Skocz do zawartości
RobiBona

Kemping w Ciechocinku

Rekomendowane odpowiedzi

RobiBona

Witam

Czy ktoś z braci kujawsko-pomorskiej nawiedził ten kemping bo mamy zamiar się tam przy okazji wędrówek po kraju zatrzymać?? 

http://www.hotelinfo24.pl/news,11045,2,Z_poczatkiem_maja_ruszyl_nowoczesny_kemping_w_Ciechocinku.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RobiBona

Halo Brać ??? Ktoś może sprawdzić ten kemping ??????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

Jakieś opisy znajdziesz na pokrewnych forach, nie pamiętam już na którym i co było, ale w każdym razie znajdziesz jakieś informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pabloo

Witam

Pewnie mi nie uwierzycie ale miałem wcześniej napisać "Otwarcie z pompą, orkiestrą a teraz pewnie zamknęli, jak w koglu-moglu "jest łazienka? pewnie że jest, ło.....pani patrzy".

Ale myślę sobie - a co ja będę "czarnowidział".

Niewiele się pomyliłem.... :lol:  :lol:  :lol:

Szkoda, że sezon trwa od 1 lipca do 31 sierpnia....A teraz poczarnowidzę - skoro tylko 2 miesiące to pewnie ktoś dojdzie do wniosku, że nie warto i przerobi np. na bazar.....

Pozdrawiam

Edytowane przez pabloo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

Szkoda, że sezon trwa od 1 lipca do 31 sierpnia.....

pewnie tak, natomiast sezon karawaningowy to już od kwietnia do października można , a co niektórzy to i w marcu przy -20 potrafią :]

to ludzie otwierają pole i tego nie wiedzą...? :hmm:   he he

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Witam, dziś uzyskałem oficjalne informacje o możliwości biwakowania na cempingu w Ciechocinku na chwilę obecną podaję oficjalny cennik pobytu , regulamin, oraz opłatę klimatyczną na sezon 2013. W razie jakich ktokolwiek pytań mam nadzieję że będę mógł ich udzielić. Obecnym oficjalnym gospodarzem tego miejsca jest OSiR Ciechocinek trochę potrwa za nim włodarze się ogarną z funkcjonalnością tego miejsca.

Pozdrawiam serdecznie.

ps. przykro Mi jest za wszystkie niedogodności w czasie waszego pobytu na Campingu w Ciechocinku.

Camping Ciechocinek.pdf

Edytowane przez California

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

Fajny ten kemping :ok:

Może kiedyś będzie mi po drodze :niewiem: Tym bardziej, że nigdy nie byłem w Ciechocinku :)

Odnośnie regulaminu -

pkt. 15.2 - nie będzie gotowania zupki na gazie w przyczepie - nie wolno :nono:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aron

ceny wyższe niż nad morzem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Witam, jak widać włodarze nie za bardzo wiedzą co robią :pad:  a projektanci, jak zwykle dali popis fantazji i dali :pupa: . Tak to jest jak ludzie biorą się za coś o czym nie mają pojęcia.

Lecz proszę się nie zrażać i dać szanse im się poprawić by to miejsce było przyjazne karawaningowi .

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RobiBona

Dzięki California około 24 sierpnia tam będziemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tymar

Jacku, nie bierz tak wszystkiego do siebie, Ty tylko mieszkasz niedaleko, nie odpowiadasz za te male niedogodności. :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Witam, choć po woli to camping w Ciechocinku zaczyna nabierać mocy urzędowej i myślę że na następny sezon będzie już git  post-1979-0-56545600-1374338329_thumb.jpg

jak już wcześniej pisałem dajmy im szanse.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
California

Witam, spieszę poinformować iż Camping w Ciechocinku otrzymał swój numerek i jest to (17) i zarejestrowany przez PFCC , z kategorią gwiazdek w ilości szt. ***    http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=17    u schyłku sezonu obiekt zaczyna nabierać rozpędu i na następny będzie gotowy ze wszystkimi potrzebnymi informacjami w mediach i na mapach PFCC.

Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego Kołobrzegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes

Byłem na tym kempingu w czasie swoje urlopu i powiem szczerze, że był to najładniejszy kemping, który zaliczyłem w tym roku. Czysto, spokojnie, bardzo miła i pomocna obsługa. Spędziliśmy tam tylko jedną noc, bo w Ciechocinku nie bardzo jest co robić dłużej ale bardzo nam się podobało. Cena faktycznie dość wysoka ale jako tranzytowy kemping da się przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi