Skocz do zawartości

pole biwakowe Linówko


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witajcie biwakowicze. Choć jeszcze zima ja już planuję wyjazd do Linówka. Byłam tam z dzieciarnią tą dużą  :hmm: i tą małą. Jest super!!! Koszty nie wielkie a wypoczynek rewelka. Przyczepkę wypożyczaliśmy- koszt faktycznie 40 zł za całą przyczepkę bez względu ile osób. Budowane były sanitariaty więc już chyba są gotowe. Wcześniej wygódka gdzieś w krzaczorach ale nie przeszkadzało mi to. Mycie naczyń w wodzie nabieranej z jeziora, brak prądu ale jak ktoś lubi takie ekstremy to polecam. Gościu odwalił tam kawał dobrej roboty - opowiadał nam o tym przedsięwzięciu. SPprzedali dom żeby to ogarnąć. Tam jest 6h pola w tym 4h użytkowe reszta to bagna. Wcześniej całe pole było zabagnione więc cała inwestycja polegała na tym żeby to zasypać. Wyobrażacie sobie, że poszło tam pare setek wywrotek z ziemią !!!!

Teraz mieszkają w tym małym domeczku i wszystko poświęcili dla tego pola biwakowego a Państwo już nie młodzi. Początki były trudne bo nikt jeszcze nie wiedział o tym miejscu. Z biegiem czasu będzie coraz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Spojrzałam na mapy google, co prawda jest to odnoga jeziora ińsko ale z mapy wynika, że nie łączy się z resztą jeziora. Przebiega między nimi droga.  Niby widać jakiś przesmyk tyle, że nie wiem czy jest na tyle duży aby go przepłynąć kajakiem. My z rodziną wybieramy się teraz 16 maja więc jeśli ktoś też się tam wybiera w tym czasie niech da znać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Munde28. Byłam teraz w linówku i pytałam o ten przesmyk. Spokojnie przepłyniesz kajakiem. To jest ogólne połączenie między jeziorami. Pojechaliśmy tam na 4 dni i było super - byliśmy całkiem sami nikogo z biwakowiczów nie było. Za miesiąc znów jedziemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa prądu wygląda tak- przyłącza są gotowe, nawet jest ich dość dużo. Ale...... zawsze jest jakieś "ale" tych przyłączy założone zostaną w przyszłym tygodniu. Powiem szczeże, że jak dzwoniliśmy do właściciela przed wyjazdem dostaliśmy info, że prąd jest ale jak przyjechaliśmy... upssss niespodzianka bo sterczą tylko kable. Dobrze, że wzieliśmy ze sobą szpule 50m i podłączyliśmy sie do szpuli właściciela   :bzik: . Tak jak powiedziałam - przyszły tydzień już "owoltowany"  :yay: Kabin prysznicowych jeszcze nie ma i nie wiem kiedy będą, ale toalety działają, woda też dostępna do woli.

Podaje cennik na 2016r:

 

przyczepa/camper - 10 zł doba

samochód - 4 zł doba

bus i namiot duży - 8 zł doba

osoba dorosła - 9 zł doba

dzieci do 12 lat - 4 zł doba

dzieci do 3 lat - gratis

opłata klimatyczna - 2,18 zł doba  :hmm:

piesio 3 zł doba dużych piesiów nie przyjmują  :foch:

 

wypożyczenie przyczepy 40 zł doba

 

Nie wiem jak będą pobierane opłaty za prąd.


 Ale...... zawsze jest jakieś "ale" tych przyłączy założone zostaną w przyszłym tygodniu. 

Miało być - ale.....zawsze jest jakieś "ale" bo do tych przyłączy skrzynki zostaną założone w przyszłym tygodniu.

 

I przepraszam za błąd ortograficzny "szczerze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.