Skocz do zawartości

Układ poduszek w Hobby 495


lonya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku lat jeżdże z moją przyczepką i wydawało mi się, że nigdy nie miałem z tym wielkich problemów, a mianowicie z ułożeniem poduszek na "dużej" kanapie do spania - trtzy poduchy siedzisk o różnej długości, trzy poduchy oparciowe i dwie narożne półokrągłe. Dla przypomnienia w wersji "siedzącej" to podkowa z jednym dłuższym bokiem, a wersji "do spania" zawsze zostają mi poduchy półokrągłe, które gdzieś upycham a całe łóżko nie ma kształtu prostokąta tylko jedna z poduch jest węższa od pozostałych więc układam ja w nogach ale za to część poduchy szerszej (koło szafek kuchennych)  wisi w powietrzu.

 

Może ja coś źle układam - koledzy pomóżcie bo mi nóżki spadaja :skromny:. Mile widziane rysunki lub zdjęcia i przede wszystkim co zrobić z tymi półokrągłymi poduchami.

 

Pozdrawiam i czekam na mondrzejszych ode mnie.



post-4925-0-05170700-1370940532_thumb.jpg

 

zdjęcie do siedzenia

 

post-4925-0-05862600-1370940547_thumb.jpg

 

zdjęcie do spania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

U mnie - co prawda Eifelland Holiday jest praktycznie identyczny układ - poduchy półokrągłe idą "do syna" do przodu bo i tak ma sporo miejsca a reszta tak jak pokazałeś na zdjęciach - ja śpię "od ściany" a małżonka z brzegu więc jej nie przeszkadza  :]

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam 535 prestige i spie tak: glowa przy drzwiach a nogi kolo lodowki

Ale i tak mi poduchy wisza a malo tego nawet czasem ktoras spadnie to wtedy sie budze na stoliku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 535 prestige i spie tak: glowa przy drzwiach a nogi kolo lodowki

Ale i tak mi poduchy wisza a malo tego nawet czasem ktoras spadnie to wtedy sie budze na stoliku :)

 

W naszej 535 jest dokładnie to samo , niestety materace rozjeżdżają się w trakcie nocy i jest to bardzo wkurzające . Aktualnie remont w pełni

http://forum.karawaning.pl/topic/14059-rozpoczynamy-remont-naszej-hobby-535-prestige/

 

 Musimy pomyśleć co zmienić żeby w końcu się porządnie wysypiać . Wydaje mi się że najlepszym rozwiązniem byłoby zamontowanie takich dzwigni jak w popularnych sofach , gdzie tyl składa się na ścianę a siedzisko na prowadnicach składamy do ściany właśnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W naszej 535 jest dokładnie to samo , niestety materace rozjeżdżają się w trakcie nocy i jest to bardzo wkurzające . Aktualnie remont w pełni

http://forum.karawaning.pl/topic/14059-rozpoczynamy-remont-naszej-hobby-535-prestige/

 

 Musimy pomyśleć co zmienić żeby w końcu się porządnie wysypiać . Wydaje mi się że najlepszym rozwiązniem byłoby zamontowanie takich dzwigni jak w popularnych sofach , gdzie tyl składa się na ścianę a siedzisko na prowadnicach składamy do ściany właśnie .

Hej,

 

U mnie w Hobby 400 tez miałem problem z rozjeżdżaniem materacy. Problem spowodowany był brakiem listew na klapach schowków, które ograniczały przesuwanie się materacy. Dorobiłem takie ze sklejki i jest super. Dorobiłem również kawałek sklejki, który zakrywa mi dziurę między stolikiem a klapami kanap. Teraz wszystko jest jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja przyczepia jest za Lublinem, ja jestem z Krakowa a aktualnie pracuję pod Poznaniem ;-)

jak nikt nie zrobi fotek to pewnie jakoś pod koniec marca będę odbierał ją to wówczas będę

mógł cyknąć zdjęcia :-)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.