Skocz do zawartości

Stasiu1971 - poszukiwania przyczepy


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba nie powiesz że to aż taka padlina.................

 

nie powiem, kolega szukał przez rok czegoś do kupienia poniżej 20 tyś, odpuścił temat i kupił nowszego, wszechobecna rdza i milionowe przebiegi skutecznie wyleczyły mnie z tego kultowego wozidła.

ale to tylko moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież te auta mają co najmniej 15 lat , a duża większość powyżej 20 lat , to czego można oczekiwać po takim aucie ? jedynie tego że ktoś o niego dbał i był w miarę możliwości serwisowany , ale na pewno taniej i szybciel można go naprawić jak paro letnie wozidełka naszpikowane elektroniką

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież te auta mają co najmniej 15 lat , a duża większość powyżej 20 lat , to czego można oczekiwać po takim aucie ? jedynie tego że ktoś o niego dbał i był w miarę możliwości serwisowany , ale na pewno taniej i szybciel można go naprawić jak paro letnie wozidełka naszpikowane elektroniką

 

elektroniki nie ma się co bać, osobiście nie widzę żadnego powodu żeby kupować 20 letnie trupy o zerowej kulturze technicznej (siknik VW) i nimi jeździć , ale jak to mówię "o gustach się nie dyskutuje"  :skromny:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce kupić T4 bo mu się podoba i tyle, przecież cała argumentacja tego zakupu jest nielogiczna (np. wspomniani wysiadanie/wsiadanie starszych rodziców, przecież w T4 są jedne drzwi dla pasażerów i na pewno nie jest wygodnie starszej osobie zgarbionym łazić po aucie, następne: wygoda jazdy- starym dostawczakiem za 10-12tyś no proszę, następne: wysoko się siedzi - w vanie czy terenówce też, następne: kłopot z zestawem na krętych drogach - T4 + cepa to małe też nie będzie, itd, itd.). Gdyby to miał być zakup logiczny na te podane argumenty to byłby van+nieduża cepa na 4os. Na szczęście nasze wybory nie są logiczne a kolega kupi trupka ale co najważniejsze będzie zadowolony i bardzo dobrze!!! :)  :)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzają się okazje i trzeba na nie polować , ja nie ma "ciśnienia" zakupu to można coś dobrego w sensownej cenie "upolować"

Grzeniu - dobrze prawisz , trzeba ci polać :drink:

 

Też lubię takie rzęchy  :]

Ja to bym w ogóle niewiadowa nie kupował. Albo coś większego dla wszystkich wygodnie żeby było albo wcale. Wy będzie spać w T4 a te młode byczki w niewiadówce. Synów masz prawie dorosłych, niech sobie namiot rozłożą. Co się będzie młode pokolenie do wygód przyzwyczajać  :) Za to bym całą kasę w tą furmankę włożył.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Niewiadówka by mi się przydała nawet jak kuchnio łazienka w razie czego , na pewno wiem że nie kupił bym już drugi raz dużej przyczepy bo holowanie takiego ustrojstwa jest dla mnie bardzo niewygodne , na pewno jak kupię busa to będę chciał wypożyczyć , albo od kogoś pożyczyć na parę km żeby zobaczyć jak się z tym jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wy będzie spać w T4 .......................niech sobie namiot rozłożą. Co się będzie młode pokolenie do wygód przyzwyczajać  

 

takie rzeczy może wypisywać tylko ktoś kto nie spał w T4  :ee:

sto razy bym wolał w namiocie spać niż na tym germańskim wynalazku w busie  :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy może wypisywać tylko ktoś kto nie spał w T4  :ee:

sto razy bym wolał w namiocie spać niż na tym germańskim wynalazku w busie  :no:

 

Nie wiem jakie jest to spanie na tej rozkładanej kanapie w T4, stąd wcześniej zadałem pytanie jakie są wymiary tej kanapy. Jak wiesz to trzeba było napisać. Natomiast co do spania w busie to spałem wielokrotnie w vanie(stary Citroen Evasion), oczywiście z wyciągniętymi siedzieniami z tyłu, płaska podłoga ponad 2m na długość. Śpi się 100 razy lepiej niż w namiocie (większy komfort, lepsze wyciszenie, większe poczucie bezpieczeństwa, itp.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o rozmiar tylko wygodę spania na krzywej kanapie, płaska podłoga to coś zupełnie innego, sam nie raz spałem u siebie w busie. Kolega który jeździ moją westfalią ma na kanapę kładzioną sklejkę i na to materac, żadne inne metody wyrównania fabrycznej kanapy nie przynosiły porządnego efektu. Sam rozmiar pozwala na spanie dwóch osób wygodnie, nie pamiętam ile jest ale jest dosyć szeroko.

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na forum to najlepsze rozwiązanie to pianka 10 cm , a w ostateczności materac dmuchany

Na krzywej kanapie bardziej materac bo gąbka tylko kopiuje krzywizny tego co pod spodem, w zimowej porze mamy w planie przerobienie oryginalnej kanapy na prawdziwe rozkładane łóżko z materace z dwuwarstwowej gąbki

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.