Skocz do zawartości

Termal kemping Lipot


mark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram się w połowie lipca na kemping Lipot. Proszę o opinie i wrażenia z tego kempingu. Czy na północy Węgier temperatury są w granicach 25-28 stopni. Dziękuje za wszelkie info.. Pozdrawiam Mark 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 491
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Też się zastanawiam nad tym kempingiem, ewentualnie Komarom. Podłączam się pod pytanie, może ktoś już tam był i coś więcej może powiedzieć o tych kempingach, basenach termalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisio, Ty miałeś zdaje się jakieś dzikie kraje zwiedzać, Ukrainę czy Rumunię.... wampirów szukać  :hmm:  :look:

Pare dni tu pare dni tam...Informacji nigdy za wiele :) Musze mieć wrazie co jakąs alternatywę, róznie to może byc. A Nie daleko  tej miejscowości ( tylko w Słowacji) Agnieszka ma rodzinkę,więc jest opcja że mała objazdówka będzie .. :przyczepa::pub:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdzie się więcej chętnych na wyjazd w połowie lipca na kemping w Lipót  :]  :]  :]

My urlop dopiero w sierpniu. Dwa ostatnie tygodnie. Ale czekamy na relacje z kempingu od Ciebie :) Może się na niego wybierzemy. Więc dokumentuj swój pobyt ..:) ceny,ceny,ceny..Bo na temat cen to mamy rózne rozbieżne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozbieżne, ceny są tutaj

http://lipoticamping.hu/index.php?lang=en

W zeszłym roku za całość (4 osoby) płaciłem w przeliczeniu około180 zł. Wszystko tak jak na zdjęciach, "zegarki" na rękę do wchodzenia na baseny i na kemping.  Kemping nowy, uruchomiony 2 -3 lata temu po modernizacji, wydzielone parcele pod przyczepy. Łazienki nowe połączone z basenami (potrzebny "zegarek" :tuptup:  ). Na terenie basenów zaplecze gastronomiczne. Miasteczko niewielkie (raczej większa wioska), sklep spożywczy zlokalizowany koło kościoła. Teren nizinny, drogi lokalne z małym natężeniem ruchu - śmiało można pojeździć rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My urlop dopiero w sierpniu. Dwa ostatnie tygodnie. Ale czekamy na relacje z kempingu od Ciebie :) Może się na niego wybierzemy. Więc dokumentuj swój pobyt .. :) ceny,ceny,ceny..Bo na temat cen to mamy rózne rozbieżne informacje.

Będą fotki na pewno :]

 

Pisałem do nich i ceny mają takie jak na stronie, są jak najbardziej aktualne, chyba że chodzi Ci o ceny w sklepach

Jacek a jak z większymi sklepami są tam gdzieś, bo nie wiem czy targać coś ze sobą czy na miejscu kupię?

No i jeszcze jedno czy mają dobre piwo beer.gif  czy jakieś popłuczyny a015.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znajdzie się więcej chętnych na wyjazd w połowie lipca na kemping w Lipót :]:]:]

 

Ja mam urlop od 15 lipca. Możliwe, że tam zawitamy.

Edytowane przez Blazey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozbieżne, ceny są tutaj

http://lipoticamping.hu/index.php?lang=en

W zeszłym roku za całość (4 osoby) płaciłem w przeliczeniu około180 zł. Wszystko tak jak na zdjęciach, "zegarki" na rękę do wchodzenia na baseny i na kemping.  Kemping nowy, uruchomiony 2 -3 lata temu po modernizacji, wydzielone parcele pod przyczepy. Łazienki nowe połączone z basenami (potrzebny "zegarek" :tuptup:  ). Na terenie basenów zaplecze gastronomiczne. Miasteczko niewielkie (raczej większa wioska), sklep spożywczy zlokalizowany koło kościoła. Teren nizinny, drogi lokalne z małym natężeniem ruchu - śmiało można pojeździć rowerem.

Ja o tym kempingu dowiedziałem sie od gościa kóry mieszka w Słowacji po przeciwnej stronie basenu :D . Własnie on mi powiedział że tak jak dla nas z przyczepką to wyjdzie ileś tam forintów co po przeliczeniu średnio po 1.7zł dało 90zł :) , a własnie na stronie jest zupełnie inaczej..:( a szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.