Skocz do zawartości

Stasiu1971 - poszukiwania przyczepy


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kolega z forum - TomaszOlkusz, polecił mi Gościa z Sosnowca, który handluje tańszymi przyczepami ściąganymi z Holandii. Tomek, z tego co pamiętam ma przyczepkę od niego. Zanim nabyłem swoją, byłem poważnie zainteresowany kupnem przyczepki u niego. Być może jeżeli zadzwonisz do Pana Adrzeja, to coś Ci doradzi? Zawsze, to jakiś punkt zaczepienia. P. Andrzej mieszka w Sosnowcu tel. nr 537313868

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie czy ktoś wie o jakiejś N126 w okolicach Katowic może być do remontu bo mam ją zamiar przerobić na 4 osobowe spanie (chyba że takie wychodziły w orginale) to bym taką nabył , przyczepa ma być do staratu w rajdzie Złombol jako mobilne spanie na te parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ideą Złombola jest posiadanie pojazdów albo polskich albo posocjalistycznych z tego co się orientuję - a jednego zawodnika dosyć dobrze znam :)

Także z tymi przyczepami to albo Niewiadówka albo coś poenerdowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no myslę nad zafirą ,scenic , xsara picasso

 

Poruszając stary temat: Zafira A 1,8 Pb - 1300 kg, Scenic 2,0 Pb - 1350 kg. :)

Panowie czy ktoś wie o jakiejś N126 w okolicach Katowic może być do remontu bo mam ją zamiar przerobić na 4 osobowe spanie (chyba że takie wychodziły w orginale) to bym taką nabył , przyczepa ma być do staratu w rajdzie Złombol jako mobilne spanie na te parę dni.

 

Myślę, że lektura Alledrogo i znajdziesz kilka takich Niewiadówek bez problemu :)

 

O! Proszę. Prawie wszystko mieści się w Twoim budżecie i jeszcze zostanie na przeróbki .....

 

http://allegro.pl/przyczepy-kempingowe-18540?string=niewiad%C3%B3w&search_scope=category-18528&buyUsed=1&state=12&postcode_enabled=0

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro i podobne portale to mam opanowane , więc nie o to pytałem , tam niestety zazwyczaj pojawiaja się rzeczy których nikt nie chce kupić , ze znajomych rodziny sąsiadów itp ,kumpel ostatnioo własnie kupił sprawną niewiadówkę n126 e za 1200 zł (do zrobienia tapicerka oczywiście) , też szukał na portalach ale tam zazwyczaj sam chłam (w niskich cenach , choć one znowu za taki chłam nie takie niskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu kolega z forum - TomaszOlkusz, polecił mi Gościa z Sosnowca, który handluje tańszymi przyczepami ściąganymi z Holandii. Tomek, z tego co pamiętam ma przyczepkę od niego. Zanim nabyłem swoją, byłem poważnie zainteresowany kupnem przyczepki u niego. Być może jeżeli zadzwonisz do Pana Adrzeja, to coś Ci doradzi? Zawsze, to jakiś punkt zaczepienia. P. Andrzej mieszka w Sosnowcu tel. nr 537313868

mówisz o tych przyczepkach http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/2XF9/ ,  bo po zobaczeniu 4 niewiadówek to zwątpiłem w zakup tego rodzaju przyczepki , cena/jakość/wyposażenie w właściwie jego brak  a co myslicie o tych z Sosnowca

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie co myślicie o tej przyczepce: http://tablica.pl/oferta/kip-440-przyczepa-kempingowa-CID5-ID4VnGB.html#9e230c4228  ,i ogólnie o tym modelu , z góry dzieki za info , mam ją zamiar jechać w piątek albo sobotę zobaczyć-może i kupić

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, ja sam mam budkę od tego sprzedawcy.

Moja sucha i wszystko OK, innego kolegi również. 

Ale jest na tym forum kolega (nie pamiętam już który) który tydzień po zakupie (w 2013) dowiedział się, że cała przednia ściana to już wspomnienie i nie ma co ratować, tylko wymiana.

Dziś dowiedziałem się np, że sprzedawca zainteresował się w okolicach Piotrkowa blachą o wyglądzie i strukturze drewna. Niby nic, ale jak to powiedział osobie u której widział:

- jak coś będzie z zaciekiem to się wytnie i wstawi taką blachę i już nie będzie widać a i zaciek nie wyjdzie.

 

Ja kupowałem cepkę w 2012 roku z pomocą marko6 i trafiłem jak ślepa kura ziarno - czyli naprawdę najlepiej jak mogłem (sucha, sprawna cepka i pomoc osoby która naprawdę zna się na temacie). Jestem prze-szczęśliwy :) 

Ale jak widać, chyba podejście od 2012 do teraz się zmienia :(. Natomiast, nie traktuj tego posta jako odradzenie, tym bardziej, że masz blisko. Raczej, jako inf. abyś najpierw zabrał ze sobą kogoś kto naprawdę zna się na temacie cepek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystarczy względem wielkości to pomyśl jeszcze raz nad Niewiadówką. Bardzo fajne, bezproblemowe przyczepki ( tapicerkę idzie ogarnąć w jeden dzień bez większych nakładów finansowych) Moim zdaniem to lepszy pomysł niż szukanie okazji. Nie zrozum mnie źle, ale nie życzę Ci żebyś powtórzył przygodę jaką miałeś z T3 (zakup, potem wkładanie kasy, łażenie za tym wszystkim, kłopoty aż w końcu sprzedaż i kasiorka w plecy) i się zniechęcił. Przyzwoitą N126.. (nie N126N) kupisz za 2000zł z małym haczykiem i za tyle samo po kilku latach bez kłopotu sprzedaż. A w między czasie może coś fajnego większego się trafi, a może budżet się zwiększy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że lepsza tylko że N126N  w przyzwoitym stanie raczej nie kupisz za 2000-2300 a N126 kupisz.


Uświadom sobie ile handlarz musi dać w holandi za przyczepę żeby ją tu sprzedać za 5000zł. Ok. 1000zł transport, myślę że minimum drugie tyle musi przykleić, to mamy już 2000zł. 5000-2000 zostaje 3000zł. czyli ok. 720 euro. Co można kupić za takie pieniądze..... sprawdź na holenderskich stronach..... najczęściej śmiecia potem ala "naprawa" picowanie ....... może co "dziesiąta" przyzwoita się trafi, nie mówię że nie, oby tylko trafiła się Tobie.

Edytowane przez tatadyrektor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.