Skocz do zawartości

Mirek63

Rekomendowane odpowiedzi

ceny podobne, woda cieplejsza i nie sra się do tojtojów.

 

w Międzyzdrojach np niektórzy wczasowicze w potrzebie wturlowują się (czy też wturlowywują się/czy też wtaczają się/czy też rolują ciała) pod ogrodzeniami dzielącymi wydmy od wejść na plażę. Można zaoszczędzić w ten sposób 2 zł razy ilość akcji. A gdy już zapadnie zmrok, to można się wysikać w ciemnych zaułkach promenady, z tym, że panie mają zawsze trudniej i zwykle tego nie robią. A faceci... jedna akcja = jeden żubr lub tatra lub cemberguy/cybergej/ice hockey, więc sprawa prosta.  Pogoda nie ma znaczenia. 

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę Państwa odświeżam temat. Proszę, dajcie parę wpisów z tych kempingów w Pogorzelicy co są na wprost od zakrętu do torów bo mam poważny zamiar biwakować tamże.

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byliśmy na Morskiej,atmosfera super -toalety ,prysznice...mh,czysto,nawet bardzo ale wszystko stare i zdecydowanie za mało.Wiem ,że w połowie sezonu zrobili tam pralnie(w końcu).Pan Piotr i Pani Basia bardzo sympatyczni ludzie.

Z tego co mi wiadomo,miał się tam odbyć generalny remont,ale nie mam pojęcia czy tak się stało.Jeżeli ktoś był ,ma zdjęcia bardzo proszę o opis.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze, dzięki,

 

to jeszcze proszę o krótką relację z obiektu "Leśny Zakątek". 

Wiem o nim tyle, że jego powierzchnia jest spora i właściciel generalnie nie rezerwuje miejsc, bo nie ma takiej potrzeby. Chyba, że zgłosi się więcej pojazdów w grupie.

Poza tym niewiele wiem o tym miejscu: czy się stoi w kolejce do WC, czy było (jest) tłoczno w szczycie sezonu etc, czy jest świetlica kempingowa etc.

Wg wyliczenia wychodzi mi coś około 100 zł za dobę za 4 osoby, co i tak stanowi jakieś 40 % ceny domku 4-os tamże więc nie komentuję cennika.

Ale czy warto... 

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie. Też się wybieram do Pogorzelicy w sierpniu ok 15. Ja wybrałem kemping na morskiej. Co do leśnego Zakątka to załączylem zdjęcia które dostałem od właściciela kempingu po rozmowie telefonicznej. Pewnie dlaczego morska, po rozmowach i rozważaniach za i przeciw właśnie padło na morską, zaważyła chyba cena. Ale wszystko wyjdzie jak zajdziemy

post-3922-0-23941800-1469282149_thumb.jpeg

post-3922-0-06798900-1469282160_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przeliczniku różnica za 7 dni pobytu  miedzy morską a LZ wynosi 98 zł . 

 

trzeba obaczyć oba i dopiero wtedy zadecydować które. Te 100 zł to nie jest znowu jakaś kosmiczna kwota, żeby w zamian za to stać w kolejce do prysznica lub kąpać się w zimnej wodzie. Możesz inaczej zaoszczędzić stówkę, np parkując przy ulicy.  Ja tak zrobiłem tamtego lata bo mi się nie podobało 11,- za nocleg auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do ośrodka Przystanek Pogorzelica. w tamtym roku był nieczynny z powodu remonto a jak jest w chwili obecnej , pytam o istniejące na terenie tego ośrodka pole namiotowe.Będę wdzięczny za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

udało mi się poznać walory obu pól, oba fajne.[/quote

Możesz coś więcej za i przeciw :)

No pewnie. Oba są pięknie położone w sosnowym lesie i z dala od zgiełku. "Na Morskiej" leży już praktycznie poza Pogorzelicą, ale jeszcze w zasięgu sklepików i brukowanego dojścia do plaży (200 m). Jest ciepła woda, nie ma kolejek do WC, jest OK. Z kolei LZ leży jakieś 100m dalej drogą, tam już się droga miejska kończy na granicy lasu. Dla niektórych może to być prawdziwy raj jeśli chcą spokoju i ciszy. O cenach nie będę pisał, ogólnie 4 do 5 osób w przyczepie z przedsionkiem + auto + prąd nie powinno wyjść więcej niż 100,- ale o szczegóły to najlepiej pytać w recepcjach. Jeżeli chodzi o dojazd (od S3) to nie zalecam kierowania się na Niechorze bo jest dużo "hopek". Najlepiej pojechać drogą 102 kierunek Lędzin Kołobrzeg i zajechać do Pogorzelicy z kierunku jak od Trzebiatowa, skręcając w lewo w wiosce Konarzewo.   

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie do tych co byli bądź będą na morskiej-czy zrobili nowe łazienki i prysznice?,do tej pory toalety  były po dwie damskie i dwa męskie oraz dwójka wspólna.Wszystko w takim starym  baraku.Prysznice były trzy w blaszaku(bardzo mała przestrzeń,ubranie po kapieli to niezła gimnastyka.Będąc na zwiadach w Leśnym Zakątku szczerze przyznam,że ich prysznice wypadają o wiele lepiej).W zeszłym roku planowali (właściciele) dużą inwestycję ale czy coś z tego wyszło?

To pole namiotowe nie zmienia się od x lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie do tych co byli bądź będą na morskiej-czy zrobili nowe łazienki i prysznice?,do tej pory toalety  były po dwie damskie i dwa męskie oraz dwójka wspólna.Wszystko w takim starym  baraku.Prysznice były trzy w blaszaku(bardzo mała przestrzeń,ubranie po kapieli to niezła gimnastyka.Będąc na zwiadach w Leśnym Zakątku szczerze przyznam,że ich prysznice wypadają o wiele lepiej).W zeszłym roku planowali (właściciele) dużą inwestycję ale czy coś z tego wyszło?

To pole namiotowe nie zmienia się od x lat.

Odpowiem tak: kto nie szuka dziury w całym, ten da radę. 

Dziwi mnie tylko to, że w/g mnie stacjonowało tam w 2016 roku więcej osób z tego  forum, a jakoś od lipca tylko ja udzielam się żeby coś napisać. 

Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.