Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

pole biwakowe Linówko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 zanka

zanka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów
  • SkądKliniska Wielkie -Szczecin
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Szerszeń
  • Holownik:Reksiu

Napisano 16 lipiec 2013 - 12:29

Witam. Wróciliśmy z urlopiku na polu w Linówku.Pole biwakowe nad odnogą Ińska. Miejscóweczka  dla twardych- nie ma tam kompletnie nic:-)) a nie -kłamie - jest 1 toy toy,1 chyba to sie nazywa wygódka :look:  Woda jest w takim dużym 10000 litrowym zbiorniku. Jeśli ktoś jest wyposażony w własny prąd i łazienkę to polecam, bo miejsce jest fajne;-) Staliśmy jakieś 20 metrów od brzegu, jeziorko z płytkim wejściem - dla nas ważne ze względu na dziatwę. W weekend było trochę "hałaśliwych", natomiast w tygodniu w naszym pobliżu stało ze 6 przyczep:-)) żyć nie umierać:-) sklep dosyć dobrze zaopatrzony w Ińsku - jakieś 5 km od pola.Ceny z tego co pamiętam

przyczepa- 10zł

samochód 3zł

osoba dorosła 6 zł

dziecka nieuczące sie 3zł

opłata klimatyczna dla gminy coś koło 2zł

A tak sie bawilismy:-)))

#2 patriks

patriks

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2099 postów
  • Skądzachodniopomorskie
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Foto na forum
  • Holownik:Foto na forum

Napisano 16 lipiec 2013 - 18:43

Super filmik i wydaje się, że fajna miejscówka.  Wstawcie proszę dokładny link na mapie do pola biwakowego, odnośnik lub skreen.

Dajcie info czy wody można nabierać do woli, czy można do toja wylać ścieki... i jak daleko jest knajpa... rozumiem, że prądu nie ma...

No i czy pole jest nadzorowane pod względem tubylców... jeżeli chodzi o wypady rodzinne to żona jest pod tym względem nieco uczulona...

#3 zanka

zanka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 13:30

Dzięki wujkowi google  udało mi sie zrobić coś takiego( ale nie wiem czy dzieła:-)))

https://maps.google....t=h&mra=ls&z=17

Działa;_))- Na widoku satelitarnym punkt A to jest ten gdzie skręca się w las:-) przy drodze jest tabliczka -pole biwakowe. jeśli chodzi o mniejscowych- to raczej odstrasza opłata, ponieważ nawet jak się tam przyjeżdza na jeden dzionek to trzeba opłacać pobyt:-))) ale jak my bylismy to była grupka rozrywkowo-głośnych - na szczęście dla nas  tylko w weekend- _))) Aaa doczytałam resztę pytań:-) nie zauważyłam ograniczeń w poborze wody, ścieki wylewaliśmy do wygódki- za zgodą oczywiście, a knajpa to nie wiem , bo nie byliśmy , ale raczej najbliżej to Ińsko- czyli jakieś 4km:-)))

Użytkownik zanka edytował ten post 20 lipiec 2013 - 13:40

#4 michodriver

michodriver

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 169 postów
  • Telefon:telefon na pw
  • SkądKobyłka koło Warszawy
  • Model:Wilk De Lux
  • Holownik:Ford S-MAX

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:41

Super relacja!!!!

Sekcja Łódzko-Mazowiecka

Dołączona grafika

#5 Czech

Czech

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 157 postów
  • Model:Caravelair Antares 425
  • Holownik:Opel Meriva

Napisano 20 lipiec 2013 - 16:28

się wzruszyłem - najbardziej tym obieraniem kartofelków :yes: :]

:serce: Kasia i Tomek :serce:

#6 Kocer

Kocer

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 851 postów
  • Telefon:690073111
  • SkądSzydłów - okolice Opola
  • Model:Lunar Premiere 516
  • Holownik:Focus

Napisano 20 lipiec 2013 - 17:19

Filmik genialny. Momentami przypominał mi taki serial "Cudowne lata" ( oczywiście pozytywnie) . 2+2 to właśnie nasze klimaty. A my jeszcze trzy tygodnie do wyjazdu...

