Skocz do zawartości

Gyula kemping


gch10

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za namiary. Własnie mam dylemat czy jechać do Hajduszoboszlo czy do Gyuli. W obu tych miejscach jeszcze nie byłem. Może ma ktoś jakieś uwagi odnośnie basenów, odległości kemping-baseny. Dokładnie chodzi o to, że ja jadę z przyczepą i zależy mi na dobrym kempingu i dodatkowo jedzie ze mną rodzina, która chce kwaterować w domkach lub kwaterach blisko mnie. A że jest wśród nich starsza osoba, zależy im na małych odległościach nocleg-kemping-baseny. Tak więc będę bardzo wdzięczny za jakieś podpowiedzi i rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć w Gyula byłe kilka razy,trochę mniejsza miejscowość ale uważam że o wiela lepsza nie ma takiego tumultu jak w Hajdu,baseny bardzo atrakcyjne

po remoncie ,camping drugi jest znacznie bliżej basenów  z tyłu za zamkiem do wejścia ok 300 m.Camping jest nie duży prowadzi go starsza aczklowiek

bardzo rezolutna Pani Marika "poliglotka" mówi w każdym języku i napewno się z nia dogadacie.Atmosfera trochę rodzinna ,termal camping do basenów

to ok.2-2.5 km.W pobliżu basenów wiele kwater,ceny w restauracjach nieco niższe niż w Hajdu i przedewszystkim nie ma takiego tłoku w basenach jak

w H.Jedna z atrakcji to zamek wokól którego wiele miejsca do spaceru,można wypić piwo lub wino w barze pod murami,obok scena gdzie przez całe

wakacji odbywają się koncerty,występy i tym podobne imprezy,na przełomie lipca i sierpnia Dni Gyuli .Warto. 

Camping jest na ulicy VAR ut. (Zamkowa) i nazywa się MARK Camping spójrz na mapę google



Cześć w Gyula byłe kilka razy,trochę mniejsza miejscowość ale uważam że o wiela lepsza nie ma takiego tumultu jak w Hajdu,baseny bardzo atrakcyjne

po remoncie ,camping drugi jest znacznie bliżej basenów  z tyłu za zamkiem do wejścia ok 300 m.Camping jest nie duży prowadzi go starsza aczklowiek

bardzo rezolutna Pani Marika "poliglotka" mówi w każdym języku i napewno się z nia dogadacie.Atmosfera trochę rodzinna ,termal camping do basenów

to ok.2-2.5 km.W pobliżu basenów wiele kwater,ceny w restauracjach nieco niższe niż w Hajdu i przedewszystkim nie ma takiego tłoku w basenach jak

w H.Jedna z atrakcji to zamek wokól którego wiele miejsca do spaceru,można wypić piwo lub wino w barze pod murami,obok scena gdzie przez całe

wakacji odbywają się koncerty,występy i tym podobne imprezy,na przełomie lipca i sierpnia Dni Gyuli .Warto. 

Edytowane przez arek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będą,miejscowość ta nie przeżywa takiego szturmu turystów jak Hajdu,a kwater jest wokół basenów bardzo dużo.

 

A to fajnie, będę spokojniejszy. Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.