Skocz do zawartości

Kemping w Ciechocinku


RobiBona

Rekomendowane odpowiedzi

Da się. Nakręcasz końcówkę, podłączasz wążi już. Woda z tych kranów leci i jest dostępna cały czas :-)

 

 

Szczerze, to nie wiem czemu ten kemping ma tylko 3 gwiazdki w PFCC jak jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

Super info z tymi kranami

 

Nie wiem jak w PL ale w świecie te kolejne gwiazki gwiazdki (3+) przyznają chyba za to czy na terenie jest sklep/restauracja/animacje dla dzieci itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak. Kemping w Sopocie Przy plaży to syf z malarią, śmierdzi w ubikacjach, nikt niczego nie sprząta, parceli nie ma, podłączenie do prądu przez złodziejki i inne cuda, a o poborze wody to nikt nie słyszał. Ale są dwie gwiazdki bo mają sklep

i bar na terenie kempingu :-D

 

I weź tu bądź mądry :-)

 

A wracając do kempingu w Ciechocinku to godzina wyjazdu jest sprawą umowną i nikt nie robi przeszkód aby sobie wyjechać o której się chce :-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też polecam ten kemping. Zgodzę się z przedmówcami, że parcele dość wąskie, dorzucę jeszcze że zasięg WiFi kiepski. Ale - łazienki czyste, woda gorąca, fajna, duża świetlica z telewizorem i piłkarzykami, monitoring na terenie i miła obsługa. Generalnie - poziom europejski. Jako że od kilkunastu lat to nasz pierwszy kemping, który odwiedziliśmy w kraju (pomijając małe przy okazji spływów kajakowych) byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.

A w razie awarii polecam mechanika na ulicy Podole 70, który mimo niedzielnego południa poratował nas za symboliczne pieniądze w problemie z elektryką. Dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W najbliższy weekend tj. 4-6.12.15 odbędzie się małe spotkanko w Ciechocinku. Chęć uczestnictwa zgłosiło 13 kamperów. Do dyspozycji świetlica.

Jak ktoś chętny zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Ciechocinku :-) Od razu z ciekawości sprawdziłem i potwierdzam, że każda parcela ma swoją kanalizację i własny kran z wodą - trzeba mieć tylko swoją nasadkę taką ogrodową. Czyli jest dokładnie tak jak podejrzewałem i jak jest właśnie w Lipot.

 

A sam kemping to jak na polskie standardy wypas. Jest to najlepszy kemping w PL na jakim byłem. Standard jak na zachodnich kempingach.

 

Wrzucam kilka zdjęć kanalizacji i kranu z wodą. Kanalizacja jest w studzience z napisem Hydrant, natomiast kran z wodą jest w okrągłej małej studzience. 

Z fotek niewiele się dowiedziałem - słabe ślepia, lub mało szczegółowe ujęcie.

Jaką nasadkę do czystej wody trzeba mieć? Taką tzw. szybkozłączkę (na wcisk) czy nakręcaną (jaka średnica)?.

Jak długie muszą być przewody do wody i na szarówkę, by móc bez problemu podłączyć przyczepę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z fotek niewiele się dowiedziałem - słabe ślepia, lub mało szczegółowe ujęcie.

Jaką nasadkę do czystej wody trzeba mieć? Taką tzw. szybkozłączkę (na wcisk) czy nakręcaną (jaka średnica)?.

Jak długie muszą być przewody do wody i na szarówkę, by móc bez problemu podłączyć przyczepę

Końcówkę do wody wkręcaną, chyba standard 1 calowy.

 

Przewody długie nie muszą być. Woda i kanalizacja jest +- na środku każdej parceli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy weekend tj. 4-6.12.15 odbędzie się małe spotkanko w Ciechocinku. Chęć uczestnictwa zgłosiło 13 kamperów. Do dyspozycji świetlica.

Jak ktoś chętny zapraszam.

Przyjedziemy w co najmniej 3 załogi tj. Przemki 70,Cinas-y i Miski 2.

Stronka Camper Teamu od kilku dni nie działa,także jak możesz to nas dopisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gościnnie na :kawa:  również i My wpadniemy w odwiedziny, choć sobota już ma bardzo napięty terminarz.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Jacku, miło będzie się spotkać z Wami.. Tylko, czy Was wpuszczą bez cepki na teren ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie konkretnie gdzie ma być spotkanko nie wiem czy dam radę przyjechać na cały wypad bo to przecież Barbary ale może choć na chwilę uda mi się wpaść poznać brać było by to moje pierwsze spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie konkretnie gdzie ma być spotkanko nie wiem czy dam radę przyjechać na cały wypad bo to przecież Barbary ale może choć na chwilę uda mi się wpaść poznać brać było by to moje pierwsze spotkanie

Camping w Ciechocinku ul.Kolejowa 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanko ma być oczywiście na kempingu. Nie mogę nikogo dopisać na Camperteam, bo nie mogę tam wejść. Raz mi się udało, ale już nie było mowy, żeby coś napisać.

Super, że przyjedziecie. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista uczestników spotkania:

 

1. Ekosmaki 
2. JaWa 
3. Piotr1 
4. Bystrzaki 
5. jarko_66 
6. Janwil 
7. anolejn 
8. Kocio 
9.Wędrowiec 
10.Genas 
11.Tolo61 
12. Marek i Aga 
13. Przemek 70 
14. misiek2 
15. cinas 
16.Gajowi 
17.Lolki 
18.tomas67 Marzena&Tomek 
19. Andrzej 60 
20. Istvan 
21. grzegorzalex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. Jak wygląda sytuacja na kempingu? Chcę się wybrać w sierpniu. Proszę też o szczegóły przyłączy i odpływu wody, co mam dokładnie kupić aby się podpiąć? Czy każdy box ma swoje przyłącze elektryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.