jestem ... ze mnie szary człek i budka chyba odcienie szarości dostanie :hmm:

 

idź na całość, dla mnie ideałem była niewiadówka kolegi Tomuro, a wewnątrz wyglądała jeszcze lepiej

http://www.fanklub-niewiadowek.com/fanklub/nasze_niewiadowki/tomuro.html

tomuro_4.jpg

tomuro_8.jpg

malowanie pod kolor holownika ;)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zaloguje na FN :hmm: widze że można tam podpatrzeć co nieco :ok: Malowanie pod kolor holownika narazie nie wchodzi w gre bo powoli nosze się z zamiarem kupna nowego "konia" a w jakim bedzie kolorze to :niewiem:  więc pozostaje neutralny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zaloguje na FN :hmm: widze że można tam podpatrzeć co nieco :ok: Malowanie pod kolor holownika narazie nie wchodzi w gre bo powoli nosze się z zamiarem kupna nowego "konia" a w jakim bedzie kolorze to :niewiem:  więc pozostaje neutralny ;)

 

w kwestii laminatu to na pewno sporo info tam znajdziesz :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też taka była .Najciekawsze że na Słoneczną Polanę w Cieplicach zjechało jednocześnie kilkanaście wypasionych / wypozyczalnia / przyczep po 8 metrów bite każda . Cacy , cacy dopóki nie rozpaliłem z Basią grila z naszą wspaniałą świętokrzyską kiełbasą . Dobrze że miałem kiełbasiane zapasy. Niemiaszki zaczeli znosić browar kartonami / DAB/ aby się załapać . Wyszło na to że przygotowane przez Basię spanie w Niewiadówce jest o wiele lepsze i wygodniejsze niż w apartamentach wypasiaków . 2007 rok .Kiedy to było ??????????????? Łezka w oku

post-258-0-68425200-1395078479_thumb.jpg

post-258-0-73208600-1395078505_thumb.jpg

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Niewiadka którą kiedyś zamieszkiwałem, teraz przeją ją brat i po doprowadzeniu do perfekcji malacza wziął się za remont przyczepki. Jeśli zdąży do kwietnia to pojawimy się tym zestawem pod Jasną Górą.

post-9565-0-39336300-1395084884_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwalę - oto moja ... była :)

Zdj%25C4%2599cie088.jpgIMAG0058.jpgDSCF0725.JPG

 

A obecna N-ke muszę jeszcze obfotografować.

Poprzednia była z roku '89 - full oryginał. Obecna jest z roku '81. Zrobiliśmy w niej pełen remont wnętrza, stoi na resorach piórowych - dzięki czemu się świetnie prowadzi. Gdy ją obudzę ze snu zimowego to wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

I fotki z remontu drugiej N-ki

I wszystko fajnie tylko, że to przecież nie N-ki a zapiekanki bo N-ka to N126N jakby nie patrzeć. Ale remont zacny.

Ale nie o tym miało być.

1-4 maja 2014 odbędzie się spoto-majówka "Twierdza Przemyśl"

Zachęcamy do udziału. Więcej, oraz lista chętnych pod linkiem

http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=3583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.