Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Rabaty dla członków naszego forum udzielane na kempingach [scalony]

rabaty rabaty forumowe na kempingach rabaty dla członków forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:TE King 380T (emeryt)
  • Holownik:VW Sharan ADY 2.0 B+LPG

Napisano 30 maj 2013 - 00:49

1/ Nowe informacje o obiektach udzielających rabatów dla członków forum - prosiłbym takie informacje jako posty w tym wątku
z zachowaniem schematu:

-  nazwa obiektu,  województwo, miejscowość i kontakt z obiektem,  wysokość udzielanego rabatu, link do forumowego katalogu kempingów

-  wymagania obiektu dla udzielenia rabatu czyli oznakowanie pojazdu  naklejką forum, podanie w recepcji  hasła: "forum-karawaning.pl" ,  inne wymagania.

2/ Prośba również o powstrzymanie się od komentowania / oceniania obiektów w tym wątków a opinie takie są jak najbardziej pożądane w forumowym katalogu kempingów przy każdym z obiektów.

Jeżeli ktoś z Koleżanek i Kolegów chciałby mi pomóc podrzucając info o dotychczasowym poście którego jeszcze nie znalazłem będzie mi bardzo miło, a razem zrobimy to sprawniej i szybciej :-) prośba o link do postu informującego o rabatach lub post w tym wątku z zachowaniem schematu informacji j/w.

Statusu [ w trakcie aktualizacji ] proszę nie traktować jako brak zaufania.    W celu rzetelnego uporządkowania i zaktualizowania danych o rabatach przyjąłem jednakową metodę aktualizacji dla wszystkich informacji o rabatach - aktualizuję informacje  poprzez kontakt z właścicielem lub zarządcą obiektu, lub poprzez wpis właściciela lub zarządcy obiektu w tym wątku. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Dolnośląskie

1. Camping "Pod Lasem" - Bolków                              katalog kempingów
    rabat: 20%         wymagania: flaga forum
    [ost. aktualizacja 11-05-2014]

2. Camping "Camp 66" - Ściegny koło Karpacza                             
    rabat: 10%         wymagania:  naklejka forum + zgłoszenie w recepcji  
    poza sezonem tj od 15.10 do 30.04.2016 rabat 20% 
    [ost. aktualizacja:  20 sierpień 2016] 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Podkarpackie

1. Kemping OW "Diabla Góra" - Tyrawa Solna (powiat Sanok)               katalog kempingów
    rabat: 2014 - 10%          wymagania: nie określone
    post info + www obiektu ]            [ 02-05-2014 - dane na podst. strony www obiektu ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Pomorskie

1. Gościniec Gołuń  -  Gołuń    (powiat Kościerzyna)                                 katalog kempingów
    Leśne pola namiotowe n/j Gołuń  - Gołuń                                            katalog kempingów

rabat: 2014 - 10%          wymagania: 2014 - naklejka forum, zgłoszenie w recepcji
    [ ostatnia aktualizacja 25-06-2014]

2. Camping Tamowa - Zawory (powiat Kartuzy)                        katalog kempingów: brak wpisu
    rabat: 5%          wymagania: właściciel nie określił  
    [ post-info ]               [ ost. aktualizacja 10-05-2014 ]

3. Baza Pod Lasem - Smołdzino (powiat Słupsk)
    rabat:
    trzecia noc gratis         wymagania: naklejka forumowa
    [ ostatnia aktualizacja 20-03-2016]

PL - Śląskie

1. Gosław Sport Center - Wodzisław Śląski                                      katalog kempingów: brak wpisu
    rabat: 50% na wejścia jednorazowe: strefa saun, siłownia + strefa cardio, fitness, zumba, joga, pilates     wymagania: podanie hasła "forum-karawaning.pl"
    [ ost. aktualizacja 20-06-2014]

