Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

smiejta sie simiejta :) .. nie zycze nikomu... grzyby wekendowe kolo nosa mi przejda.. a za tydzien sloneczna italia i musze robic wszystko aby byc zdrowym... wczoraj zaczelismy z zona od nacierania i lipa bo jak zaczelismy nacierac to sie okazalo ze nie te miejsca i.. i.ii ... o .. :) .. w pazdzierniku pisze sie jak nic byle bylo to po 10-tym... i moze juz miejsce ugadamy?? czy barlinek jak Irk3 pisal czy moze do starego sprawdzonego miejsca Kalenska gdzie bliskosc lasow pozwoli nam moze na ewentualne gzibki ??? oj ciety na te gzibki w tym roku jestem oj ciety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum czytałem o gosp.agroturystycznym z miejscami na przyczepy,koło Tucholi -Fojutowo-Legbąd ,może byśmy się tam wybrali w zależności od pogody w terminie 5-6-7.10.07r. lub 12-13-14.10.07r. Pozdrawiam Wojtek :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.