Skocz do zawartości

pole biwakowe Linówko


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wróciliśmy z urlopiku na polu w Linówku.Pole biwakowe nad odnogą Ińska. Miejscóweczka  dla twardych- nie ma tam kompletnie nic:-)) a nie -kłamie - jest 1 toy toy,1 chyba to sie nazywa wygódka :look:  Woda jest w takim dużym 10000 litrowym zbiorniku. Jeśli ktoś jest wyposażony w własny prąd i łazienkę to polecam, bo miejsce jest fajne;-) Staliśmy jakieś 20 metrów od brzegu, jeziorko z płytkim wejściem - dla nas ważne ze względu na dziatwę. W weekend było trochę "hałaśliwych", natomiast w tygodniu w naszym pobliżu stało ze 6 przyczep:-)) żyć nie umierać:-) sklep dosyć dobrze zaopatrzony w Ińsku - jakieś 5 km od pola.Ceny z tego co pamiętam

przyczepa- 10zł

samochód 3zł

osoba dorosła 6 zł

dziecka nieuczące sie 3zł

opłata klimatyczna dla gminy coś koło 2zł

  A tak sie bawilismy:-)))

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super filmik i wydaje się, że fajna miejscówka.  Wstawcie proszę dokładny link na mapie do pola biwakowego, odnośnik lub skreen.

 

Dajcie info czy wody można nabierać do woli, czy można do toja wylać ścieki... i jak daleko jest knajpa... rozumiem, że prądu nie ma...

 

No i czy pole jest nadzorowane pod względem tubylców... jeżeli chodzi o wypady rodzinne to żona jest pod tym względem nieco uczulona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wujkowi google  udało mi sie zrobić coś takiego( ale nie wiem czy dzieła:-)))

 

 

 

https://maps.google.com/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=szczecin+struga&hl=pl&ll=53.426112,15.503597&spn=0.005645,0.016437&sll=53.420722,15.071762&sspn=0.36132,1.051941&geocode=FXc5LwMdnoPsAA%3BFUCQLgMdebvfACl_CWMQuqcARzEicskTfdrLRw&t=h&mra=ls&z=17



Działa;_))- Na widoku satelitarnym punkt A to jest ten gdzie skręca się w las:-) przy drodze jest tabliczka -pole biwakowe. jeśli chodzi o mniejscowych- to raczej odstrasza opłata, ponieważ nawet jak się tam przyjeżdza na jeden dzionek to trzeba opłacać pobyt:-))) ale jak my bylismy to była grupka rozrywkowo-głośnych - na szczęście dla nas  tylko w weekend- _))) Aaa doczytałam resztę pytań:-) nie zauważyłam ograniczeń w poborze wody, ścieki wylewaliśmy do wygódki- za zgodą oczywiście, a knajpa to nie wiem , bo nie byliśmy , ale raczej najbliżej to Ińsko- czyli jakieś 4km:-)))

Edytowane przez zanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik genialny. Momentami przypominał mi taki serial "Cudowne lata" ( oczywiście pozytywnie) . 2+2 to właśnie nasze klimaty. A my jeszcze trzy tygodnie do wyjazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha , dzięki :] . Zawsze ubolewam, bo wszelkie zdjęcia i nagrania idą na półkę i jakoś tak sie tego nie ogląda. Więc robię sobie takie przeglądówki :skromny: i to juz zupełnie inna sprawa :] .Sympatycznie się do tego wraca-Cudowne lata - faktycznie:-)  Obieranie Kartofelków- widok na tyle sporadyczny, ze wart uwiecznienia :]  :]  :] Ale najbardziej rozbroiły mnie moje dzieciarki- pomysł na przyjęcie- wysprzątali wszystko - włącznie z przyczepą - :look:  :look:  :look: zastawili stół- no i danie główne- sprawiedliwie podzielone kabanoski z bułą- rewelka :yay:  :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

rewelacyjny film, z aktualnych wiadomości,  toalety i łazienki zostaną oddane już na ten sezon, byłam w Linówku pod koniec maja i właściciel wykańczał już sanitariaty , woda dostępna , jest już studnia głębinowa, niestety nie ma prądu, polecam bo ceny przystępne, bardzo spokojnie ( poza weekendem). Pozdrawiam i do zobaczenia w Linówku! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 Cześć.Hmm . Ja jeszcze w tym roku nie byłam.  To jest chyba tel. do Pana:607 875 659- od wujka google -więc głowy nie dam sobie uciąć .  Sama jestem ciekawa niusów. Jak będziesz to zdaj relację. Ja się wybiorę gdzieś na początku sierpnia. A rybki  w zeszłym roku mi nie brały- chyba wzgardziły kabanosem i zepsutą wędką :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno jakie są ceny wypożyczenia przyczepy na tym że polu.


 


 Cześć.Hmm . Ja jeszcze w tym roku nie byłam.  To jest chyba tel. do Pana:607 875 659- od wujka google -więc głowy nie dam sobie uciąć .  Sama jestem ciekawa niusów. Jak będziesz to zdaj relację. Ja się wybiorę gdzieś na początku sierpnia. A rybki  w zeszłym roku mi nie brały- chyba wzgardziły kabanosem i zepsutą wędką :]

Ja się wybieram 19-27 lipiec pewnie się miniemy.

Edytowane przez Jarek73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: :niewiem: My byliśmy swoją budką więc nie pytałam się o wypożyczenie. , A dzwoniłeś? Numer działa? Ja mam tam takie upatrzone miejsce i pewnie będę sobie chciała zarezerwować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: :niewiem: My byliśmy swoją budką więc nie pytałam się o wypożyczenie. , A dzwoniłeś? Numer działa? Ja mam tam takie upatrzone miejsce i pewnie będę sobie chciała zarezerwować,

Nie nie dzwoniłem w poniedziałek to zrobię a gdzie to miejsce cz może niedaleko plaży :smirk::biwak::gitara::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, I tu Cię mam! NIe oglądałeś mojej relacji !!! :] :] :] . Jakbys oglądał to byś wiedział :] :] :]  My staliśmy naszą Hobbinką jakieś 30metrów od brzegu jeziora . trochę piachu też tam jest .  Ale miejscówki są różne ponieważ pole dosyć rozległe.Dla nas genialne miejsce ze względu na płyciznę jeziora idącą daleko od brzegu. Ale ostrzegam- w zeszłym roku  kleszcze nas zaatakowały,chociaż po krzakach się nie tarzaliśmy czego skutkiem  oczywiście u mnie  pechowca  była miesięczna kuracja antybiotykiem niestety. Także zaopatrz się w stosowne .środki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.