PL - Wielkopolskie

1. Camping "Nad Lipnem" nr 29       Stęszew k/ Poznania                              katalog kempingów
    rabat: 20%      wymagania: naklejka forum + zgłoszenie w recepcji    - rabat nie łączy się z innymi rabatami/promocjami
    w 2013 roku w miesiącach Maj / Czerwiec oraz Wrzesień i Październik stały rabat na Caravaning w wysokości -50% !
    [ ost. aktualizacja 11-05-2014]

PL - Warmińsko-Mazurskie

1. Camping Echo - Rydzewo                   katalog kempingów
    rabat: 5% - w okresie 01.05-30.06 oraz od 20.08 do 30.09         wymagania: naklejka forum 
    Dodatkowa propozycja Właścicielki: Za przyjazd zorganizowanej grupy przyczep, lub kamperów powyżej pięciu jednego dnia 15% zniżki, powyżej 10 camperów lub przyczep 20%zniżki za pobyt - wymagane uzgodnienie telefoniczne
     [ ost. akt. 25-05-2014 ]

2. Biwak Pod Sosnami - Okartowo-Tartak (jez. Śniardwy)

rabat 10% od czerwca do końca sierpnia. - Wymagania: naklejka forum

rabat 20% maj (nd. majówki) i wrzesień.  - Wymagania: naklejka forum

[ ost. akt. 15-07-2015 ]

PL - Zachodniopomorskie

1. Pole namiotowo kempingowe "Pod brzozami" - Ustronie Morskie             katalog kempingów
    rabat: 10%          wymagania: naklejka forum + podanie hasła "forum-karawaning.pl" oraz podanie nick'a forumowicza
    [ ost. aktualizacja 13-05-2014]

2. Camping "Amberia" - Dąbki                       katalog kempingów

rabat: 10 - 20% w zależności od długości pobytu            wymagania: podanie hasła "forum-karawaning.pl"

[ info o rozmowie z Właścicielką od Kol. BogdanKraków ]        [ zapytanie wysłane ]

SK - Žilinský kraj

1. Camping Belá - Nižné Kamence       katalog kempingów: brak wpisu (GPS 49°14´52.20´´,  18°59´19.05´´)
    rabat: 10%          wymagania:  naklejka forum na przyczepie lub samochodzie
    [ ost. aktualizacja 11-05-2014]

Użytkownik Miodzio edytował ten post 22 luty 2017 - 20:19

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe
stopka_h40px.png   Pozdrowienia z Krakowa - smok_wawelski

.

#2 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice

Napisano 31 maj 2013 - 02:18

obiekt:   Gościniec Gołuń i Leśne pola namiotowe n/j Gołuń i Strupino

miejscowość:    Gołuń (pow. Koscierzyna),

kontakt:   gosciniec@golun.com.pl

rabat:    10% - rabat nie jest łączony z innymi promocjami/rabatami, rabat nie obejmuje opłaty za przyłącze 230V

wymagania:    naklejka forum na przyczepie lub kamperze + zgłoszenie przy przyjeździe w recepcji hasła "forum-karawaning.pl" i nick'a forumowicza

katalog kempingów:    http://www.karawanin...niec-gołuń.aspx

Podaję informację na prośbę moich przyjaciół - właścicieli obiektu.

Użytkownik smok_wawelski edytował ten post 31 maj 2013 - 16:07

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

.

#3 goslaw_wodzislaw

goslaw_wodzislaw

Nowy

• Konto firmowe
  • 7 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 31 maj 2013 - 07:08

Obiekt: Gosław Sport Center

Miejscowość: Wodzisław Śląski

kontakt: recepcja@goslawsportcenter.pl

www.goslawsportcenter.pl

Dla każdego forumowicza przygotowaliśmy 50% zniżkę na wejścia jednorazowe:

- strefa saun 20 zł ---> 10 zł

- siłownia + strefa cardio 20 zł ---> 10 zł

- fitness, zumba, joga, pilates 20 zł ---> 10 zł

pozdrawiam

#4 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice

Napisano 31 maj 2013 - 15:43

Z Campingu Pod Lasem w Bolkowie otrzymałem meila szerszą propozycją niż tylko rabat i pozdrowieniami dla forum - zamieszczam treść otrzymanego meila poniżej.

