Skocz do zawartości

TWA


and123

Rekomendowane odpowiedzi

Jak człowiek po sezonie i już nie kempinguje, to siedzi i myśli.

I tak sobie wydumałem.

Co myślicie o założeniu na naszej grupie bazy osób, które były by zainteresowane "wzajemnym adorowaniem się" :ok:

Na ten przykład - oczywiście wszystko powinno być przedyskutowane jeszcze.

 

- mieszkam w albo koło atrakcyjnego turystycznie miejsca,

- mam koło domu (swojego, mamy, teściowej itp) kawałek ogrodzonego terenu,

- zmieści się tam "normalnowymiarowa" przyczepa kempingowa,

- będzie tam również miejsce do rozłożenia markizy, stołu, stołków turystycznych, rowerów

- jest dostęp do wody, prądu, miejsce na zrzucenie ścieków,

- nie mam oporów aby dać komuś na okres do 7 dni kluczy od bramki wejściowej,

 

No i teraz już skrótowo. W uzgodnionych terminach gościł będe u siebie w Krakowie przykładowego Janka z Mazur, potem Staszka z Sopotu i Magde z Ciechocinka. W zamian w ciągu np. 2-3 sezonów będe miał możliwość zatrzymania się u w/w, oczywiście w uzgodnionym wcześnej terminie.

 

Co o tym sądzicie ? Powinno być tanio, sympatycznie i wygodnie ? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kiedyś był ten temat poruszany przez Marka w poście, jak dobrze pamiętam, zamiana działek, czy coś takiego. Pomysł ciekawy ale czy wypali? Wówczas nie wypalił. Ale może teraz... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale trochę taki idealistyczny. Jakby zebrało się trochę ludzi dobrej woli byłoby rewelacyjnie, ale w dzisiejszych skomercjalizowanych czasach może być trudno o realizację. Tylko poszkodowani będą ci, którzy nie dysponują prywatnym terenem, na który mogliby zaprosić gości, bo ich nikt w rewanżu nie zaprosi :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak to było w poście marka , popieram i jak tylko moge to jestem za i chętny, ale ....

dlaczego mówisz o tych którzy nie maja własnego pola , ze nie beda zaproszeni przez innych w ramach rewanżu. Wydaje mi sie , ze tak jak to było mówione u Marka , ze ta osoba która jedzie przez dana miejscowosc i akurat potrzebuje 1,2,3,5,10 dniowego postoju to poprostu wjeżdza, , i juz.Mysle ze sprawa rewanżu za jakiś czas moze byc nie co problematyczna - :?:ok: .Hipotetycznie zakładajac: Ktos u kogoś był było super :ok::-]:-] itd , a i on w ramach rewanżu pozniej ( za rok np)jest u niego i okazuje sie ze jest kicha :'( :ok: , i co wtedy - :ok::ok::ok::ok::-]:ok::ok: . Niech kazdy kto ma cos do zaoferowania w obrębie swojego miejsca ( pola biwakowego) sie określi i da anons w eter. A osoba wyjezdzająca może sobie wydrukowac opisy kolegów którzy w razie potrzeby i nawet wczasowania sie u niego co moga mu zaproponowaci . Takie jest moje zdanie :ok:

 

pozdrawiam serek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas już dwóch.

a może więcej :ok: - juz dawno podałem że posiadam miejsce na zatrzymanie sie z przyczepą lub camperem w dziale Przyjaciele w telefonach.jak dotąd u mnie stacjonowały dwie przyczepy lepciaka :ok: i przyczepa Artura.Załogi tych przyczep też były w komplecie a jak było to już trzeba ich pytać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat.Ja akurat wybieram się na wyjazd jesienno-zimowy pod koniec listopada na południe Polski, i .....sam nie wiem gdzie jeszcze :ok:,o czy pisałem w poście o nartach z kamperem-przyczepą.Chętnie odwiedził bym kogoś z tamtych rejonów.Nie zależy mi na podłączaniu się do mediów-sam fakt postawienia zestawu po drugiej stronie płotu i zobaczenia się z innymi pozytywnie zakręconymi to już dużo.Ja niestety ,mimo tego,że mieszkam niemal nad samym morzem to nie mam możliwości wygospodarowania wspomnianej parceli.Tak więc rewanż z mojej strony w tym względzie jest nie możliwy,ale do sezonu wiele może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek1968, nie sadze, zeby komukolwiek stala sie krzywda jesli nie bedziesz w stanie udostepnic miejsca u siebie,

tak wogole to formula "zwrotu" przyslugi tej samej osobie i w tej samej formie z gory ogranicza rozwoj projektu,

moze niech to dziala na zasadzie zupelnie otwartej a z czasem sie pomysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być źle zrozumiany - ja również uważam pomysł za bardzo udany i godny do realizacji. Myślę tylko, że jest on taki idealistyczny jak na dzisiejsze czasy. Sam chętnie bym go wdrożył, ale niestety nie dysponuję miejscem, które mógłbym zaoferować innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być źle zrozumiany - ja również uważam pomysł za bardzo udany i godny do realizacji. Myślę tylko, że jest on taki idealistyczny jak na dzisiejsze czasy. Sam chętnie bym go wdrożył, ale niestety nie dysponuję miejscem, które mógłbym zaoferować innym.

 

ale czym sie przejmujesz-tym ze nie masz miejsca.

 

Ale napewno gdzieś wpobliżu miejsca twojejgo zamieszkania jest jakies ciekawe miejsce , które mozesz polecic :ok:

 

nie bierzmy tego w ten sposób ze jak nie mam parceli własnej na której moze sie kolega zatrzymac , to juz wookoło nas nic nie ma . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze niewidze problemu. Mamy mieszkanie 2 pokojoewe. Przyczepe sam stawiam pod blokiem i niema problemu miejsca do oporu. Mozna nocke przenocowac u nas a na drugi dzien wspolnie pojechac nad morze. Preferuje debki fajnie i niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze niewidze problemu. Mamy mieszkanie 2 pokojoewe. Przyczepe sam stawiam pod blokiem i niema problemu miejsca do oporu. Mozna nocke przenocowac u nas a na drugi dzien wspolnie pojechac nad morze. Preferuje debki fajnie i niedrogo.

No :ok::ok: i tu mi sie kolega podoba( podejscie do sprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.