Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepę - sprawdzian po zimie


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak dostaniesz i ubierzesz budę to mam prośbę żebyś wrzucił fotki, albo tu na ogólnym albo na pw

Pokrowiec przyszedł, wszystko sprawnie i szybko, czas realizacji 6 dni. W piątek zamówiony w czwartek kurier zapukał do drzwi.

 

Materiał spoko, cieńszy niż ten z Juli, tym samym lżejszy i mniej sztywny. Założony w 10min wraz z kumplem. Na dole pokrowca przyszyte są czerwone zawleczki co 60cm, w zestawie do nich jest pas ściągający trzymający pokrowiec pod cepką, dodatkowo mam 2 poprzeczne pasy ściągające na przodzie (fotki po świętach) plus 2 suwaki umożliwiające wejście do przyczepy bez zdejmowania pokrowca. Suwaki umieszczone są w odległości ok. 1m od rantu boku cepki. Suwaki są zabezpieczone od środka materiałem, a pod dachem wszyte są napy do mocowania odsuniętego kawałka pokrowca. Dodatkowo w pokrowiec jest wszyta metka informująca o jego froncie, niby nic, a pożyteczne. W pokrowcu z Juli tego nie było (+20min w ustaleniu gdzie przód ).

 

Podsumowując jestem zadowolony, szyte na wymiar w cenie pokrowca z Juli.

post-24080-0-92879000-1482680231_thumb.jpg

post-24080-0-49105600-1482680250_thumb.jpg

post-24080-0-15738500-1482680282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowiec przyszedł, wszystko sprawnie i szybko, czas realizacji 6 dni. W piątek zamówiony w czwartek kurier zapukał do drzwi.

 

Materiał spoko, cieńszy niż ten z Juli, tym samym lżejszy i mniej sztywny. Założony w 10min wraz z kumplem. Na dole pokrowca przyszyte są czerwone zawleczki co 60cm, w zestawie do nich jest pas ściągający trzymający pokrowiec pod cepką, dodatkowo mam 2 poprzeczne pasy ściągające na przodzie (fotki po świętach) plus 2 suwaki umożliwiające wejście do przyczepy bez zdejmowania pokrowca. Suwaki umieszczone są w odległości ok. 1m od rantu boku cepki. Suwaki są zabezpieczone od środka materiałem, a pod dachem wszyte są napy do mocowania odsuniętego kawałka pokrowca. Dodatkowo w pokrowiec jest wszyta metka informująca o jego froncie, niby nic, a pożyteczne. W pokrowcu z Juli tego nie było (+20min w ustaleniu gdzie przód ).

 

Podsumowując jestem zadowolony, szyte na wymiar w cenie pokrowca z Juli.

Dzisiaj rozmawiałem z tą firmą i muszę powiedzieć, że po przesłaniu przez nich dodatkowych fotek pokrowca robionego na  indywidualne zamówienie, jestem w szoku. O wiszacym ,, worku "  z Juli można zapomnieć . Ten, uszyty jak garnitur na miarę..  Mam nadzieję, że tez będę zadowolony, jak Ty. Włożyłbym te fotki ale nie mogę, ponieważ nie uzgadniałem tego z ich właścicielem ale mam nadzieję, że w niedługim czasie pokaże swoje. Pozdrawiam.

Pisze o tej firmie:

http://www.polcover.pl/

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41865341

Na zdjęciach które dostałem, pokrowiec jest dopasowany o wiele lepiej niż na zdjeciach z allegro.

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj rozmawiałem z tą firmą i muszę powiedzieć, że po przesłaniu przez nich dodatkowych fotek pokrowca robionego na  indywidualne zamówienie, jestem w szoku. O wiszacym ,, worku "  z Juli można zapomnieć . Ten, uszyty jak garnitur na miarę..  Mam nadzieję, że tez będę zadowolony, jak Ty. Włożyłbym te fotki ale nie mogę, ponieważ nie uzgadniałem tego z ich właścicielem ale mam nadzieję, że w niedługim czasie pokaże swoje. Pozdrawiam.

Pisze o tej firmie:

http://www.polcover.pl/

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41865341

Na zdjęciach które dostałem, pokrowiec jest dopasowany o wiele lepiej niż na zdjeciach z allegro.

Pokrowiec przyszedł. Uszyty według podanych przeze mnie dokładnych  wymiarów, odpinany nie cały bok ale tam, gdzie chciałem, na same drzwi. Szlufki  powszywane tam, gdzie chciałem ( żeby pas nie wyszedł na kole a we właściwych miejscach).. Wyślę  kilka zdjęć, jak go założę na koniec tego sezonu.

Ponieważ dostałem zgodę na zamieszczenie na forum zdjęcia pokrowca szytego komus na miarę a które otrzymałem przez tą firmę,  podzielę sie z Wami.  Jak na moim będzie tak leżał, to będzie super. Pozdrawiam wszystkich.

post-18737-0-31320200-1484606734_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile kosztuje taka przyjemność?

Zapłaciłem 730zł z dodatkowymi mocowaniami-szlufkami i pasami . W tym oczywiście wysyłka. Wymiary przyczepy są naniesione na zdjęciu przyczepy ( może komuś się przydadzą). To są wymiary rzeczywiste, które miałem podać. Rozmiar pokrowca firma sama nieznacznie powiększa.

post-18737-0-51679700-1484684785_thumb.jpg

post-18737-0-38841200-1484684799_thumb.jpg

post-18737-0-54157100-1484684811_thumb.jpg

post-18737-0-87521800-1484684819_thumb.jpg

post-18737-0-50056500-1484684824_thumb.jpg

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie pamiętam, który to już sezon ale warto było, wytrzyma kolejne.

 

Ale ten czas zapinkala :(

Ja już od kilku lat nie stosuje pokrowca - poszedł z przyczepą i nigdy nie zakupiłem na kampera.

Tylko czasami szkoda mi pojazdu jak widzę jak płynie po nim "rzeka" lub leży kawał lodowej skorupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czas zapinkala :(

Ja już od kilku lat nie stosuje pokrowca - poszedł z przyczepą i nigdy nie zakupiłem na kampera.

Tylko czasami szkoda mi pojazdu jak widzę jak płynie po nim "rzeka" lub leży kawał lodowej skorupy.

Jak go już mam i się nie zniszczył to zakładam. Nie wiem czy coś daje ale jednak trochę wody, śniegu i wiatru zatrzyma. Dzisiaj pucowałem przyczepę nie wpływa niekorzystnie na okna, wszystko jest ok. Mycie trochę czasu zajęło bo po sezonie okrywałem brudną, dodatkowo u teściów mocno się kurzy. Miałem wsparcie, a pokrowiec na strychu.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro pokrowców?

Chyba za tydzień skończę sezon i zastanawiam się nad zapakowaniem przyczepki w pokrowiec ( przy okazji możecie polecić jakiś preparat do mycia ręcznego przyczepki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro pokrowców?

Chyba za tydzień skończę sezon i zastanawiam się nad zapakowaniem przyczepki w pokrowiec ( przy okazji możecie polecić jakiś preparat do mycia ręcznego przyczepki)

Podpinam się pod pierwsze pytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.