Witam serdecznie.
Tak jak w roku ubiegłym udzielam zrzeszonym po pokazaniu znaku rozpoznawczego,czyli flagi rabatu 20%.
Jeżeli będą jakieś pomysły na pobyt na naszym kempingu to proszę mailować a my ze swojej strony postaramy się jakieś atrakcje zapewnić,czy też przy większej grupie mały poczęstunek.
Jesteśmy otwarci na sugestie.
Pozdrawiam
Robert Bzowy
Camping Pod Lasem

Użytkownik smok_wawelski edytował ten post 31 maj 2013 - 16:46

.

#5 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice

Napisano 31 maj 2013 - 16:33

Otrzymałem również meila z informacją i pozdrowieniami od naszych Południowych Sąsiadów

Dobrý deň
Rabat jest 10%
Prosim o označenie auta alebo privesu vašim logom je to aj vaša reklama.
Tešim sa na spolupracu.
Matejov
S pozdravom,
Camping Belá - Nižné Kamence

web: www.campingbela.eu
mail: camp@bela.sk
tel: 00421 41 5695 135
mobil: 00421 905 742 514

===========================================================================================

Drogą forumowo-wewnętrzną :-)  potwierdził mi aktualizację zapraszając forumowiczów Kol. Kuba  Pod-brzozami

============================================================================================

Telefonicznie aktualizację  potwierdził mi również oraz przekazał pozdrowienia dla naszego forum Kol. Adrian obecnie zarządzający Kempingiem Sielanka nad Pilicą - w Warce.

Kol. Adrian w najbliższym czasie ma zamiar dołączyć do naszego forum i liczy na nasze konstruktywne sugestie na temat obiektu, którym zarządza.

===============================================================================================

Użytkownik smok_wawelski edytował ten post 31 maj 2013 - 16:42

.

#6 Bluesmen

Bluesmen

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1656 postów
  • SkądŻagań
  • Model:Hobby 460

Napisano 02 czerwiec 2013 - 21:40

Smoku Sława znajduje się na terenie woj. Lubuskiego. 

W życiu piękne są tylko chwile.

#7 Pierzasty

Pierzasty

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2467 postów
  • SkądOstrówek/ k Wołomina
  • Model:Adria 461 UB
  • Holownik:Mitasubiszi Grandis

Napisano 03 czerwiec 2013 - 05:59

http://forum.karawan...ho/#entry230368

Tu w poście 7 jest wzmianka o rabatach, ale szczerze to nie wiem, bo będąc tam w zeszłym roku właścicielka na moją propozycję o zniżkach coś mlaskała, że nie bardzo...no może po za sezonem...ale była obłożona. Trzeba by to zweryfikować i ustalić konkrety.

#8 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice

Napisano 03 czerwiec 2013 - 20:01

Smoku Sława znajduje się na terenie woj. Lubuskiego. 

Bardzo przepraszam za pomyłkę, dziękuję za zwrócenie uwagi - oczywiście masz rację , jeszcze raz sorry, poprawione - nie wiem co mnie zaćmiło.

http://forum.karawan...ho/#entry230368

Tu w poście 7 jest wzmianka o rabatach, ale szczerze to nie wiem, bo będąc tam w zeszłym roku właścicielka na moją propozycję o zniżkach coś mlaskała, że nie bardzo...no może po za sezonem...ale była obłożona. Trzeba by to zweryfikować i ustalić konkrety.

Dzięki za info - wyślę zapytanie i dodam wpis jeśli obiekt udziela dla nas rabatu.

Użytkownik smok_wawelski edytował ten post 03 czerwiec 2013 - 23:38

.

