Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie toalety kasetowej


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Mam prosbe o pomoc. Po zakupie mojej Hobbinki  okazało sie niestety ,ze kos sie nie bał  i zaiwanił kasetę co niejako jest problematyczne. chciałaby msobie zakupić zestaw wymienny taki

 

 

 

 

http://allegro.pl/kaseta-zbiornik-do-toalety-thetford-c2-3-4-i3305470631.html

 

Z racji tego ,ze nie mam do czego prorównać - nie wiem czy będzie pasować :oslabiony:

tak wygląda moje ustrojstwo bez kasety- stan zastany i nikt jeszcze nie odważył sie tego posprzątać. Na tabliczce napisane jest PP C2 L. Jeden z Panów sprzedawców twierdzi, że strona nie ma znaczenia , drugi, ze popatrzy, ale może ktoś z Was  ma takie samo i pomoże? Z góry dzięki . Żania

Zdjęcia mojego:

post-14439-0-80345300-1372685627_thumb.jpgpost-14439-0-01712100-1372685680_thumb.jpg

 



większe zdjęcie

post-14439-0-53954100-1372685746_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona rzeczywiście nie ma znaczenia, bo są uniwersalne. to znaczy przekładasz na lewą lub prawą  :)

Natomiast musisz szukać kaset tej drugiej w tle. Czyli tej większej. taka: http://allegro.pl/kaseta-zbiornik-toaleta-thetford-zestaw-c2-3-4-i3303117715.html

 

 Kasata w ogłoszeniu pokazana na pierwszym planie jest do kibelków obrotowych.

Jak kupisz to co jest w linku, to w komplecie jest deska której wam brakuje.

Przy takich brakach w kibelku, sprawdziłbym czy jest pompka, bo może też ktoś zaiwanił  :zolta:

Już nie będę sie pytał, jak ta przyczepę kupowaliście  :hmm:

Edytowane przez MirasM (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam. kupowali jak kupowali ..

Ja swą jedną z przyczep kupowałem na autohandlu .Jednak by ją  zabrać musiałem poczekać bo stała na końcu placu zastawiona wszystkimi autami. Roszada samochodów  trwała kilka dni a kiedy przyczepa była już "odgruzowana" jakiś  dowcipniś (pewnie jeden z pracowników wkurzony że ma tyle roboty)  narżnął mi wewnątrz na podłogę. Na szczęście  autohandel był własności niejakiego Pana Nikodema ( znanego w kraju jako Nikosia ) z którym byłem w dobrych stosunkach i krótki telefon załatwił sprawę "figurki z brązu " , Aż miło było patrzeć jak monstrualni żołnierze Pana "N" dopilnowali sprawy  :)

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, C2 to wiem ,tylko nie wiedziałam odnośnie strony. A odnośnie zakupu???? Jak to my - spontanicznie :] .Umknął nam tez brak dwóch podpór i jedna skrzywiona , a faktycznie chcę komplet ponieważ deska jest , ale zniszczona więc od razu sobie wymienię. kilka braków faktycznie ma, ale zakasałam rękawy i zbliżam się do szczęśliwego finału. Nowe szmatki na okna , nowe  pokrowce, wyszorowana,   także i tak jestem cała szczęśliwa.  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją droga pytanie dlaczego takiego babola wsadzili w sekcje Hobby? :hmm:

Bo mowa o "Hobby" :)

Ale rozumiem Twoją  uwagę  i po części bije się  także w pierś.  Myślę że ilość postów Koleżanki tłumaczy nietrafny dział , który nieopacznie  także za moją  pomocą zszedł na "kał" ;) 

Ups. zaczynam rymować  więc pozostało przeprosić  i się  wymiksować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za dział nietrafiony. Napisałam raczej z niewiedzy niż  złośliwie . Widziałam pytania "techniczne " odnośnie  hobby więc  zamieściłam tutaj sądząc po prostu , skoro mam problem z moja , a nie wiem jakie sa w innych przyczepach , bo w swojej poprzedniej miałam przenośną toaletkę to liczyłam , ze trafię do źródeł:-). Niemniej jednak najmocniej przepraszam i obiecuję poprawę :blagac:  :blagac:  :blagac: Zania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.