Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ma szanse nawet jednego sezonu nie przetrwać :-(

Nie wiem, czy zdjęcia pokazują jak nim miota.

post-10895-0-85727100-1386312885_thumb.jpgpost-10895-0-68250900-1386312864_thumb.jpg

 

A do tego tablica stanowiła jak widać spore zagrożenie

post-10895-0-46079500-1386312898_thumb.jpg

 

A tak wyglądało wieczorem kilka dni temu

post-10895-0-78554000-1386312892_thumb.jpg

 

Niestety jak na razie nie mam innego miejsca na trzymanie przyczepki. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój ma szanse nawet jednego sezonu nie przetrwać :-(

Nie wiem, czy zdjęcia pokazują jak nim miota.

 

Niestety jak na razie nie mam innego miejsca na trzymanie przyczepki. :oslabiony:

 

Kup na alledrogo siatkę maskującą, narzuć na pokrowiec i naciągnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam koledzy,za dwa tygodnie odbieram przyczepke i mam dylemat,a mianowicie czy warto jeszcze kupowac pokrowiec na koncowke zimy,czy moze lepiej dopiero na jesien. A tak wogole jaki jest naprawde dobry jakosciowo pokrowiec oraz warty swojej ceny,. moze jakis polecicie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,za dwa tygodnie odbieram przyczepke i mam dylemat,a mianowicie czy warto jeszcze kupowac pokrowiec na koncowke zimy,czy moze lepiej dopiero na jesien.

 

Jeśli przyczepka złapała już na sobie jesienną wilgoć. trochę śniegu, mrozu itd., to nie jest wskazane, aby nakrywać ją pokrowcem. Na ogół pokrowiec zakłada się po zakończeniu sezonu, na wysuszoną przyczepę, zanim złapie wilgoć.

Moim zdaniem, tej zimy już możesz sobie darować jej przykrywanie, tym bardziej, że przyczepa musi być nie tylko sucha, ale i czysta. Jeśli jest szczelna i wszystko z nią w porządku, to nic absolutnie jej się nie stanie.

A tak wogole jaki jest naprawde dobry jakosciowo pokrowiec oraz warty swojej ceny,. moze jakis polecicie . 

 

Nie widziałem takich, a te z którymi miałem do czynienia, zawsze rozlatywały się po kilku sezonach. Myślę, że w przypadku pokrowca nie ma sensu wydawania fortuny na niego, a za kwotę 450 - 600 zł. można kupić zupełnie przyzwoity. Większość z nich jest o podobnych, jeśli nie identycznych właściwościach (najczęściej spotykane, są opisane właśnie w tym temacie).

 

P.S.

Niepotrzebnie powielasz to samo pytanie w różnych tematach

http://forum.karawaning.pl/topic/12406-przygotowanie-do-zimy/?p=350582

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem przypadkowo tam wstawilem to pytanie.Moze zrobie tak jak kolega mowi juz jej nie bede okrywal jak odbiore. Tez mam nadzieje na promocje po zimie pokrowcow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie zaszkodzi już do końca zimy stać pod chmurką bez pokrowca. Liczę tez na promocje na wiosnę pokrowców już mam dwa na oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pokrowiec na ukochaną budę to podstawa, by równomiernie pleśniała, miała poprzecieraną farbę i porysowane okna.

Używam oczywiście pokrowców, bo by mi serce pękło, gdyby mój stary Helmut się przeziębił albo sopel by mu wisiał i nie żałuję na to kasy, jak widać.

Na lato szukam dla mojego kombatanta klimatyzowanego pomieszczenia, by się pod pokrowcem nie spocił :)

post-3287-0-15724600-1391424595_thumb.jpg

post-3287-0-54649600-1391424617_thumb.jpg

post-3287-0-00046400-1391424637_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zeszłym tygodniu rozpakowałem przyczepę, czysta, sucha, niezmatowione okna. Pokrowiec dał radę, szkoda, że nie było bardziej ekstremalnych warunków :) już wylądował na strychu. Zobaczymy jak będzie po kolejnym sezonie. Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też dał radę, przyczepa jest sucha, w pochłaniaczu, który postawiłem jesienią było sporo wody, więc też zadziałał. Jedyny problem to to, że została kilka tygodni temu pogryziona przez psa i musiałem kupić nową :] Ale po wejściu do środka czułem tylko zapach świeżego drewna, które użyłem na remont. Spokojnie mogę także polecić ten pokrowiec. Nie zabezpieczałem okien, również nie zauważyłem jak Kolega żadnych zmatowień na oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój oberwał nieźle ale się spisał. Okna miałem zabezpieczone folią ale i na lakierze nie widzę niczego złego. Jedynie uszczelnienie, które z przodu wyszło z pod listwy, zostało trochę roztarte. Tak więc mimo tego, że wiatr targał nim przez 4 miesiące, deszcz często i obficie zalewał wodą a przez 2 tygodnie był intensywnie zasypywany śniegiem, spisał się i jestem zadowolony. :) Ciekaw jestem właśnie ile sezonów wytrzyma - niestety przy jednym odśnieżaniu naddarłem go na dachu - będę musiał zacerować. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.