#7 zanka

zanka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 18:04

Ha,ha , dzięki :] . Zawsze ubolewam, bo wszelkie zdjęcia i nagrania idą na półkę i jakoś tak sie tego nie ogląda. Więc robię sobie takie przeglądówki :skromny: i to juz zupełnie inna sprawa :] .Sympatycznie się do tego wraca-Cudowne lata - faktycznie:-)  Obieranie Kartofelków- widok na tyle sporadyczny, ze wart uwiecznienia :]  :]  :] Ale najbardziej rozbroiły mnie moje dzieciarki- pomysł na przyjęcie- wysprzątali wszystko - włącznie z przyczepą - :look:  :look:  :look: zastawili stół- no i danie główne- sprawiedliwie podzielone kabanoski z bułą- rewelka :yay:  :yay:  :yay:

#8 kama_mk2

kama_mk2

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 5 postów
  • SkądSzczecin/ Wołczkowo
  • Model:buerstner
  • Holownik:renault scenic

Napisano 02 czerwiec 2014 - 18:33

rewelacyjny film, z aktualnych wiadomości,  toalety i łazienki zostaną oddane już na ten sezon, byłam w Linówku pod koniec maja i właściciel wykańczał już sanitariaty , woda dostępna , jest już studnia głębinowa, niestety nie ma prądu, polecam bo ceny przystępne, bardzo spokojnie ( poza weekendem). Pozdrawiam i do zobaczenia w Linówku! 

#9 Jarek73

Jarek73

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 3 postów
  • SkądRedło
  • Sprzęt:Brak
  • Holownik:Mazda 6

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:43

Witam.

mam pytanko czy sanitariaty zostały już oddane? ponieważ wybieram się na Linówko i czy ktoś mi powie czy rybka bierze.

#10 zanka

zanka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:57

Cześć.Hmm . Ja jeszcze w tym roku nie byłam.  To jest chyba tel. do Pana:607 875 659- od wujka google -więc głowy nie dam sobie uciąć .  Sama jestem ciekawa niusów. Jak będziesz to zdaj relację. Ja się wybiorę gdzieś na początku sierpnia. A rybki  w zeszłym roku mi nie brały- chyba wzgardziły kabanosem i zepsutą wędką :]

#11 Jarek73

Jarek73

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 3 postów
  • SkądRedło

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:02

I jeszcze jedno jakie są ceny wypożyczenia przyczepy na tym że polu.

Cześć.Hmm . Ja jeszcze w tym roku nie byłam.  To jest chyba tel. do Pana:607 875 659- od wujka google -więc głowy nie dam sobie uciąć .  Sama jestem ciekawa niusów. Jak będziesz to zdaj relację. Ja się wybiorę gdzieś na początku sierpnia. A rybki  w zeszłym roku mi nie brały- chyba wzgardziły kabanosem i zepsutą wędką :]

Ja się wybieram 19-27 lipiec pewnie się miniemy.

Użytkownik Jarek73 edytował ten post 05 lipiec 2014 - 13:04

#12 zanka

zanka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 22:53

:niewiem: :niewiem: My byliśmy swoją budką więc nie pytałam się o wypożyczenie. , A dzwoniłeś? Numer działa? Ja mam tam takie upatrzone miejsce i pewnie będę sobie chciała zarezerwować,

#13 Jarek73

Jarek73

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 3 postów
  • SkądRedło

Napisano 06 lipiec 2014 - 10:55

:niewiem: :niewiem: My byliśmy swoją budką więc nie pytałam się o wypożyczenie. , A dzwoniłeś? Numer działa? Ja mam tam takie upatrzone miejsce i pewnie będę sobie chciała zarezerwować,

Nie nie dzwoniłem w poniedziałek to zrobię a gdzie to miejsce cz może niedaleko plaży :smirk: :biwak: :gitara: :piwko:

#14 zanka

zanka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 20:19

Ha ha, I tu Cię mam! NIe oglądałeś mojej relacji !!! :] :] :] . Jakbys oglądał to byś wiedział :] :] :]  My staliśmy naszą Hobbinką jakieś 30metrów od brzegu jeziora . trochę piachu też tam jest .  Ale miejscówki są różne ponieważ pole dosyć rozległe.Dla nas genialne miejsce ze względu na płyciznę jeziora idącą daleko od brzegu. Ale ostrzegam- w zeszłym roku  kleszcze nas zaatakowały,chociaż po krzakach się nie tarzaliśmy czego skutkiem  oczywiście u mnie  pechowca  była miesięczna kuracja antybiotykiem niestety. Także zaopatrz się w stosowne .środki

#15 maginolia

maginolia

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 8 postów
  • SkądZachodniopomorskie
  • Model:Swift Challenger 450/5
  • Holownik:honda accord

Napisano 10 lipiec 2014 - 22:21

Witam

Sanitariaty już działają ,jeżeli chodzi o koszt wypożyczenia przyczepy to nadal 40,00 zł. + opłaty za osoby i samochód.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych