Skocz do zawartości

Mirek63

Rekomendowane odpowiedzi

Pole na morskiej jest bardziej w ustronnym miejscu Pogorzelicy, Cora bliżej Niechorza, czyli większy ruch samochodowy.

 

Standard porównywalny, Cora ma bezpośrednio przejście na plaże, jak dla nas duża zaleta, ja co roku wybieram Core, może już z sentymentu, a w ogóle otwarte o tej porze roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byliśmy na Morskiej od czwartku do Niedzieli. Właściciele pola przemili, sanitariaty kilkuletnie ale bardzo czyste. Całe pole usytuowane w lesie tak więc ładnie zacienione. Dojście do morza faktycznie 100 gdzie 50m to taka wewnętrzna droga a drugie 50m jest wyłączone z ruchu tak więc dzieci biegały prawie beztrosko :). Teren ogrodzony, kawałek od centrum które w pogorzelicy jakieś wielkie nie jest. najbliższy otwarty o tej porze sklep w odległości 300m.

Cena za pobyt od czwartku do Niedzieli zapłaciłem 90 zł. osoby 2+3.

Znajomi którzy byli z nami od piątku do niedzieli 60 zł. 2+2.

Dla lubiących ciszę, spokój zacienioną miejscówkę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, chciałbym polecić fajny kameralny rodzinny kemping w miejscowości Pogorzelica na ulicy Morskiej. Miła atmosfera a ceny "niskie". Oferta specjalna: w okresie od kwietnia do końca czerwca i po 15 sierpnia płacimy tylko za osobę (10 zł) i ewentualnie za prąd(nie wiem bo nie korzystam ale coś ok.10 zł) . Kemping położony w lesie a do morza jest tylko 100 metrów. Jest wszystko co potrzeba aby fajnie i niedrogo spędzić niezapomniane chwile. Sanitariaty na dość dobrym poziomie. Powołujcie się na futro2606 właściciel PIOTR będzie wiedział co i jak. Pozdrawiamy "prawie wakacyjnie" z przyjaznej Pogorzelicy (...już n-ty raz...i wciąż wracamy bo naprawdę warto!!!) Beata&Krzyś

post-4034-0-30353500-1433605554.jpg

post-4034-0-87046900-1433605563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym polecić fajny kameralny rodzinny kemping w miejscowości Pogorzelica na ulicy Morskiej. Miła atmosfera a ceny "niskie". Oferta specjalna: w okresie od kwietnia do końca czerwca i po 15 sierpnia płacimy tylko za osobę (10 zł) i ewentualnie za prąd(nie wiem bo nie korzystam ale coś ok.10 zł) . Kemping położony w lesie a do morza jest tylko 100 metrów. Jest wszystko co potrzeba aby fajnie i niedrogo spędzić niezapomniane chwile. Sanitariaty na dość dobrym poziomie. Powołujcie się na futro2606 właściciel PIOTR będzie wiedział co i jak. Pozdrawiamy "prawie wakacyjnie" z przyjaznej Pogorzelicy (...już n-ty raz...i wciąż wracamy bo naprawdę warto!!!) Beata&Krzyś

Witam,dzwoniłem dzisiaj i potwierdziłem w/w ceny .Dorosły 10 zł,dziecko 5 zł,prąd 12 zł ( do końca czerwca  i po połowie sierpnia ). Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie ,na forum jestem już jakiś czas ale jak dotąd czerpałam tylko cenne wskazówki i rozwiązania bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek choć moja przygoda z karawaningiem trwa już ponad 10 lat :skromny: .Chciałam napisać w temacie ponieważ  od lat z rodziną spędzam  wakacje właśnie  w Pogorzelicy a w tym roku po raz pierwszy na nowo otwartym kempingu na ul Wojska Polskiego o nazwie Leśny Zakątek,miejsce bardzo urokliwe ,dużo miejsca słonecznego jak również zacienionego ,nowy węzeł sanitarny 2 kuchnie,4 prysznice i 6 wc,miejsce położone tuż za kempingiem na ul Morskiej może ze 150m wjazd jest z drogi głównej ,właściciele mili i nie stwarzają problemów typu nie wolno tak nie może być :) link do kontaktu        http://www.lesny-zakatek.com/index.php/pl/

Dodam fotki ale jak dowiem się jak to robić :hmm: Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.