Skocz do zawartości

Spot szczeciniakow i nie tylko - III


Rekomendowane odpowiedzi

Tomii nie masz racji.. powody byly wyjasnione... przestajemy powoli sie odzywac na forum... moze i tak trzeba?? nie wiem.. z forum robi sie powoli dziecinada... ze wszystkiego trzeba sie tlumaczyc ????

 

Nie wiem czy racje mam, czy jej nie mam - na pewno nie chcę mi się z Tobą dyskutować i sprzeczać. Chcecie się izolować, spotykać się w zamkniętym gronie itd. nie ma sprawy. Wasz wybór. Myślę tylko że nowym szczeciniakom może być przykro, że towarzystwo już jest zamknięte i nie informuje o swoich spotkaniach.

 

A może rozwiniesz czemu z forum robi się dziecinada? Może pomożesz rozwiązać problem? Zresztą już nie raz zabłysłeś na forum tym, że do narzekania to jesteś pierwszy :) a do pomocy to zawsze mówisz że inni są od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fest i frames chyba są z waszego regionu i z wypowiedzi widać że są zainteresowani.

My też powoli coś robimy w tym kierunku tylko zdecydowanie nie odpowiada nam szum jaki wzbdza to na forum w związku z czym (Tomii bez obrazy) wybraliśmy inną formę kontaktu.

 

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Poczytałem sobie posty od mojego do ostatniego ....

i ..

1/żadnego luzu i poczucia humoru

2/megalomania

3/nadwrazliwość

 

Moje spostrzeżenie:

 

 

Każdy (no może niektórzy) czytajacy topic wybierze coś dla siebie

btw

czyż to nie idiotyczne,że moderator stara się być negocjatorem w sprawie tak wąskiej grupy?

-pzdro dla moderatora :)

 

nie tysiące postów napisanych na forum stanowia o doświadczeniu ,kwalifikacjach,wiedzy-nie tylko karawaniggowych)

 

nieustajace pozdrowienia dla motocyklistów i karawaningowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę mi się z Tobą dyskutować i sprzeczać.
to po co to czynisz???
Chcecie się izolować, spotykać się w zamkniętym gronie itd
a kto tak powiedzial ?? ze chcemy???
nowym szczeciniakom może być przykro, że towarzystwo już jest zamknięte
jak nie znasz szczegolow prosze nie zabieraj pochopnie glosu, gdyz sie mylisz... ( i co mam sie znow tlumaczyc? .. ze rozmawiamyu telefonicznie??)
nie informuje o swoich spotkaniach
a nie przesadzasz???
do narzekania to jesteś pierwszy :) a do pomocy to zawsze mówisz że inni są od tego.
prosze daj przyklad swojej wypowiedzi!!!!! :) obrazasz mnie tym.. niestety nie moge na to poskarzyc sie do admina....

 

na marginesie nie ja sie izoluje i nie ja namawiam na przejscie szczeciniakow na inne forum przeczytaj post kolegi framesa cyt.: "do dyspozycji jest strona lokalna carawaningowa

http://simen.nazwa.pl/caravaning

Może to być miejsce do uzgodnień spotkań ,zamiast bicia piany na forum ogólnopolskim"

 

o to chodzi Tomii?? mamy tam dyskutowac???? chyba trzeba bedzie sie przeniesc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie zaczniecie rozmawiać a nie się przekomarzać i łapać za słówka

A co ja mam zrobić i jak się odzywać gdy 1/4 roku jestem w Zach.Pom., 1/4 w Warszawie , 1/4 w Dolnośląskim , 1/4 h.... wie gdzie , a domu jestem gościem . Nie narzekam gdyż taką sobie wybrałem prace .

 

To co jest preferowane jako III ZLOT , Praktycznie jest zwykłym : spotkaniem , zjazdem , prywatnych pojazdów bez przyczynek prawnych . Taki sam jak sobie zrobimy w w czerwcu w Bieszczadach i nazwiemy go zasranym I Zlotem Pomyleńców , a następny zrobimy nad Wigrami i nazwiemy VIII Zlotem Rybakow rzecznych wód . Dlaczego od razu 8 , Bo nam sie tak podoba . I będziemy liczyć wstecz . Za rok bedzie VII.

I g...o komu do tego jak się będzie nazywać spotkanie przyjaciół , może to być nawet spotkanie gospodyń wiejskich z ukwieconymi KIECKAMI .

