Skocz do zawartości
petek

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie

Rekomendowane odpowiedzi

JACEKJELENIAGORA

Ja dopiero odsłonię na początku maja i mam nadzieję, że będzie ładniejsza, niż przed odzianiem jej w ten pokrowiec :)  Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powolniak

Ja odsłoniłem, bo już się szykuję do pielgrzymowania oraz do kolejnych wyjazdów. Za długo się kisiliśmy w domu w jesienno-zimowe dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokos1987
W dniu 3.04.2018 o 14:38, powolniak napisał:

Przyczepka jesienią umyta, nawoskowana i przykryta pokrowcem z POLCOVERa, szytym na wymiar.

Parę dni temu odsłonięcie przyczepy,.

Zachwyt, bo przyczepa czysta (gdy nie była przykrywana, to była czarna od sadzy i pyłów wydychanych przez kominy wiejskich domostw) i zanim się gdzieś wyjechało trzeba było wpierw wyszorować poszycie i dach budki. Pokrowiec też czysty, bez plam i zacieków.

Podzielam kolegi zdanie też mam tej firmy kupiony pokrowiec i efekt super po zdjęciu "ubranka" :D

20171010_090923.jpg

20171228_113236.jpg

20171228_113216.jpg

20171228_113248.jpg

20171228_113225.jpg

20171228_113255.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
golob
8 godzin temu, kokos1987 napisał:

Podzielam kolegi zdanie też mam tej firmy kupiony pokrowiec i efekt super po zdjęciu "ubranka" :D

Miałeś szyty pokrowiec "na miare"? Na zdjeciach wydaje sie lekko przyduzy, chyba ze to takie wrażenie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokos1987
Godzinę temu, golob napisał:

Miałeś szyty pokrowiec "na miare"? Na zdjeciach wydaje sie lekko przyduzy, chyba ze to takie wrażenie tylko.

Był szyty, podczas robienia zdjęć był mocny wiatr i napompowany jest na zdjęciach. Jak się pogoda uspokoiła było cacy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACEKJELENIAGORA

To co to za wiatr wiał, że w ten pokrowiec jeszcze pół przyczepy by weszło?  :) Podczas zakładania mojej też spokojnie nie było ale..... Jakie kto podaje wymiary, taki ma pokrowiec. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Gdy Twój po praniu się  skurczy i będzie faktycznie jak na miarę, mój wtedy będzie za mały :) Pozdrawiam wszystkich

20171008_175520.jpg

20171008_175456.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
golob
13 godzin temu, JACEKJELENIAGORA napisał:

To co to za wiatr wiał, że w ten pokrowiec jeszcze pół przyczepy by weszło?  :) Podczas zakładania mojej też spokojnie nie było ale..... Jakie kto podaje wymiary, taki ma pokrowiec. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Gdy Twój po praniu się  skurczy i będzie faktycznie jak na miarę, mój wtedy będzie za mały :) Pozdrawiam wszy

U Ciebie wygląda na dopasowany, tez Polcover?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACEKJELENIAGORA

Tak ale zobacz kilka postów powyżej, jak im zwymiarowałem przyczepę. Im więcej podasz wymiarów tym lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

020afbdd178d5ce78d4e2e3aa67e1e85.jpg

Kolejny sezon z przedsionkiem Jula. Nadal bez uszkodzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi