Skocz do zawartości

Przestroga dla poszukujących przyczepki


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moi drodzy jestem na etapie poszukiwań przyczepy i dzisiaj odwiedziłem jeden z komisów w Rybniku. Dzień wcześniej na Allegro znalazłem trzy przyczepki w dobrej cenie i dość młode. Z racji tego że mieszkam dość blisko Rybnika po pracy zabrałem rodzinke na oględziny przyczep. I co zastałem?

Panowie TRAGEDIA. :ok: Właściciel wogóle nie zainteresowany klientem. Przyczepy sprowadzone z Szwajcarii prawdopodobnie po powodzi a jedna z nich po gradobiciu (piłeczek do golfa) :ok:

1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T393984

przyczepa po wypadku!!! dostała w lewy tył, wyraźne ślady po uderzeniu, liczne zacieki, a doły mebli rozpęczniałe i popękane, smród stechlizną

2. http://elizar.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T393982

przyczepa zewnętrznie bardzo fajna, natomiast zakaz wstępu do środka, dopiero w środe do obejrzenia??? Udalo mi sie wsadzić głowę przez otwarte okno do WC a tu??? wilgoć, która maluje pleśń od podłogi w górę. Poprostu po solidnym zalaniu (powodzi)

Ostrzegam wszystkich którzy może mają zamiar jechac i zobaczyć te cuda, naprawdę nie warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ogolnie jest temat do rozszerzenia, takie ostrzeganie moze zaoszczedzic duzo czasu i nerwow poszukujacym. Na forum busow (dostawczakow) zalozylismy podobny i jak ktos widzial auto przekrecone to opisuje i to bardzo pomaga. Z przyczepami sami wiecie 80% sprowadzanych to szrot i sprzet do remontu, wiec piszcie kochani, piszcie.... Kiedys kupowalem pierwsza przyczepe dla rodzicow...z calego placu ok 30 sztuk , jedna byla wyremontowana profesjonalnie i gotowa do jazdy, a o zyrandole i kolo zapasowe i tak musialem sie klucic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, byliśmy w Rybniku półtora tygodnia temu. Mieliśmy przyjemność (wątpliwą) wejść do Fendta. No cóż - przyczepa piękna, tyle że zalana była mniej więcej do wysokość 1 m od podłogi, a woda musiała w niej stać dłuuugo, bo wszędzie pleśń. Jako ciekawostkę powiem, że sprzedający w celu osuszenia przyczepy pod siedzeniami zrobił dziury w rurach rozprowadzających ciepłe powietrze... :ok:

Na szczęście nie nastawialiśmy się, że będzie dobrze, ogłoszenie bez zdjęć wnętrza przyczepy potraktowaliśmy jako podejrzane, w końcu z Krakowa do Rybnika nie jest tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostke powiem, ze sprzedajacy w celu osuszenia przyczepy pod siedzeniami zrobil dziury w rurach rozprowadzajacych cieple powietrze... :ok:

A ja Tobie jako ciekawostke dodam, ze takie otwory w rurach nawiewu sa robione przez producenta, wlasnie pod siedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę powiem, że sprzedający w celu osuszenia przyczepy pod siedzeniami zrobił dziury w rurach rozprowadzających ciepłe powietrze... :ok:

A ja Tobie jako ciekawostkę dodam, że takie otwory w rurach nawiewu są robione przez producenta, właśnie pod siedzeniami.

 

Te napewno nie były robione przez producenta, to była destrukcja, a nie otwory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przykleić ? :ok: (halo ... Moderatorzy, Piotrek, Tomii)

 

Proszę o spokój :ok:. Dopiero co z wakacji wróciłem :ok:

 

Jest nowy podwieszony wątek. Tam można takie info zostawiać. Mam nadzieje że się to sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.