Skocz do zawartości

Kemping w Ciechocinku


RobiBona

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie udało nam się wrócić po przygodach z Ciechocinka. Pojechaliśmy na weekend i ... trochę moich powtarzam moich spostrzeżeń.

1. Obsługa bardzo miła i uczynna.

2.Ceny ... każdy może na stronie sprawdzić i skomentować....

3. Camping:

boksy trochę wąskie

post-5536-0-30989500-1377623900_thumb.jpg

punkt mycia naczyń

post-5536-0-60670600-1377624015_thumb.jpg

post-5536-0-64238300-1377624058_thumb.jpg

mogłoby być więcej ...

zrzut wc chemicznego

post-5536-0-22111800-1377624161_thumb.jpg

zrzut szarej wody ... brak

toalety szt 2 + pisuar szt. 1

post-5536-0-90624200-1377624247_thumb.jpg

natryski szt 3

post-5536-0-10660200-1377624320_thumb.jpg

Generalnie czysto .

Jeszcze kilka fotek z pola:

post-5536-0-81899000-1377624499_thumb.jpg

post-5536-0-18171600-1377624570_thumb.jpg

post-5536-0-65335500-1377624595_thumb.jpg

post-5536-0-06216700-1377624666_thumb.jpg

I plac zabaw dla dzieci

post-5536-0-75013500-1377624766_thumb.jpg.

To tyle jeżeli chodzi o kemping.

Pan kierownik kempingu już mniej uczynny i pomocny.

Miałem awarię auta. Tu wielkie ukłony i podziękowania dla Californi Jacka bo poruszył niebo i ziemię żeby pomóc.

Jacku jestem Twoim wielkim dłużnikiem !!!

Rozmawiałem z panem kierownikiem i pytałem czy gdzieś w kącie mogę zostawić budę , bo auto musiało wrócić na lawecie. Pan zaproponował najpierw 40 pln za dobę za przetrzymanie, później zszedł do 20 pln. A pan wiceburmistrz w rozmowie telefonicznej stwierdził, że w takim przypadku ( a jest to sytuacja awaryjna a nie moje widzimisie) budkę można przetrzymać darmo. W sumie budka wylądowała na podwórku gdzie California czasami zostawia swoją.

Komentować nie będę, niech każdy sam oceni.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

RobiBona.

 

 

Witam,to znowu Ja.

.

RobiBona ,ładnie piszesz, dziękujesz a po pomocy którą uzyskałeś po ruszeniu Nieba i Ziemi pozbyliśmy sie bardzo uczynnego forumowicza z listy S.O.S .Nie wszyscy o tym wiedzą ,ale to sie należy bo pozostał tylko wstyd przed   sąsiadem że cię do nich skierował i prosił o pomoc.Wypadało by sie wytłumaczyć,i dokończyc co było na pczątku mówione.Góra forum wie o temacie i raczej to wstyd ze tak się stało ,ale myśle że się wyjaśni sprawa i bedzie Ok.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Byliśmy w ostatni weekend z dzieciakami na tym kempingu.

 

Ogólnie kemping bardzo ładny, całoroczny, ogrzewane łazienki itp. Tłumu nie było (poza nami jeszcze dwa kampery) woda ciepła pod dostatkiem w cenie, Wifi działa, obsługa kempingu miła i chętna do udzielania wszelkich informacji. Elastyczne godziny wjazdu i wyjazdu. Małe parcele ale da się przeżyć.

 

Doprecyzować należy natomiast zapis ze strony (w cenę wliczone jest...):

"- korzystanie z podłączenia do sieci wodnokanalizacyjnej,"

 

Otóż czegoś takiego nie ma. Jest kilka kranów z wodą (3-4) na cały kemping. Kanalizacji na parcelach nie ma w ogóle.

Oczywiście my podłączyliśmy się do jednego z kranów bo i tak nikogo prawie poza nami nie było ale uważam zacytowany zapis ze strony za mylący.

 

Poza tym miód mailna, mam nadzieję że się dzieci nie pochorują bo pogoda była pod psem.

 

Na pewno tam jeszcze wrócimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzować należy natomiast zapis ze strony (w cenę wliczone jest...):

"- korzystanie z podłączenia do sieci wodnokanalizacyjnej,"

 

Otóż czegoś takiego nie ma. Jest kilka kranów z wodą (3-4) na cały kemping. Kanalizacji na parcelach nie ma w ogóle.

 

Witam, i tu kolego się mylisz trzeba było obsługę poprosić o otwarcie kanalizacji bo takowa jest na całym polu  tyle że większość nie używa takiego dobrodziejstwa, bo po prostu nie mają takiej możliwości ( standard to zbiornik w bakiście lub pod siedzeniem i zbiornik na szarą wodę pod przyczepką).

Jeśli się pytałeś a ci powiedzieli że nie ma to zapomnieli o tym co mają  :] .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem i powiedzieli ze nie ma, zresztą jak patrzyłem po tych włazach za parcelach to moim zdaniem rzeczywiście nie ma chyba że co innego rozumiemy pod słowem kanalizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w ostatni weekend z dzieciakami na tym kempingu.

