Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Regulamin giełdy ogłoszeń Karawanig.pl


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Tomii

Tomii

 • Administracja
 • 7997 postów
 • Skądpowiat wołomin
 • Sprzęt:Przyczepa
 • Model:W poszukiwaniach 2 + 3
 • Holownik:VW Touran 2.0 TDi 140 KM

Napisano 04 lipiec 2013 - 09:37

Regulamin giełdy Karawaning.pl

 

 1. Każda osoba korzystająca z kącika giełdy ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem.
 2. Administratorzy i Moderatorzy forum Karawaning.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wystawione ogłoszenia oraz przebieg transakcji - dlatego każdy korzystający z giełdy proszony jest o zachowanie rozsądku przy rozliczeniach finansowych.
 3. Wystawione ogłoszenie powinno być odpowiednio zatytułowane. Temat takiego ogłoszenia powinien zaczynać się od oznaczenia:
  [K] – dla ofert kupna
  [S] – dla ofert sprzedaży
  [O] – dla ofert typu „oddam”
  [Z] – dla ofert zamiany
  Następnie po oznaczeniu rodzaju ogłoszenia wstawiamy nazwę wystawianego przedmiotu. W nazwach jest dowolność z wyjątkiem pojazdów kempingowych:
  Dla PRZYCZEP KEMPINGOWYCH tytuł ogłoszenia musi zawierać koniecznie DMC przyczepy, markę oraz jej rocznik produkcji. 
  Dla SAMOCHODÓW KEMPINGOWYCH tytuł musi zawierać markę zabudowy oraz rok produkcji. Dla prz
 4. W treści ogłoszenia koniecznie musi znaleźć się:
  - cena
  - sposób kontaktu ze sprzedającym (pw/e-mail/telefon)
 5. Ogłoszenia mogą być umieszczane przez użytkowników którzy mają minimum 50 postów lub są zarejestrowani na forum więcej niż pół roku.
 6. Po okresie 30 dni ogłoszenia przestają być wyświetlane.
 7. Wszelkie zmiany (np. ceny) wprowadzamy do ogłoszenia poprzez przycisk "Raportuj" i zgłoszenie postu moderacji. W zgłoszeniu należy wpisać zmiany które nastąpiły.
 8. Moderator oraz Administrator nie upublicznia ogłoszenia jeśli temat zostanie napisany/zatytułowany niezgodnie z regulaminem. Moderator czy Administrator nie ma obowiązku informowania użytkownika iż jego ogłoszenie nie będzie zaakceptowane z powodu niezgodności z regulaminem.
 9. Osoba która po raz kolejny wystawi ogłoszenie w nieprawidłowy sposób może zostać ostrzeżona poprzez zmianę statusu ostrzeżeń lub może zostać jej zablokowany dostęp do forum na określony czas.
 10. Kącik ogłoszeń nie jest kącikiem dyskusyjnym, zabrania się zatem prowadzenia dyskusji w tej części forum. Osoby które będą podejmowały starania rozpoczęcia dyskusji w kąciku mogą zostać ukarane poprzez system ostrzeżeń.
 11. Kącik służy do zamieszczania ofert prywatnych. Oferty komercyjne będą usuwane, a osoby zamieszczające je mogą zostać ukarane brakiem dostępu do forum.
 12. Powyższy regulamin nie dotyczy tematu SKRADZIONE gdzie zamieszczane są informacje o zaginionych pojazdach.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych