Skocz do zawartości

Mirek63

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam pytanko czy był ktoś na polu kempingowym które znajduje się przy tym ośrodku?

Jakie tam są warunki ?Nie potrzebujemy luksusów tylko żeby było czysto zwłaszcza łazienki i prysznice.

Pozdrawiamy Sylwia i Mirek :nono:

A jeszcze  jedno pytanko czy daleko jest do tzw centrum ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie napisałeś o jaki ośrodek chodzi :)

a jeśli chodzi o samą Pogorzelicę to nie ma tam tzw. centrum, to raczej długa zalesiona wioska, świetna dla rodzin z dziećmi i lubiących spokój, jeśli chcesz "pobalować" to raczej nie... choć połączona z Niechorzem, a tam już troszkę się wieczorem dzieje. Jak coś to pytaj bo to nasza okolica rodzinna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki myślałem że jeżeli napiszę w tytule postu to wystarczy Więc chodzi mi o ośrodek o nazwie,, Przystanek Pogorzelica''

Witam. Do Pogorzelicy jeżdze od 14 lat. Pole namiotowe lezy na tyłach starego osrodka wczasowego. Jest fajnie położone , blisko do morza, podłoże trawiaste tylko jeden mankament to toaleta w budynku wczasowym na II piętrze z czasów Edwarda Gierka. Byłem tam odwiedzić znajomych, którzy korzystaja ztego pola od dwóch sezonów. Mogę Ci polecic osrodek PGNiG . Lezy na samym końcu Pogorzelicy w lesie. Cisza , spokój, sanitariaty na średnim poziomie. Doba dla dwóch osób to koszt ok 70zł

Wiecej na http://www.ow-pogorzelica.ta.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

tak jak pisze Piotr, "Przystanek..." to raczej słaby wybór, choć naprawdę blisko do morza,

 

w Pogorzelicy jest jeszcze kilka kempingów, jadąc od Trzebiatowa i skręcając w prawo w Pogorzelicy, łącznie z PGNiG jest ich chyba ze 4, a skręcając w lewo jest Cora i PIK, na Corze w sumie spędziliśmy na wakacjach z 6 miesięcy, i go polecam, PIKa nie, ustawiają przyczepy przy samej siatce sąsiadującej ze ścieżką z plaży i to nam sie nie podobało

Dodatkowym atutem Cory jest to, że ma swoje przejście na plaże i teoretycznie nikt poza ludzmi z ośrodka nie powinien tamtędy łaźić, lae jest różnie;

toalety, natryski, zmywaki, oceniam średnio, co do miejsca na 6+,

 

gdyby nie pogoda, to zapewne tez bysmy tam w tym roku wylądowali, a tym razem czarnogóra...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki myślałem że jeżeli napiszę w tytule postu to wystarczy Więc chodzi mi o ośrodek o nazwie,, Przystanek Pogorzelica''

Myślałam, że to taki fikuśny temat posta, a nie nazwa pola  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pogorzelicy jest jeszcze  pole "Czahary"

 

http://www.czahary.pl/camping-pogorzelica.html

fakt, za kolejka w prawo, nawet niewiedziałem, że to juz Pogorzelica,

trochę tam spory kawałek do morza,ale za to pewnie spokojniej i ciszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi 

Zniechęciła nas ta łazienka PRL-owska

Wolimy mieć trochę dalej na plażę ale do domu wrócić bez rzadnego choróbska

A co do ceny 70 zł za dwóch to i dla nas trochę drogo .

Pozostaje pozazdrościć Czarnogóry..........

Edytowane przez Mirek63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi 

Zniechęciła nas ta łazienka PRL-owska

Wolimy mieć trochę dalej na plażę ale do domu wrócić bez rzadnego choróbska

A co do ceny 70 zł za dwóch to i dla nas trochę drogo .

Pozostaje pozazdrościć Czarnogóry..........

Cztery dorosłe osoby to 94zł....Baza jest droga (przyczepa, prąd itd.).......ale dla uroku tego miejsca, dwa tygodnie to nie tragedia w stosunku do ceny dojazdu. W moim przypadku z Rybnika sam Viatoll 142 zł , paliwo ok 70ltr itp..:))  Na Chorwacje opłaty za przejazd np. na Istrie to niecałe 30 Euro i do tego 10 dni ważne..To sie nazywa promocja wczasów w RP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak widzisz nasi własciciele działek nad morzem chcą zeby my  turysci  przez trzy m-ce wątpliwej pogody napchali im kabzę na resztę roku- Bez komentarza bo mnie krew zalewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

W czwartek wybieram się do Pogorzelicy na 4 dni.

Znalazłem tam dwa pola kempingowe. Może szanowne koleżanki i koledzy byli widzieli?

1)

http://polenamiotowe.eu.interiowo.pl/

2)

http://www.coracamping.pl/

 

Proszę o info które wybrać, sanitariaty, dostęp do wody itd...

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.