 

Ogólnie kemping bardzo ładny, całoroczny, ogrzewane łazienki itp. Tłumu nie było (poza nami jeszcze dwa kampery) woda ciepła pod dostatkiem w cenie, Wifi działa, obsługa kempingu miła i chętna do udzielania wszelkich informacji. Elastyczne godziny wjazdu i wyjazdu. Małe parcele ale da się przeżyć.

 

Doprecyzować należy natomiast zapis ze strony (w cenę wliczone jest...):

"- korzystanie z podłączenia do sieci wodnokanalizacyjnej,"

 

Otóż czegoś takiego nie ma. Jest kilka kranów z wodą (3-4) na cały kemping. Kanalizacji na parcelach nie ma w ogóle.

Oczywiście my podłączyliśmy się do jednego z kranów bo i tak nikogo prawie poza nami nie było ale uważam zacytowany zapis ze strony za mylący.

 

Poza tym miód mailna, mam nadzieję że się dzieci nie pochorują bo pogoda była pod psem.

 

Na pewno tam jeszcze wrócimy

Po wizycie w ten weekand podzielam opinie kolegi w całej rozciąglości, łącznie z pogodą, która była do :pupa: .

Co do odprowanienia ścieków to są studzienki na parcelach, ale takie żeliwne zamykane, pancerne, chyba troche przerost formy nad treścią jak dla mnie, można to było zrobić w trochę delikatniejszy tzn. tańszy sposób. Ale to inwestycja miasta więc kto bogatemu zabroni.

Na duży + świetlica z kanapami i plazmą, na dole jadalnia z kuchnią wszystko ogrzewane, toalety na każdym piętrze, pralnia, deska do prasowania z żelazkiem. Budynek toalet szyściutki, co prawda ceratki pod przysznicami, ale wszystko nowiutkie i pachnące. No i na koniec cena 65zł za 2+2 od soboty 10.00 do niedzieli 18.45 - super. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odprowanienia ścieków to są studzienki na parcelach, ale takie żeliwne zamykane, pancerne, chyba troche przerost formy nad treścią jak dla mnie, można to było zrobić w trochę delikatniejszy tzn. tańszy sposób. Ale to inwestycja miasta więc kto bogatemu zabroni.

Tylko te studzienki nie są odpływami kanalizacyjnymi, tam jest wyprowadzona woda (tylko nie podłączone krany). Można te studzienki bez problemu otworzyć palcem tylko że nie mają odpływu...

Pogoda ostatnio nie rozpieszcza. Jak my byliśmy to tak wiało że myślałem że nam przedsionek odfrunie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet stołu i krzeseł nie wyjąłem a co dopiero przedsionek..

A no widzisz w studzienkach nie grzebałem.

Szkoda, że musieliście wczoraj wyjechać, wieczorkiem i dzisiaj pogoda była fajna. Co do studzienek rozmawiałem wczoraj z panią z recepcji i mówiła, że istnieje możliwość podłączenia wody oraz odpływu ale nie sprawiała wrażenia pewnej co mówi. Co do opłaty to my płaciliśmy 55zł nie policzyli nam za dzieciaki. Edytowane przez Norbert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Ciechocinku :-) Od razu z ciekawości sprawdziłem i potwierdzam, że każda parcela ma swoją kanalizację i własny kran z wodą - trzeba mieć tylko swoją nasadkę taką ogrodową. Czyli jest dokładnie tak jak podejrzewałem i jak jest właśnie w Lipot.

A sam kemping to jak na polskie standardy wypas. Jest to najlepszy kemping w PL na jakim byłem. Standard jak na zachodnich kempingach.

 

Wrzucam kilka zdjęć kanalizacji i kranu z wodą. Kanalizacja jest w studzience z napisem Hydrant, natomiast kran z wodą jest w okrągłej małej studzience. 

post-19021-0-47121100-1442601656_thumb.jpg

post-19021-0-22895000-1442601740_thumb.jpg

post-19021-0-16246300-1442601803_thumb.jpg

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Ciechocinku :-) Od razu z ciekawości sprawdziłem i potwierdzam, że każda parcela ma swoją kanalizację i własny kran z wodą - trzeba mieć tylko swoją nasadkę taką ogrodową. Czyli jest dokładnie tak jak podejrzewałem i jak jest właśnie w Lipot.

 

A sam kemping to jak na polskie standardy wypas. Jest to najlepszy kemping w PL na jakim byłem. Standard jak na zachodnich kempingach.

 

Wrzucam kilka zdjęć kanalizacji i kranu z wodą. Kanalizacja jest w studzience z napisem Hydrant, natomiast kran z wodą jest w okrągłej małej studzience. 

Witam, choć jestem miejscowy ( ale strasznie zaganiany) to wreszcie naocznie ktoś potwierdził me słowa , w sprawie tych przyłączy . Kemping ma wszelkie standardy tyle że nie było wymagających klientów to tez obsługa zapomniała o tych wygodach  :] .

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Nakręcasz końcówkę, podłączasz wążi już. Woda z tych kranów leci i jest dostępna cały czas :-)

 

 

Szczerze, to nie wiem czemu ten kemping ma tylko 3 gwiazdki w PFCC jak jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.