#9 Kosi

Kosi

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 104 postów
  • SkądKraków
  • Model:Elddis Tornado XL
  • Holownik:Chevrolet Nubira

Napisano 06 maj 2014 - 09:27

Będąc na Kempingu Tamowa w pobliżu Kartuz w woj, Pomorskim pytałem o rabat dla forumowiczów. Właściciel wyraził chęci dawania, dla posiadaczy naklejki. Może, ktoś bardziej kompetentny by się z nimi skontaktował i  jakieś konkrety ustalił :)

Mi mówił o 5% Poniżej daje link do strony :D

http://www.tamowa.pl/

#10 lukpyr

lukpyr

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 455 postów
  • Telefon:607534838
  • SkądTARNÓW
  • Model:KNAUS SUDWIND
  • Holownik:RENAULT SCENIC

Napisano 06 maj 2014 - 13:24

Tyrawa Solna kemping Diabla Góra 10% ;)

Niech Moc Będzie z Wami.

Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,odwagę do zmiany rzeczy, które zmienić mogę, i mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj w*****li

#11 ptaku

ptaku

Podróżnik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5227 postów
  • Telefon:691632806
  • SkądŁódź ale nie podwodna
  • Model:KNAUS EIFELLAND 450
  • Holownik:Windstar 3.0

Napisano 06 maj 2014 - 13:30

po zmianach zarządcy zaprzestano udzielać rabatu

Kemping Sielanka nad Pilicą - Warka  

nie odlatujący na zimę ptaku
KNAUSKLUB KNAUSIAKI
Dołączona grafikaPiszę poprawnie po polsku
Dołączona grafika
Sekcja Łódzko - Mazowiecka Dołączona grafika

#12 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice

Napisano 06 maj 2014 - 14:20

Dzięki za info - zaktualizuję listę dziś wieczorem lub jutro (teraz wpadłem tylko z doskoku).

.

#13 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice

Napisano 25 maj 2014 - 22:16

Ponieważ otrzymałem dodatkową propozycję z Campingu Echo w Rydzewie - skrót wstawiłem do spisu a pełny meil p. Barbary wklejam poniżej

Witam Serdecznie.
Specjalnie dla Waszego forum Camping Echo ma specjalną ofertę na sezon 2014 w następujących miesiącach: maj, czerwiec, wrzesień. Za przyjazd zorganizowanej grupy przyczep, lub camperów powyżej pięciu jednego dnia 15% zniżki, powyżej 10 camperów lub przyczep 20%zniżki za pobyt.
W przypadku przyjazdu grupy zorganizowanej proszę o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny dostępny na stronie: http://www.campingecho.pl
Pozdrawiam i zapraszam
Barbara Danuta Nowakowska
CAMPING ECHO
694 271 041

.

#14 Bartekzg

Bartekzg

Szyszki

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 617 postów
  • Telefon:NA PW
  • SkądZielona Góra
  • Model:KNAUS SUDWIND 450
  • Holownik:Hyundai Tucson 2.0 CRDI 140KM 4x4

Napisano 03 sierpień 2014 - 19:47

SŁAWA - W recepcji brak info na temat zniżek, więc ich nie udzielają. Dodatkowo wypisali się z PFCC. 

Monika i Bartekzg

2UP8v7e.jpg26.08.2013+-+4.jpg

„Udając się na wyprawę do nieznanych krain, zapomnijcie o wszystkim, coście o nich czytali czy słyszeli. Trzeba po prostu przyjechać i zadziwić się.”
(Wladimir Solouchin)

#15 Millerowie

Millerowie

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 76 postów
  • SkądŁódź
  • Model:Dethleffs

Napisano 18 sierpień 2014 - 09:16

SŁAWA - W recepcji brak info na temat zniżek, więc ich nie udzielają. Dodatkowo wypisali się z PFCC. 

Na recepcji jest naklejka z forumowym logo, ale faktycznie zniżek nie chcą dawać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych