Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:)ja już polubiłem relacje i wpisy Ired'a ;) na początku myślałem, że to jakiś internetowy bot ;)

@witus napisał:

ja już polubiłem relacje i wpisy Ired'a < no i po co to ?

 

Nie chcem ale muszem.

Logistyka=trasa oraz zdjęcia < zapraszam do klikania, ~90 zdjęć

Krótko, zwięźle  dla kogoś kto szuka konkretów.

Bez pustosłowia, przecież wiadomo że: piłka jest okrągła, w ulu są pszczoły a w studni woda.

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus napisał:

ja już polubiłem relacje i wpisy Ired'a < no i po co to ?

 

 

 

Ired, czy ty masz poczucie humoru??

 

I jakiś dystans do siebie ??

 

Przecież Witus nie napisał nic złośliwego .. skoro chcesz być kontrowersyjny i się wyróżniać - bądź taki ale toleruj też innych. Ja też się już przyzwyczaiłem do Twoich wpisów i do tego, ze masz coś do powiedzenia w każdym temacie, dlatego uśmiałem się jak napisałeś że gdzieś nie byłeś :) I odebrałem to jako Twój dowcip. Prosty i oszczędny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nie napisal o sobie uzytkownik rozpoczynajacy temat - nawet nie wiadomo skad rusza, a co tu mowic o tym, czy wogole jedzie. Plan fajny, kierunek podobny, tylko to milczenie - w tym przypadku, to chyba nie zloto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zbyt wylewny jest autor postu. Podał maila i może umawiają się poza Forum....  :hmm:

 

Poza tym najpierw napisał, ze zna stado fajnych i tanich kempingów a jak ktoś zadał pytanie jakie to kampy to sie okazało, że to tylko jeden ....   :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zbyt wylewny jest autor postu. Podał maila i może umawiają się poza Forum....  :hmm:

 

Poza tym najpierw napisał, ze zna stado fajnych i tanich kempingów a jak ktoś zadał pytanie jakie to kampy to sie okazało, że to tylko jeden ....   :]  :]

Za to ty jesteś wylewny i nudny nie do zniesienia w codziennym brykaniu po forum. Kto tego nie widzi ślepy jest.

Siedzisz od świtu do nocy i ryjesz nosem po ekranie komputera. Rano wstajesz i wszystko wiesz jak być powinno.

Masz nieuzasadnioną pretensję do autora wątku, chcesz pouczać jak kapral "kota" w wojsku .

Merytorycznie niczego nie wnosisz na forum, jesteś typowym pytkiem od zadawania banalnych pytań.

Jest to przykład jak powiedzieć dużo w każdym poście żeby nic nie powiedzieć. To jest cała twoja filozofia.

Twoje wykształcenie nie idzie w parze z kulturą obcowania, masz braki w wykształceniu podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty jesteś wylewny i nudny nie do zniesienia w codziennym brykaniu po forum. Kto tego nie widzi ślepy jest.

Siedzisz od świtu do nocy i ryjesz nosem po ekranie komputera. Rano wstajesz i wszystko wiesz jak być powinno.

Masz nieuzasadnioną pretensję do autora wątku, chcesz pouczać jak kapral "kota" w wojsku .

Merytorycznie niczego nie wnosisz na forum, jesteś typowym pytkiem od zadawania banalnych pytań.

Jest to przykład jak powiedzieć dużo w każdym poście żeby nic nie powiedzieć. To jest cała twoja filozofia.

Twoje wykształcenie nie idzie w parze z kulturą obcowania, masz braki w wykształceniu podstawowym.

 

 

Właśnie, za chwilę będzie celna riposta :] , i poszły konie po betonie....

 

Rozczaruję Was. Odpuszczę i nie bede się wdawał w bezsensowne utarczki i nabijał sobie postów.  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się na do Chorwacji ok.5 lipca 2013 na 3 tygodnie w okolice Peliesac(półwysep), Molunat, pożniej Czarnogóra. Byliśmy tam w tamtym roku i znamy super kampingi w dobrej cenie. Jest atmosfera, czystość, spokój, i wszystko do wypoczynku. Jesteśmy z Krakowa, jedziemy z dziećmi : dziewczynka 8 lat, 6 lat,4 lata,6 miesiecy. Jedziemy T4 i przyczepką.

Jeżeli ktoś wyjeżdża w tym czasie to chętnie byśmy się poznali i podróżowali razem. Oczywiście jesteśmy otwarci na propozycje innych ładnych miejsc.

Pozdrawiamy.

Agnieszka i Janusz

Witam tez wybieramy się do Chorwacji początkiem lipca z dwójka dzieci 8 i 4 lata

I rownież jesteśmy z okolic Krakowa .

Razem było by raźniej.

Edytowane przez Bathon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camp Oliva, więcej nie znam. Natomiast chcemy całe wybrzeże Czarnogóry przejechać.Oczywiście na luzie...

 

Bardzo ciekawe. Pierwotnie myśleliśmy o Czarnogórze, Albanii i Grecji,ale zrezygnowaliśmy bo nie chcemy w jeden zestaw. A o Albani różnie mówią. Na południu Cro świetny jest kemp nad zatoką Molunat(jedyny tam). Mój mail : janowala@gmail.com. Skąd jesteście?

Jesteśmy z okolic Wodzisławia Śląskiego.Jedziemy przez Cieszyn Żylinę na Bratysławę. Węgry chcielibyśmy przejechać autostradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy z okolic Wodzisławia Śląskiego.Jedziemy przez Cieszyn Żylinę na Bratysławę. Węgry chcielibyśmy przejechać autostradą.

 

My chcemy wrocic w piekne miejsca na poludniu Chorwacji- Duba Peliesacka,Molunat,Interior,a pozniej Czarnogora-Kotor,okolice Budvy, Ulyj i parki narodowe. A pozniej moze się wypuscimy na Albanie. Nocujemy na 3 znanych nam kempach,na dziko i bedziemy odkrywac nowe miejsca. Raczej się nie napalamy na nic co wymaga sily,podazamy za intuicjom i zadza przygod. Duzo wypoczywamy. I plywamy. Moze w tym roku pozyczymy motorowke aby zwiedzic wyspy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.