 

Nie bardzo wiem , co to są te uk...e kiecki

 

Zacznijcie sie szanować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, kolego nie denerwuj sie.. wystarczy ze my sie denerwujemy.. nie chodzi o III zot,, tylko IMHO ktos caly czas kij w mrowisko wsadza.... a co do tych "ukwieconych KIECEK" mam kilka teori he he :) :)

 

a co do meritum sprawy frames1, dajmy spokoj dysputom .. przynajmniej tutaj... pronuje PW lub mobil ... jest kilka osob ktorym mocno zalezy na niezgodzie w niektorych kregach.. nie przyczyniajmy sie do ich sukcesu...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze daj przyklad swojej wypowiedzi!!!!! :) obrazasz mnie tym.. niestety nie moge na to poskarzyc sie do admina

Chyba zapomniałeś jak było po pierwszym zlocie :). Wszystko ma robić administracja i moderatorzy prawda :).

 

Kiszon dla mnie możesz se dyskutować gdzie chcesz - tylko jak dyskutujesz tu to rób to na odpowiednim poziomie (i staraj się nie robić byków). Wtrąciłem się do tego wątku bo:

- są osoby z waszego rejonu które są zainteresowane spotkaniem

- osoby te zostały obrażone tylko za to że się spytały ;)

 

Ty za to Kiszon uważasz że nie miałem się czego przyczepić i chce Was stąd wygonić? Dlaczego? Bo zwróciłem Wam uwagę. Zastanów się czasami nad tym co robisz bo widać na forum, że ciśnienie Ci skacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy, nikt się nie izoluje. Zostawmy spory i pogadajmy o wiośnie.

No i dajcie spokój Kiszonowi, jedyną jego wadą jest to, że dolewa do wódki płynu do mycia naczyń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałeś jak było po pierwszym zlocie :) . Wszystko ma robić administracja i moderatorzy prawda :) .
a ty kolego chyba zapomniales co zrobila admin a co zrobili inni .. moze przytoczysz kto co zrobil dla zdworza?? bo nowi pomysla ze wszystko to Ty...??? no normalnie prowokujesz! i obrazasz moja osobe swoja ignorancja.. aby slowa twoje byly przestroga dla innych co sie juz zaangażowali w przygotowanie czegos na kolejny zlot... napewno tego nie docenisz a pozniej powiesz ze nic nie zrobili..

i nie zapomnialem, a nawet jestem przekonany ze powinienes sie zajac organizacja, to dla mnie jest jasne! nie wszystko osobiscie... ale skrzyknac i zachecic ludzi do dzialania.. podzielic co - kto... czy to bedzie szumnie nazwany komandorem Pan lepciak czy kto inny niewazne.. aby BYL! ot i tyle.. nie bede wspominal zdworza bo chyba juz na ten temat zostalo wszystko powiedziane...

niestety w tobie nie ma ani odrobiny uczciwosci , obraziles mnie chlopie,, nie licze nawet ze przez gardlo ( klawiature) przejdzie ci slowo przepraszam ponioslo mnie, nie mialem racji......

 

a co do spotkania szczeciniakow .. takiego wiekszego to napewno sie odbedzie i nowi (no jeden napewno) o tym wie .. i sam zaproponowal miejsce ktore mi sie bardzo spodobalo i powoli inni tez sie dowiaduja..ale tak aby najwiekszej liczbie gawiedzi pasowalo ustalenie kiedy, nie jest latwe .. zycie nas goni ot co..... i prosze nie imputuj ze my tylko obrazamy.. koledze sie wyrwalo i tyle.. tomii zajmij sie lepiej calym karawaningiem.pl i nie zawracaj sobie glowy jakimis szczegolami u szczeciniakow.. poradza sobie.. nie martw sie...

 

ot i wyklad wyszedl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

A ja po prostu zamknę wątek, skoro w tym miejscu nie będzie żadnych ustaleń n/t Spotkania Szczeciniaków. Trochę za daleko się Wszyscy posuwacie. Dyskusje pisane nie doprowadzą do niczego. Proponuje abyśmy pewne kwestie poruszyli jak spotkamy się osobiście na Zlocie i wtedy szczerze sobie odpowiedzieli na to co nas gnębi.

 

Pozdrawiam

 

PS Przepraszam, że się tak porządziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.