Skocz do zawartości

Mirek63

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem na Morskiej i na Wojska Polskiego warunki są nieporównywalne, a ceny zawsze można utargować :) Widzę, że tutaj chcielibyśmy jeździć najlepiej za 15 zł za 4 osobową rodzinkę, troche realiów moi drodzy :)

Realia są proste .Ludzie coraz więcej podróżują po świecie i zaczynają orientować się w cenach i standardach kempingów. Wiadomo,że każdy nad morzem chce szybko zarobić -muszą być tylko spełnione dwa warunki:pogoda i chętni.Osobiście za 4-osobową rodzinkę ( przyczepa ,samochód,przedsionek,prąd,łazienki,wc, pralnia ) + 1  poczęstunek w formie grilla i konkursy z nagrodami dla dzieci na Białej Mewie w Dźwirzynie na dwutygodniowym zlocie  w lipcu zapłacę z klimatycznym 55 zł za dobę i to jest dobra cena.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Widzę, że tutaj chcielibyśmy jeździć najlepiej za 15 zł za 4 osobową rodzinkę, troche realiów moi drodzy :) ...

nikt nie napisał ze che za 15 zł za płacić za całą rodzinę,

natomiast 15 zł / dobę  za prąd to jakieś kpiny...

 

a co do realiów to rozumiem ze "polskanadmorska" pazerność zmusza do ustawiania takich cen.

a potem się "dziwią" ze coraz więcej turystów liczy kase i wyjeżdża poza PL.

gdzie ceny podobne, woda cieplejsza i nie sra się do tojtojów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo na kempingu Biała Mewa byłam kilka razy u znajomych ,którzy przenieśli się tam z PGNiG i jest tam też fajnie :skromny: ale osobiście wolę Pogorzelicę ze względu na klimat i znajomych z którymi mogę się tam spotkać :] co do cen niestety nie ja je ustalałam choć też wolałabym inne, wiadomo, ale zawsze można rozmawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie napisał ze che za 15 zł za płacić za całą rodzinę,

natomiast 15 zł / dobę  za prąd to jakieś kpiny...

 

a co do realiów to rozumiem ze "polskanadmorska" pazerność zmusza do ustawiania takich cen.

a potem się "dziwią" ze coraz więcej turystów liczy kase i wyjeżdża poza PL.

gdzie ceny podobne, woda cieplejsza i nie sra się do tojtojów.

pozdrawiam

Masz rację Cicik-w Brennej na Kotarzu płacę za prąd 6 zł/dzień i jakoś właścicielowi się opłaca.Byłem ostatnio z żoną i córką 3 dni i zapłaciłem 102 zł-o czym tu gadać więcej.

Uważam ,że przede wszystkim cena napędza koniunkturę.Następnym elementem jest położenie danego kempingu,rozpoznawalność danej miejscowości,imprezy letnie jakie się tam odbywają itd.Jeżeli miejscowość jest na topie-to walą ceny z kosmosu ,a ludzie i tak tam jadą,np.Łeba,Krynica Morska .

Tutaj  mamy do czynienia z m.Pogorzelica,o której w sumie pierwszy raz usłyszałem w tym roku i nie podejrzewam ,by to było miasto seksu i biznesu.Realna cena przy mojej rodzinie 4 osobowej to kwota -50 do 60 zł za dobę z przedsionkiem .Do końca czerwca obok na Morskiej zapłacę 57 zł bez łaski ( o ile tam zawitam  ).

Spotkałem w tym roku w maju we Włoszech biznesmenów ,którzy zarabiają u nas nad morzem i troszkę w szoku byli,że za mobile home,w pełni wyposażony dla 6 osób ( 4 dorosłe +2 dzieci ) z ubezpieczeniem na 5 gwiazdkowym,dopasionym kempingu  Marina di Venezia płacimy 100 zł za dobę(cena w  maju oczywiście ).

W maju  dla porównania za zestaw  z prądem na 4 osoby ,w tym 3 dorosłe zapłaciłbym bez zniżki 120 zł( i to jest parcela z prądem,wodą ) :miga:  -  http://www.marinadivenezia.it/eng/

Proszę właścicielowi pokazać jak wygląda konkretny kemping.

O czym my rozmawiamy-na niektórych kempingach ceny walą z kosmosu.Trzeba małą łyżką jeść ale często i wtedy człowiek się nie zadławi,a siano jest .Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D o proszę, nie ma to jak siła negocjacji :D zaczyna brzmieć po ludzku :yes: a jak za dzieci? prysznice płatne? przedsionek za dopłatą? podpowiedz właścicielowi, by dał jednak cennik na stronie - jeśli ktoś ma pół Polski jechać na niepewną cenę, to może się zniechęcić - ja się w każdym razie zniechęcam jak nie ma cennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W Pogorzelicy czy w Niechorzu ta Morska ...

W Pogorzelicy na końcu w kierunku wschodnim. :skromny:

Dokładnie nawet na tym linku z google widać ten kemping i stojące przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(...) Mogę Ci polecic osrodek PGNiG . Lezy na samym końcu Pogorzelicy w lesie. Cisza , spokój, sanitariaty na średnim poziomie. Doba dla dwóch osób to koszt ok 70zł

Wiecej na http://www.ow-pogorzelica.ta.pl/

 

Czy mógłbym prosić o więcej szczegółów n/t tego PGNiG, bo ta.pl chyba go nie wyświetla, ich strony nie znalazłem i mam jedynie tel.

 

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maju dzwoniłem do centrali PGNIG w Zielonej Górze i uzyskałem informację, że ośrodek w tym roku będzie nieczynny. Pani nie chciała zdradzić przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maju dzwoniłem do centrali PGNIG w Zielonej Górze i uzyskałem informację, że ośrodek w tym roku będzie nieczynny. Pani nie chciała zdradzić przyczyny.

Dziękuję, swrx. To by tłumaczyło dlaczego nie odbierają telefonów.

Przy okazji - Przystanek Pogorzelica też w remoncie.

 

No to trzeba będzie pochodzić i popatrzeć na inne miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz na polu leśny zakątek w Pogorzelicy i ceny są 10 zł za osobę 10 zł za prąd i przyczepę.a od lipca po 3 dniach 5 % a po 20-10% czyli uwazam ze ok a z włascicielem mozna zawsze negocjowac

Andrzej przestań uprawiać marketing. Nasz znajomy ze śląska za czerwcowy weekend za dwie osoby i przyczepę zapłacił 170 zł!!! Gdzie twoje 10 zł za osobę 10 zł za prąd to ile było za przyczepę? chyba że właściciel ustala cenę w zależności ile osób jest na polu ( brak ludzi na polu -cena 10 zł za osobę ludzie na polu -to ceny szybują w górę. . Na  polu na morskiej na którym jestem  bez rabatu wychodzi taniej ( 2-osoby + namiot+ samochód + prąd = 48zł ten sam zestaw na polu leśny zakątek 54zł) to nawet po rabacie za pobyt powyżej 20-dni wychodzi około 49 zł. Tutaj też można negocjować ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich. Moje pytanie - ten nieczynny kemping PGNIG to kemping na ul.Morskiej? I jeszcze jedno proszę napisać czy kemping Leśny Zakątek jest po północnej czy południowej stronie ul Wojska Polskiego?


Sorki jeszcze jedno pytanko do wszystkich którzy bywali w Pogorzelicy- na fotkach ośrodka Przystanek Pogorzelica widziałem dość kamienistą plażę jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.