Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ub 12-13-14.10.2007r. - czekam na decyzje Po
ja glosuje za tym lub pozniejszy.... wczesniej mi niestety nie pasi...

demokracja-demokracja-a ktoś rządzić musi

 

kiszonwygrałes konkurs na dyktatora terminu spotkania CARAVANING ZACHODNIOPOMORSKI GROUP

ZACHODNIOPOMORSKI CARAVANING GROUP

 

i nie migaj sie od ustalenia terminu i miejsca-bo wiesz

to grozi konsekwencjami :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po informacji Irek3 , proponuję Legbąd Niwki 7 - :ok: www.poddebami.borytucholskie.pl - mają świetne warunki ,troszkę dalej ale co to dla nas carawaningowców.Termin wyjazdu powinien zapaść po niedzielnej prognozie pogody w TVN prognoza na 15 dni. Jak nie będzie padać proponuję pierwszy wekend października. Przeprzszam ale w tej dyskusji potrzeba trochę stanowczości. Pozdrawiam grzyby wołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po informacji Irek3 , proponuję Legbąd Niwki 7 - :ok: www.poddebami.borytucholskie.pl - mają świetne warunki ,troszkę dalej ale co to dla nas carawaningowców.Termin wyjazdu powinien zapaść po niedzielnej prognozie pogody w TVN prognoza na 15 dni. Jak nie będzie padać proponuję pierwszy wekend października. Przeprzszam ale w tej dyskusji potrzeba trochę stanowczości. Pozdrawiam grzyby wołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierajcie glosujcie i zadecydujcie... ja za jesli w terminie jak wyzej... mozemy sprawdzic propozycje fest2 ... tam w sumie jeszcze nas nie bylo .. ustalcie co i jak ..:ok: pozdrowionka ... postaram winsko jakies przywiezc to sobie grzanca na spocie zrobimy :ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to nie pchajmy się za daleko bo mało luda się przyczłapie. Rejon Kaleńska jest optymalny dla Koszaliniaków i Gorzowiaków też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z właścicielem bazy Pod Dębami - Legbąd Niwka, niema problemu z przyjazdem -proponuję zajrzeć na jego stronę- wydaje mi się ,że

teraz czekać tylko na prognozę pogody. Co do odległości - Gorzowiacy mają tyle samo km. co Szczecin , Stargard najbliżej ma Koszalin ale czy chodzi tu o km.

chyba nie. Ważne jest spotkanie,atmosfera i zakończenie sezonu karawaningowego 2007. Na przyjazd stawiam łamańca. :ok: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.